Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może Bielsko i Żory też wpadną :banan:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co myslicie zeby każdy juz przyjechał ze swoją ulubiona kiełbachą i/lub mięchem? byłoby szybciej.. czy chcecie zbiorowe zakupy?

Opublikowano
Artur, nie gadaj, zabierzesz się z kimś a jak nie to przyjadę po Ciebie :wink:

:decayed: masz chody gdzieś na stacji benzynowej .... :decayed::decayed::decayed::decayed: jak tak to potrzebuję faktury do gnojowozu :polew:

Opublikowano

Lepiej będzie jak każdy weźmie ze sobą, będzie szybciej, ja też mogę dokupić paczkę wungla :naughty:

Opublikowano
Lepiej będzie jak każdy weźmie ze sobą, będzie szybciej, ja też mogę dokupić paczkę wungla :naughty:

dokładnie :wink:

Opublikowano

dobra laski, ale spinać poślady i serio macie byc punkt 19..

Opublikowano

Artur, poważnie jak nikt Cię nie zabierze to wpadnę po Ciebie :wink:

Opublikowano

zawsze robiliśmy ściepę po 5-10zł 20 min zakupy i gryll tak wychodzi taniej - i zawsze miałem ketchup i musztardę na domu nie wspominając o rarytaśnej gryllowanej kiełbasce na jajecznice na środowe śniadanko :decayed:

Opublikowano

Jak tam chcecie, ja się dostosuję, zawsze można zrobić o 18.00 spota :banan:

Opublikowano

zróbmy tak: niech każdy tylko przyjedzie (bo to juz bywa trudne- zebrać ekipe o czasie)

Opublikowano

Święta prawda :wink:

Opublikowano

nie ma co pier**lić psa w jego chorą dupe, kto ma być będzie, a czy będzie gryll się okaże we wtorek

Opublikowano

to ja tak nie lubię, wolę się przygotować :naughty:

Opublikowano
to ja tak nie lubię, wolę się przygotować :naughty:
to sie przygotuj ze bedzie a co wyjdzie to zobaczymy, ja pochytam grilla i wungiel :wink: niech ktos wezmie zapalki :polew:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

POLSAT :kox:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

POLSAT :kox:

Opublikowano

Ok, damy radę :wink: a mam coś wziąć? oprócz zapałek :naughty:

Opublikowano

troche paliwa na rozpalke :decayed:

Opublikowano

świeczkę dla Guru......obiecałeś :decayed:

Opublikowano
Pany robimy w wtorkowego zlota jakiegos grilla ???

Może Gliwice by sie ogarneły i wpadły ... :wink:

panowie, nie chce nic mówić, ale w zeszłym tygodniu też mial być grill i co...? :/ może tym razem sie uda.. śledze ten watek bo bede musiała wziąć wolne na żądanie.. ;D

Dokładnie katowickie leszcze... a chca sie smiac z moejj organizacji .... żałosne ...

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Polsat i kabarety lecą... harnaś trzyma mnie w pionie ... :decayed:

A co do spota to wpadamy z swoim prowiantem krzeselkami stoimy max 30 min i ogien na tyly sie rozbic z biwakiem wieczornym... bo zaś bedziemy stac jak piz*y na parkingu chyba że będzie lało to wtedy zycie ...

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Polsat i kabarety lecą... harnaś trzyma mnie w pionie ... :decayed:

A co do spota to wpadamy z swoim prowiantem krzeselkami stoimy max 30 min i ogien na tyly sie rozbic z biwakiem wieczornym... bo zaś bedziemy stac jak piz*y na parkingu chyba że będzie lało to wtedy zycie ...

Opublikowano
nie ma co pier**lić psa w jego chorą dupe, kto ma być będzie, a czy będzie gryll się okaże we wtorek

Ty psa w to nie mieszaj bo pamiętamy Twoje filmiki... :polew:

Opublikowano

Ja mam wegiel drzewny ... już jest w aucie na wtorek po weekendowych zlotach ... :decayed: sobota nysa dziś leosie... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.