Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: po robocie
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie kto jedzie jutro na spota z Tychów

Opublikowano

nie słuchaj ich Akjam, 7 to bardzo szczęśliwe miejsce :decayed:

Opublikowano

Bulczas mam dla Ciebie miernik od Ucha , będę jutro na spocie ale najprawdopodobniej się spóźnię 30 min do 1h

Opublikowano
Bulczas mam dla Ciebie miernik od Ucha , będę jutro na spocie ale najprawdopodobniej się spóźnię 30 min do 1h
O git majonez. Ucho nie będzie problemu jak go z tydzień dwa potrzymam bo pewnie pierwszego oglądanego auta nie kupię bo by to było zbyt łatwe.
Opublikowano
Bulczas mam dla Ciebie miernik od Ucha , będę jutro na spocie ale najprawdopodobniej się spóźnię 30 min do 1h
O git majonez. Ucho nie będzie problemu jak go z tydzień dwa potrzymam bo pewnie pierwszego oglądanego auta nie kupię bo by to było zbyt łatwe.

co chcesz kupić ? :whistling:

Opublikowano
Bulczas mam dla Ciebie miernik od Ucha , będę jutro na spocie ale najprawdopodobniej się spóźnię 30 min do 1h
O git majonez. Ucho nie będzie problemu jak go z tydzień dwa potrzymam bo pewnie pierwszego oglądanego auta nie kupię bo by to było zbyt łatwe.

co chcesz kupić ? :whistling:

Golfa z Tychów :decayed:
Opublikowano
Bulczas mam dla Ciebie miernik od Ucha , będę jutro na spocie ale najprawdopodobniej się spóźnię 30 min do 1h
O git majonez. Ucho nie będzie problemu jak go z tydzień dwa potrzymam bo pewnie pierwszego oglądanego auta nie kupię bo by to było zbyt łatwe.

co chcesz kupić ? :whistling:

Golfa z Tychów :decayed:

to czujnik nie będzie potrzebny :grin:

to czego szukasz gadaj a nie siej plotek :wink:

Opublikowano
Bulczas mam dla Ciebie miernik od Ucha , będę jutro na spocie ale najprawdopodobniej się spóźnię 30 min do 1h
O git majonez. Ucho nie będzie problemu jak go z tydzień dwa potrzymam bo pewnie pierwszego oglądanego auta nie kupię bo by to było zbyt łatwe.

co chcesz kupić ? :whistling:

Golfa z Tychów :decayed:

to czujnik nie będzie potrzebny :grin:

to czego szukasz gadaj a nie siej plotek :wink:

A kto sieje plotki. Co wszyscy tacy ciekawscy jakbym conajmniej szukał S4 B8 :naughty:
Opublikowano

pytam z czystej ciekawości bo miałeś B5 sprzedałeś pojeździłeś kilka miesięcy Astrą i ciekawi mnie coś tam wymyślił :whistling:

Opublikowano

No w kilka miesięcy raczej B8 się nie dorobiłem :kwasny: Będzie polift z Q na pokładzie, taki jest zamiar

Opublikowano
Bulczas mam dla Ciebie miernik od Ucha , będę jutro na spocie ale najprawdopodobniej się spóźnię 30 min do 1h
O git majonez. Ucho nie będzie problemu jak go z tydzień dwa potrzymam bo pewnie pierwszego oglądanego auta nie kupię bo by to było zbyt łatwe.

myślę że nie będzie problemu

Opublikowano
No w kilka miesięcy raczej B8 się nie dorobiłem :kwasny: Będzie polift z Q na pokładzie, taki jest zamiar

na gnój ?

Opublikowano
No w kilka miesięcy raczej B8 się nie dorobiłem :kwasny: Będzie polift z Q na pokładzie, taki jest zamiar

na gnój ?

Q ma sens w dieslu od 200KM +:naughty:

Opublikowano
No w kilka miesięcy raczej B8 się nie dorobiłem :kwasny: Będzie polift z Q na pokładzie, taki jest zamiar

na gnój ?

Q ma sens w dieslu od 200KM +:naughty:

czyli dłubnięte 1.8T albo S4 :decayed:

Opublikowano
No w kilka miesięcy raczej B8 się nie dorobiłem :kwasny: Będzie polift z Q na pokładzie, taki jest zamiar

na gnój ?

Q ma sens w dieslu od 200KM +:naughty:

czyli dłubnięte 1.8T albo S4 :decayed:

albo ATJ po niezłym koksie :whistling:

Opublikowano

Q ogólnie ma sens nawet z 1Z na pokładzie :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

No w kilka miesięcy raczej B8 się nie dorobiłem :kwasny: Będzie polift z Q na pokładzie, taki jest zamiar

na gnój ?

Q ma sens w dieslu od 200KM +:naghty:

A do głupawki to 300ps'ów było by git

Opublikowano

Bulczas szukaj ładnej B5 tak jak napisałeś w Q i jest OK ... :wink: auto to nie wszystko ...:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.