Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema,

Mario daj mi 0,7 i taki helikopter a zobaczysz takie cuda o jakich ci sie nie snilo :decayed:

Piter 2 fotka niedziala.

pewnie sie dogadal ze Staskiem i stasiek mu to w paincie zrobil ze niby jakas roznica :grin:

Jakbyś dostał flaszkę 0,7 i ten popter to byś był kilka tysięcy w plecy bo byś go rozdupił w pierwszych 15 sekundach! :polew:

ja yhym chyba ściebie :decayed: ja jak wypije to jestem najbardziej opanowanym czlowiekiem w promieniu 300km :naughty:

Dokładnie, widziałem nie raz jakim spokojnym człowiekiem jest Przemek

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siema,

Mario daj mi 0,7 i taki helikopter a zobaczysz takie cuda o jakich ci sie nie snilo :decayed:

Piter 2 fotka niedziala.

pewnie sie dogadal ze Staskiem i stasiek mu to w paincie zrobil ze niby jakas roznica :grin:

Jakbyś dostał flaszkę 0,7 i ten popter to byś był kilka tysięcy w plecy bo byś go rozdupił w pierwszych 15 sekundach! :polew:

ja yhym chyba ściebie :decayed: ja jak wypije to jestem najbardziej opanowanym czlowiekiem w promieniu 300km :naughty:

Dokładnie, widziałem nie raz jakim spokojnym człowiekiem jest Przemek

Dziękuje ci Mateuszu za szczere i dobre słowo :decayed:

gdzies ty byl jak cie nie bylo? kopa lat :grin:

Opublikowano
siema,

Mario daj mi 0,7 i taki helikopter a zobaczysz takie cuda o jakich ci sie nie snilo :decayed:

Piter 2 fotka niedziala.

pewnie sie dogadal ze Staskiem i stasiek mu to w paincie zrobil ze niby jakas roznica :grin:

Jakbyś dostał flaszkę 0,7 i ten popter to byś był kilka tysięcy w plecy bo byś go rozdupił w pierwszych 15 sekundach! :polew:

ja yhym chyba ściebie :decayed: ja jak wypije to jestem najbardziej opanowanym czlowiekiem w promieniu 300km :naughty:

Dokładnie, widziałem nie raz jakim spokojnym człowiekiem jest Przemek

Dziękuje ci Mateuszu za szczere i dobre słowo :decayed:

gdzies ty byl jak cie nie bylo? kopa lat :grin:

Ty gadasz jak ksiądz u mnie na kazaniu :decayed:

Opublikowano
siema,

Mario daj mi 0,7 i taki helikopter a zobaczysz takie cuda o jakich ci sie nie snilo :decayed:

Piter 2 fotka niedziala.

pewnie sie dogadal ze Staskiem i stasiek mu to w paincie zrobil ze niby jakas roznica :grin:

Jakbyś dostał flaszkę 0,7 i ten popter to byś był kilka tysięcy w plecy bo byś go rozdupił w pierwszych 15 sekundach! :polew:

ja yhym chyba ściebie :decayed: ja jak wypije to jestem najbardziej opanowanym czlowiekiem w promieniu 300km :naughty:

Taaa yhym... :decayed:

Opublikowano
siema,

Mario daj mi 0,7 i taki helikopter a zobaczysz takie cuda o jakich ci sie nie snilo :decayed:

Piter 2 fotka niedziala.

pewnie sie dogadal ze Staskiem i stasiek mu to w paincie zrobil ze niby jakas roznica :grin:

Jakbyś dostał flaszkę 0,7 i ten popter to byś był kilka tysięcy w plecy bo byś go rozdupił w pierwszych 15 sekundach! :polew:

ja yhym chyba ściebie :decayed: ja jak wypije to jestem najbardziej opanowanym czlowiekiem w promieniu 300km :naughty:

Dokładnie, widziałem nie raz jakim spokojnym człowiekiem jest Przemek

Dziękuje ci Mateuszu za szczere i dobre słowo :decayed:

gdzies ty byl jak cie nie bylo? kopa lat :grin:

Ty gadasz jak ksiądz u mnie na kazaniu :decayed:

za mlodu bardzo chcialem byc ministrantem :grin:

Opublikowano
siema,

Mario daj mi 0,7 i taki helikopter a zobaczysz takie cuda o jakich ci sie nie snilo :decayed:

Piter 2 fotka niedziala.

pewnie sie dogadal ze Staskiem i stasiek mu to w paincie zrobil ze niby jakas roznica :grin:

