Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też myślę, że warto brać :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ok ludziska impreza u Akjama wbijamu mu na chate wypijamy caly alkohol i rezamy fure :kox:
Jak tylko fura wyjedzie z garażu o własnych siłach to czemu nie. :cool1:
Brać!?:banan:

bier i rezamy jeszcze tylko cooler i orurowanie hurtownia jest dobra w sosnowcu niedaleko trasy 86 :naughty: złączki pochytasz na allegro i gro

No to jutro rano tam dzwonię!:kox:
Opublikowano
też myślę, że warto brać :wink:
Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło?:naughty: Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?:eusathink:

Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował?:whistling:

Opublikowano

Akjam moze to jest nowa regenerowana albo ki h*j

dopytaj jutro

Opublikowano
też myślę, że warto brać :wink:
Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło?:naughty: Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?:eusathink:

Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował?:whistling:

tanio, ponieważ pewnie wyprzedają częsci, które im zalegają

U nas 3 mies temu też były takie wyprzedaże, np szyba do A6, która kosztuje ok 1800zł, została sprzedana klientowi za 600zł

Zastanawia mnie tylko jedno, jaro pisał, że turbo CAHA jest z końcówką E, a tutaj jest D, być może to jest po prostu tzw poprzednik...

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Akjam moze to jest nowa regenerowana albo ki h*j

dopytaj jutro

nowa

Opublikowano

tak to wygląda u mnie

IMAG0064.jpg

<br /><br />

IMAG0065.jpg

<br /><br />

a tak już zmontowane :naughty:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

też myślę, że warto brać :wink:
Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło?:naughty: Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?:eusathink:

Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował?:whistling:

no wszystko jest w tym wątku co ci podałem przestudiuj na spokojnie a wszystko tam znajdziesz jeszcze parę podrzucę

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59308.0

Nowe turbiny z A4 B8 2.0 TDI CR 143 i 170 KM : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

też myślę, że warto brać :wink:
Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło?:naughty: Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?:eusathink:

Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował?:whistling:

tanio, ponieważ pewnie wyprzedają częsci, które im zalegają

U nas 3 mies temu też były takie wyprzedaże, np szyba do A6, która kosztuje ok 1800zł, została sprzedana klientowi za 600zł

Zastanawia mnie tylko jedno, jaro pisał, że turbo CAHA jest z końcówką E, a tutaj jest D, być może to jest po prostu tzw poprzednik...

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

one różnią się właśnie tłumikami jeden jest plastikowy a drugi jak u mnie metalowy i częścią zimną turbiny czy jakoś tak

Opublikowano

Diman, piszę fo Fuga, żeby zrobił Cię moderatorem Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny :decayed:

Opublikowano
Bankowo zamowie coś czego nie trzeba. :grin:
też myślę, że warto brać :wink:
Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło?:naughty: Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?:eusathink:

Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował?:whistling:

tanio, ponieważ pewnie wyprzedają częsci, które im zalegają

U nas 3 mies temu też były takie wyprzedaże, np szyba do A6, która kosztuje ok 1800zł, została sprzedana klientowi za 600zł

Zastanawia mnie tylko jedno, jaro pisał, że turbo CAHA jest z końcówką E, a tutaj jest D, być może to jest po prostu tzw poprzednik...

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Akjam moze to jest nowa regenerowana albo ki h*j

dopytaj jutro

nowa

Jutro b3de dzwonił i pytał o wszystko. No i co z tym numerem właśnie?:dontknow:
Opublikowano

przeciez jutro jak tu wejda ludzie to nie uwierza ze takie tematy sa poruszane hehe

Opublikowano

a tu masz wymiary mojego coolera wchodzi bez cięcia większe już trzeba ciąć belkę

cooler.jpg

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Diman, piszę fo Fuga, żeby zrobił Cię moderatorem Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny :decayed:

:grin::grin::polew::wink:

Opublikowano
Diman, piszę fo Fuga, żeby zrobił Cię moderatorem Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny :decayed:

Obowiązkowo!:kox:

Opublikowano

Akjam a tutaj masz jak wyglada to u mnie

938_Sexi_2.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

dobra laski się pojawiły więc spadam :decayed: ida spac narka :hi:

Opublikowano
a tu masz wymiary mojego coolera wchodzi bez cięcia większe już trzeba ciąć belkę

http://s12.postimage.org/4mmb2mr5l/cooler.jpg

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Diman, piszę fo Fuga, żeby zrobił Cię moderatorem Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny :decayed:

:grin::grin::polew::wink:

fachowo pomierzone :decayed:

Opublikowano
a tu masz wymiary mojego coolera wchodzi bez cięcia większe już trzeba ciąć belkę

http://s12.postimage.org/4mmb2mr5l/cooler.jpg

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Diman, piszę fo Fuga, żeby zrobił Cię moderatorem Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny :decayed:

:grin::grin::polew::wink:

fachowo pomierzone :decayed:

a jakże przez samego fachurę :naughty:

Opublikowano
a tu masz wymiary mojego coolera wchodzi bez cięcia większe już trzeba ciąć belkę

http://s12.postimage.org/4mmb2mr5l/cooler.jpg

bym sie nie zdziwil jak by te wymiary nanosil ci Stasiek w paincie hehe :grin:

Opublikowano
przeciez jutro jak tu wejda ludzie to nie uwierza ze takie tematy sa poruszane hehe

Ją sam nie wierze. :naughty: Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%? :kox:

Akjam a tutaj masz jak wyglada to u mnie

http://mobini.pl/upload/files/128/902/920/535/300/938_Sexi_2.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed:

:decayed:
Opublikowano
a tu masz wymiary mojego coolera wchodzi bez cięcia większe już trzeba ciąć belkę

http://s12.postimage.org/4mmb2mr5l/cooler.jpg

bym sie nie zdziwil jak by te wymiary nanosil ci Stasiek w paincie hehe :grin:

:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.