Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać

napewno nie kupuj zamienników bo są do d.....

Opublikowano
Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać

ja kupilem kompletne lusterka bo na allegro nic ciekawego nei bylo wiec wolalem troche wiecej dolozyc i kupic w lepszym stanie bo nie dosc ze mialem wklady hujowe to obudowa lusterek tez miejscami byly pekniete

Opublikowano

No chcę od razu kupić prawe duże :whistling:

Opublikowano

KĘDZIOR będziesz we wtorek może inaczej musisz być muszę coś zobaczyć w twoim Lambo

Opublikowano

planuje byc :wink:

Bulczas jest kilka zestawow do kupienie na forum duzego angola :wink:

Opublikowano

Ten huzio chyba ma nawet w kolorze muszę do niego napisać :whistling:

Opublikowano
Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać

napewno nie kupuj zamienników bo są do d.....

Stasiu, a ile kosztuje ori lewe grzane?

Opublikowano
Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać

napewno nie kupuj zamienników bo są do d.....

Stasiu, a ile kosztuje ori lewe grzane?

coś ok 250zł

Opublikowano

heja :naughty:

Opublikowano
Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać

napewno nie kupuj zamienników bo są do d.....

Stasiu, a ile kosztuje ori lewe grzane?

w cenie jednego kupisz 2 od skody (octavia, fabia) :wink: ori, grzane :naughty:

Opublikowano
Ten huzio chyba ma nawet w kolorze muszę do niego napisać :whistling:

huzio i jeszcze chyba dwie osoby

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Niestety z elektryki jestem zielony. Też mam właśnie wkłady to bani i muszę coś poszukać

napewno nie kupuj zamienników bo są do d.....

Stasiu, a ile kosztuje ori lewe grzane?

w cenie jednego kupisz 2 od skody (octavia, fabia) :wink: ori, grzane :naughty:

albo kompletne uzywane :decayed:

Opublikowano

ale używka może być w różnym stanie a tak masz nówkę :wink:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

i grzanie w większości przypadków już jest zwalone :decayed:

Opublikowano
ale używka może być w różnym stanie a tak masz nówkę :wink:

mi sie udalo trafic i jest w super stanie :decayed:

Opublikowano

miałeś szczęście :decayed:

Opublikowano

Zaraz Ci podpowiedzą i to ogarniesz :wink:

Opublikowano
:naughty: Siema z wieczora. :wink:
Opublikowano

Akjam zamawiales ta turbine?

Tomasz mam nadzieje ze skonczy sie na tym ze wystarczy ze wepne przekaznik w gniazdo (o ile jest tam gniazdo) a nie ze bede musial robic jakis dodatkowych instalek

Opublikowano

Myślę że sam przekaźnik nie wystarczy. Pewnie trzeba całą instalkę robić bo nie miałeś tego w serii :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.