Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
I to volvo które dachowało... :grin:

Niektóre suki powinny częściej patrzeć w lustro :decayed:

co się stało...jak to się stało ??:decayed:

Aaa gościu zapraszał do takiego volvo gdzie kręcił korbką i auto się obracało w powietrzu :decayed:

Symulator dachowania, oczywiście musiało być wesoło jak "nasi'' go opanowali :grin:

no tak:facepalm:

:polew::polew::polew::polew:

było ciekawie zwłaszcza jak latała gąbka z serduszkiem między nami:)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łoo...ale hardcorowo:decayed:

Opublikowano
Do :bry:

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Znajomy ma felgi do sprzedania jakby ktoś chciał :naughty:

allegro.pl/alufelgi-audi-a3-8p-17-5x112-tanio-slask-i2632489981.html

Gdyby nie to ET :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Krzysiek mam wiązki pod pakiet światło na tył, za 100zł oddam komplet :wink:

Opublikowano

no to co Pany może jakaś imprezka? Mnie po tym lotnisku trochę nosi :decayed:

Opublikowano

weź se laxigen to Ci przejdzie ochota na głupoty :decayed::decayed::decayed::decayed::wink:

Opublikowano

co jest cipki nie wydymki :naughty: ?

Opublikowano

co tam śpiochy?

Opublikowano
:hi: Krzychu dzięki wczoraj za info o wyjeździe, w 15min byłem na A4 w drodze do domu :wink:
Opublikowano

ale pospałem :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Krzychu dzięki wczoraj za info o wyjeździe, w 15min byłem na A4 w drodze do domu :wink:

nie ma za co my tak samo uciekaliśmy i tym sposobem omineliśmy korek wjazdowy i wyjazdowy

Opublikowano
:hi: Krzychu dzięki wczoraj za info o wyjeździe, w 15min byłem na A4 w drodze do domu :wink:

nie ma za co my tak samo uciekaliśmy i tym sposobem omineliśmy korek wjazdowy i wyjazdowy

H4mm3R mocno zajebałeś tam przy wyjeździe podwoziem ? :naughty: bo my z Uchem przyhaczyliśmy :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Krzychu dzięki wczoraj za info o wyjeździe, w 15min byłem na A4 w drodze do domu :wink:

nie ma za co my tak samo uciekaliśmy i tym sposobem omineliśmy korek wjazdowy i wyjazdowy

H4mm3R mocno zajebałeś tam przy wyjeździe podwoziem ? :naughty: bo my z Uchem przyhaczyliśmy :kwasny:

Nie nic nie zayebałem, po woli brałem to sobie :decayed:

Opublikowano
:hi: Krzychu dzięki wczoraj za info o wyjeździe, w 15min byłem na A4 w drodze do domu :wink:

nie ma za co my tak samo uciekaliśmy i tym sposobem omineliśmy korek wjazdowy i wyjazdowy

H4mm3R mocno zajebałeś tam przy wyjeździe podwoziem ? :naughty: bo my z Uchem przyhaczyliśmy :kwasny:

wcale się nie dziwie w końcu ty się zajmowałeś kiełbaskami i wbiłeś się na tylnią lożę :naughty:

Opublikowano
:decayed: co jak co ale druga tura grylla była potrzebna nic nie zostało kiełbasek :kox:
Opublikowano
:decayed: co jak co ale druga tura grylla była potrzebna nic nie zostało kiełbasek :kox:

na sępa zjadłem dwie :naughty::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

najlepsza impreza motoryzacyjna na jakiej byłem i to można nazwać imprezą

Opublikowano

:hi:bry i spadam na moto bo to juz ostatki i trza korzystac :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.