Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stanley szukasz mieszkania na gotowo ,czy do remontu ?

ja brałem do remontu i nie żałuję bo pod siebie człowiek remontuje i pod siebie urządza :wink:

umowy z pośrednikami bym czytał/podpisywał z kimś kto to ogarnia :whistling: ......dzisiaj jestem mądry po fakcie :facepalm:

Opublikowano

dobry :hi::hi:

Opublikowano
stanley szukasz mieszkania na gotowo ,czy do remontu ?

ja brałem do remontu i nie żałuję bo pod siebie człowiek remontuje i pod siebie urządza :wink:

umowy z pośrednikami bym czytał/podpisywał z kimś kto to ogarnia :whistling: ......dzisiaj jestem mądry po fakcie :facepalm:

raczej do remontu, aczkolwiek do tego jeszcze długa droga.....

Opublikowano

bierz do remontu ....jest taniej ,a zrobisz tak jak Ci(Wam ) się będzie podobało :wink:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Kozak!:kox::kox::kox:

P.S.:hi::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko nom i jeszcze tylko jutro :decayed:

Opublikowano

jednak się go pozbywa a tak się zapowiadał :whistling: ale trzeba przyznać, że piękna jest :kox::slina:

Opublikowano

no ladna ladna ale niewiem czy bym kupil taka przerobke. ciekawe jak tam Bulczas wczoraj byl cos ogladac i milczy do tej pory

Opublikowano
no ladna ladna ale niewiem czy bym kupil taka przerobke. ciekawe jak tam Bulczas wczoraj byl cos ogladac i milczy do tej pory

od kogo jak od kogo ale od Nosba bym wziął to dobry fachowiec i druciarstwa raczej nie robił :wink:

Opublikowano
no ladna ladna ale niewiem czy bym kupil taka przerobke. ciekawe jak tam Bulczas wczoraj byl cos ogladac i milczy do tej pory

od kogo jak od kogo ale od Nosba bym wziął to dobry fachowiec i druciarstwa raczej nie robił :wink:

:kox:

Opublikowano
no ladna ladna ale niewiem czy bym kupil taka przerobke. ciekawe jak tam Bulczas wczoraj byl cos ogladac i milczy do tej pory

od kogo jak od kogo ale od Nosba bym wziął to dobry fachowiec i druciarstwa raczej nie robił :wink:

nie tacy fachowcy juz na forum byli :wink:

nie podoba mi sie ogolnie przerabianie aut np: b6 na b7

rozumiem przerobienie a4 b7 na rs4 b7,

ale auto wyglada kozacko to fakt :wink:

Stasiek dzwoniles?:whistling:

Opublikowano
no ladna ladna ale niewiem czy bym kupil taka przerobke. ciekawe jak tam Bulczas wczoraj byl cos ogladac i milczy do tej pory

od kogo jak od kogo ale od Nosba bym wziął to dobry fachowiec i druciarstwa raczej nie robił :wink:

nie tacy fachowcy juz na forum byli :wink:

nie podoba mi sie ogolnie przerabianie aut np: b6 na b7

rozumiem przerobienie a4 b7 na rs4 b7,

ale auto wyglada kozacko to fakt :wink:

Stasiek dzwoniles?:whistling:

gdzie :embarrassed:

Opublikowano

Kędzior tam jest przerobione wszystko na ori częściach i od podstaw błotniki przód, tył cała cwiarka, progi, zderzaki profi przeróbka tylko tak jak mówisz przeróbka :wink:

Opublikowano

ty juz wiesz gdzie:wallbash:

Kędzior tam jest przerobione wszystko na ori częściach i od podstaw błotniki przód, tył cała cwiarka, progi, zderzaki profi przeróbka tylko tak jak mówisz przeróbka :wink:

ja tam nie mowie ze zle ale wlasnie o ta przerobke mi chodzi

Opublikowano

dokładnie jeden wielki ulep , czekać tylko jak spawy zaczną puszczać nie daj boże podczas jazdy ogólnie auto szit :thumbdown::grin:

Opublikowano

Siema! Turbo mi chyba padło! :kwasny: Diman może bym poszedł w ta stronę co ty...:whistling: Dużo przeróbek? Dużo kasy?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.