Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Wczoraj jeszcze po spociku do kumpla wpadłem na chwilkę i już później nie zajrzałem na forum więc teraz podziękuję za miłe spotkanko!

P.S. AMber Gold górą! :polew:

Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano
:siema:

Wczoraj jeszcze po spociku do kumpla wpadłem na chwilkę i już później nie zajrzałem na forum więc teraz podziękuję za miłe spotkanko!

P.S. AMber Gold górą! :polew:

:decayed::wink:

P.S. Jakby ktos potrzebował to ja tez jestem chetny... cennik 4 lata wiezięnia = 1 000 000 pln na konto :decayed:

Opublikowano

Ja! Ja! Ja! :kox::naughty:

Opublikowano

Keżor??

1345559717_lfu0z0_600.jpg

Opublikowano

Ważne info imprezowe :banan::banan::banan:

po konsultacjach z Gregorym jest pomysł na imprezowanie 25.08.2012

najbliższa sobota na Chechło Nakło mało czasu ale do zorganizowania :naughty: zabawa do raniocha spanie pod namiotami - dobra nuta, dobre towarzystwo, i małe pijaństwo piszę, żeby rozeznać temat czy były by chętne osoby piszcie co wy na to :kox:

oficjalne info imprezy Festiwal < Summer House Music myślcie byle szybko :wink:

Opublikowano

tam jest dwóch kolesi ? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Ważne info imprezowe :banan::banan::banan:

po konsultacjach z Gregorym jest pomysł na imprezowanie 25.08.2012

najbliższa sobota na Chechło Nakło mało czasu ale do zorganizowania :naughty: zabawa do raniocha spanie pod namiotami - dobra nuta, dobre towarzystwo, i małe pijaństwo piszę, żeby rozeznać temat czy były by chętne osoby piszcie co wy na to :kox:

oficjalne info imprezy Festiwal < Summer House Music myślcie byle szybko :wink:

możemy mieć ciężko :kwasny:

Opublikowano

elo po robocie

apropos Amber Gold

Marcin Plichta prezes Amber Gold bez trudu zgarnął całe złoto podczas trwania olimpiady :decayed:

Opublikowano

tam jest dwóch kolesi ? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Ważne info imprezowe :banan::banan::banan:

po konsultacjach z Gregorym jest pomysł na imprezowanie 25.08.2012

najbliższa sobota na Chechło Nakło mało czasu ale do zorganizowania :naughty: zabawa do raniocha spanie pod namiotami - dobra nuta, dobre towarzystwo, i małe pijaństwo piszę, żeby rozeznać temat czy były by chętne osoby piszcie co wy na to :kox:

oficjalne info imprezy Festiwal < Summer House Music myślcie byle szybko :wink:

możemy mieć ciężko :kwasny:

a My na wakacjach do 2 wrzesnia...

Opublikowano

ja też odpadam w piątek jadę do Krk na kawalerskie więc sobota będę out :kox:

Opublikowano
Ważne info imprezowe :banan::banan::banan:

po konsultacjach z Gregorym jest pomysł na imprezowanie 25.08.2012

najbliższa sobota na Chechło Nakło mało czasu ale do zorganizowania :naughty: zabawa do raniocha spanie pod namiotami - dobra nuta, dobre towarzystwo, i małe pijaństwo piszę, żeby rozeznać temat czy były by chętne osoby piszcie co wy na to :kox:

oficjalne info imprezy Festiwal < Summer House Music myślcie byle szybko :wink:

no ja bym byl chyba chetny ale niemam namiota wiec jak co to se kime w furmance :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Ważne info imprezowe :banan::banan::banan:

po konsultacjach z Gregorym jest pomysł na imprezowanie 25.08.2012

najbliższa sobota na Chechło Nakło mało czasu ale do zorganizowania :naughty: zabawa do raniocha spanie pod namiotami - dobra nuta, dobre towarzystwo, i małe pijaństwo piszę, żeby rozeznać temat czy były by chętne osoby piszcie co wy na to :kox:

oficjalne info imprezy Festiwal < Summer House Music myślcie byle szybko :wink:

My idziemy na dwa wesela więc... :kox:

Miszka mówi, że w Siódemce mu się podoba... :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

- YouTube

:polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

www.sawardega.pl - YouTube

:polew:

a mówiłeś, że nie lubisz wisieć głową w dół :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.