Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

postaram się dojechać, ale raczej na grilu nie zostanę

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie dam rady bo będę w pracy po południu ale może w przyszłym tygodniu wpadnę na gryla :slina:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:decayed:

onaty.jpg

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

także ten tego kawalerowie :decayed: ............................................. zróbcie jak uważacie

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
:decayed:

http://imageshack.us/a/img854/1101/onaty.jpg

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

także ten tego kawalerowie :decayed: ............................................. zróbcie jak uważacie

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ja bym powiedział że wole lane z beczki, chyba że ma kega, to by mnie zabiła :decayed:

Opublikowano

:decayed:

http://imageshack.us/a/img854/1101/onaty.jpg

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

także ten tego kawalerowie :decayed: ............................................. zróbcie jak uważacie

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ja bym powiedział że wole lane z beczki, chyba że ma kega, to by mnie zabiła :decayed:

Wyjątkowo przebiegła. :naughty::naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:decayed:

http://imageshack.us/a/img854/1101/onaty.jpg

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

także ten tego kawalerowie :decayed: ............................................. zróbcie jak uważacie

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ja bym powiedział że wole lane z beczki, chyba że ma kega, to by mnie zabiła :decayed:

Wyjątkowo przebiegła. :naughty::naughty:

jak to baba :decayed:

Opublikowano
:whistling::grin:
Opublikowano

Będzie ten grill

Może inaczej jak już będziecie na 3 stawach to za mnie wyluzcie i kupcie węgiel bo mogę się chwilę spóźnic

Opublikowano

Może jedzmy od razu na miejscówke? Ją mogę kupić węgiel. :cool1:A ktoś by ogarnął coś na ruszt i bułki i tym sposobem szybciej byśmy zjedli. :naughty:

Opublikowano

siemka

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

:decayed:

http://imageshack.us/a/img854/1101/onaty.jpg

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

także ten tego kawalerowie :decayed: ............................................. zróbcie jak uważacie

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ja bym powiedział że wole lane z beczki, chyba że ma kega, to by mnie zabiła :decayed:

Wyjątkowo przebiegła. :naughty::naughty:

jak to baba :decayed:

dobre

Opublikowano

siemacie laseczki

ja nie dam rady bo będę w pracy po południu ale może w przyszłym tygodniu wpadnę na gryla :slina:

dobrze ze napisales to za tydzien nieprzyjade hehe :decayed::wink:

kawal z barem dobry

PS. wspolczuje wam :facepalm::decayed:

Opublikowano
siemacie laseczki
ja nie dam rady bo będę w pracy po południu ale może w przyszłym tygodniu wpadnę na gryla :slina:

dobrze ze napisales to za tydzien nieprzyjade hehe :decayed::wink:

....spoko :wink:

kawal z barem dobry

PS. wspolczuje wam :facepalm::decayed:

to było wrzucone ku przestrodze :wink: ale z tego co widać po frekwencji to już cosik o tym wiesz ................... hehe :decayed:

Opublikowano

to było wrzucone ku przestrodze :wink: ale z tego co widać po frekwencji to już cosik o tym wiesz ................... hehe :decayed:

no co ty, moja jest bardzo wyrozumiala :decayed: pozwala mi samemu isc i zrobic zakupy :grin::grin::grin:

kabaret młodych panów - sąd - YouTube

:polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.