Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my dzisiaj z Kędziorem idziemy w miasto :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
my dzisiaj z Kędziorem idziemy w miasto :kox:

na Kato ?

ja jutro koncertuje z BFF :kox:

Opublikowano
:hi: jakie tematy wczoraj tu szły :grin:
Opublikowano
:hi: jakie tematy wczoraj tu szły :grin:

tu się zaczeły i tu się skończyły:decayed:

Opublikowano

elo elo z wieczora :hi:

---------- Post dopisany 29-09-2012 at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 22:22 ----------

i z rana :hi:

Opublikowano

witam w ten piękny dzień

Opublikowano

:hi:

Bulczas jak poszukiwania idą

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko :hi: co za noc :decayed:

Opublikowano

:hi: morgen

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

:hi:

Bulczas jak poszukiwania idą

no już kupił :wink:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

ma ktoś na zbyciu mechanizm wycieraczek przód ?

Opublikowano
:hi: morgen

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

:hi:

Bulczas jak poszukiwania idą

no już kupił :wink:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

ma ktoś na zbyciu mechanizm wycieraczek przód ?

zatarł Ci się ?

Opublikowano
:hi: morgen

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

:hi:

Bulczas jak poszukiwania idą

no już kupił :wink:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

ma ktoś na zbyciu mechanizm wycieraczek przód ?

zatarł Ci się ?

nie, zjebałem gwint w tym trzpieniu, jeszcze spróbuję dzisiaj coś pokombinować

Opublikowano

Siema!

:whistling:

Opublikowano
przeciez jutro jak tu wejda ludzie to nie uwierza ze takie tematy sa poruszane hehe

Ją sam nie wierze. :naughty: Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%? :kox:

Akjam a tutaj masz jak wyglada to u mnie

http://mobini.pl/upload/files/128/902/920/535/300/938_Sexi_2.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed:

:decayed:

z tłumikiem to zależy od turbiny bo są z różnymi nr i to zależy jaką dorwiesz taki zamówisz albo poszukaj już kompletną a co do spasowania to tak jak ci mówiłem trzeba dorobić flanszę czyli końcówkę na katalizatorze od strony turbiny

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

P.S. Akjam a reszta bo zapomniałem dodać p&p :kox:

Opublikowano
przeciez jutro jak tu wejda ludzie to nie uwierza ze takie tematy sa poruszane hehe

Ją sam nie wierze. :naughty: Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%? :kox:

Akjam a tutaj masz jak wyglada to u mnie

http://mobini.pl/upload/files/128/902/920/535/300/938_Sexi_2.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed:

:decayed:

z tłumikiem to zależy od turbiny bo są z różnymi nr i to zależy jaką dorwiesz taki zamówisz albo poszukaj już kompletną a co do spasowania to tak jak ci mówiłem trzeba dorobić flanszę czyli końcówkę na katalizatorze od strony turbiny

Jak zamówie tą nową turbinke z ASO to nie będzie problemu z domowieniem tego tłumika? Dobra cena tej turbiny z gwarancją i nowa - to do mnie przemawia. :kox:
Opublikowano

siema :kox::kox::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.