Jakbyś dostał flaszkę 0,7 i ten popter to byś był kilka tysięcy w plecy bo byś go rozdupił w pierwszych 15 sekundach! :polew:

ja yhym chyba ściebie :decayed: ja jak wypije to jestem najbardziej opanowanym czlowiekiem w promieniu 300km :naughty:

Dokładnie, widziałem nie raz jakim spokojnym człowiekiem jest Przemek

Dziękuje ci Mateuszu za szczere i dobre słowo :decayed:

gdzies ty byl jak cie nie bylo? kopa lat :grin:

A Przemku tu i tam, dużo pracy i mało czasu, już niebawem ZATOR :kox::kox::kox:

Opublikowano
A Przemku tu i tam, dużo pracy i mało czasu, już niebawem ZATOR :kox::kox::kox:

przyznaj sie Anka cie wykancza i masz jej juz dosc? :decayed:

Nooo ale dopier**limy co? :naughty::kox::kox::kox:

Opublikowano
A Przemku tu i tam, dużo pracy i mało czasu, już niebawem ZATOR :kox::kox::kox:

przyznaj sie Anka cie wykancza i masz jej juz dosc? :decayed:

Nooo ale dopier**limy co? :naughty::kox::kox::kox:

Żadna laska mnie nie wykończy, prędzej ja Ją :decayed:

Skurwimy się jak świnie :banan:

Opublikowano
siema,

Mario daj mi 0,7 i taki helikopter a zobaczysz takie cuda o jakich ci sie nie snilo :decayed:

Piter 2 fotka niedziala.

pewnie sie dogadal ze Staskiem i stasiek mu to w paincie zrobil ze niby jakas roznica :grin:

Jakbyś dostał flaszkę 0,7 i ten popter to byś był kilka tysięcy w plecy bo byś go rozdupił w pierwszych 15 sekundach! :polew:

ja yhym chyba ściebie :decayed: ja jak wypije to jestem najbardziej opanowanym czlowiekiem w promieniu 300km :naughty:

Dokładnie, widziałem nie raz jakim spokojnym człowiekiem jest Przemek

Dziękuje ci Mateuszu za szczere i dobre słowo :decayed:

gdzies ty byl jak cie nie bylo? kopa lat :grin:

Ty gadasz jak ksiądz u mnie na kazaniu :decayed:

za mlodu bardzo chcialem byc ministrantem :grin:

:decayed::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Żadna laska mnie nie wykończy, prędzej ja Ją :decayed:

Skurwimy się jak świnie :banan:

Amen i Amen :decayed:

Opublikowano
siema,

Mario daj mi 0,7 i taki helikopter a zobaczysz takie cuda o jakich ci sie nie snilo :decayed:

Piter 2 fotka niedziala.

pewnie sie dogadal ze Staskiem i stasiek mu to w paincie zrobil ze niby jakas roznica :grin:

teraz sprobuj:wink:

PICT1203.jpg

<br /><br />

Opublikowano

przekonałeś mnie :naughty::wink:

Opublikowano

no nawet nawet :tongue4: ile godz potrzebowales ?

Opublikowano
no nawet nawet :tongue4: ile godz potrzebowales ?

8godz:facepalm: ale lakier jak na rocznik 2009 byl zniszczony:kwasny:

Opublikowano

8godz to i tak w sumie nie dlugo hehe

Opublikowano

Witajcie,

Mam prośbę a mianowicie czy możecie prosić swoje Kobiety o to, żeby kliknęły lubię ? Dizao Polska | Facebook

Jak, któraś będzie zainteresowana kosmetykami to proszę o info. Na chwilę obecną mało informacji bo dopiero patent odebraliśmy ale do wakacji mam nadzieję będzie już wszystko latało jak złoto :decayed:

Opublikowano
8godz to i tak w sumie nie dlugo hehe

Na ta operacje to dlamnie dlugo swojego robilem 4godz a wiadomo jak sie robi swoje:jerk:

Opublikowano

Jak tylko ogarnę temat nadkoli to się do Ciebie zgłoszę tak jak mówiliśmy i mój lakierek też ogarniesz. :good::kox:

Opublikowano
Jak tylko ogarnę temat nadkoli to się do Ciebie zgłoszę tak jak mówiliśmy i mój lakierek też ogarniesz. :good::kox:

Spoko zapraszam :decayed:ciekawe kiedy znajde czas na detaling mojego wozidla:slina:

Opublikowano

Ważne żebyś znalazł czas na moje i robił jak swoje. :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.