Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

NARA ! ! !

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

no witamy witamy :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::hi: :wink::decayed:

już wiemy co woła wieczorami stan

Uwaga wchodzę! :decayed:

:decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:

z lodem chociaż ??

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew::polew:

ja było później pałku bez diengu :kox:

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

:hi: bajo

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

:hi::hi: :wink::decayed:

już wiemy co woła wieczorami stan

Uwaga wchodzę! :decayed:

:decayed:

... dochodzę :decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:

z lodem chociaż ??

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew::polew:

ja było później pałku bez diengu :kox:

no jak żeś z plastiku JD wypił to się nie dziwię ,że było pałku bez diengu .....

sam bym się wkurzył :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:

z lodem chociaż ??

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew::polew:

ja było później pałku bez diengu :kox:

z połykiem ? :decayed:

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

:hi: bajo

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

:hi::hi: :wink::decayed:

już wiemy co woła wieczorami stan

Uwaga wchodzę! :decayed:

:decayed:

... dochodzę :decayed:

nuda .......

tak to my wszyscy :decayed:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew:

z lodem chociaż ??

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew::polew:

ja było później pałku bez diengu :kox:

z połykiem ? :decayed:

no..... łykał z plastiku JD :decayed:

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

:hi: bajo

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

:hi::hi: :wink::decayed:

już wiemy co woła wieczorami stan

Uwaga wchodzę! :decayed:

:decayed:

... dochodzę :decayed:

nuda .......

tak to my wszyscy :decayed:

ze mnie prosty chłop :decayed:

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

siema :hi:

nudy w domu z tym Stasiem co :decayed:

na forum lepiej :naughty:

Opublikowano
:hi::hi: :wink::decayed:

już wiemy co woła wieczorami stan

Uwaga wchodzę! :decayed:

:decayed:

Heh ;) on się nie zapowiada :grin:

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

siema :hi:

nudy w domu z tym Stasiem co :decayed:

na forum lepiej :naughty:

wal sie :decayed:

PS. zaraz ma do nas wpaść pluton komandow i wyręczyć mnie z roboty :wink:

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

:hi: bajo

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

:hi::hi: :wink::decayed:

już wiemy co woła wieczorami stan

Uwaga wchodzę! :decayed:

:decayed:

... dochodzę :decayed:

nuda .......

tak to my wszyscy :decayed:

ze mnie prosty chłop :decayed:

to tak jak z nas wszystkich :decayed:

tacy podobni :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

kurfa mam nadzieję ,że przynajmniej po różnych matkach jesteśmy :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

siema :hi:

nudy w domu z tym Stasiem co :decayed:

na forum lepiej :naughty:

wal sie :decayed:

PS. zaraz ma do nas wpaść pluton komandow i wyręczyć mnie z roboty :wink:

stasiu nawet dwa plutony nie zastapia Ciebie :decayed::wink:

Opublikowano
Uwaga wchodzę! :decayed:

Siemanko wszystkim ;)

siema :hi:

nudy w domu z tym Stasiem co :decayed:

na forum lepiej :naughty:

No jaha :kox:

Opublikowano
:hi::hi: :wink::decayed:

już wiemy co woła wieczorami stan

Uwaga wchodzę! :decayed:

:decayed:

Heh ;) on się nie zapowiada :grin:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

:laughing2:

Opublikowano

Baska zas ty :doh:

Opublikowano
Baska zas ty :doh:

Idź stąd ! :whistling:

Opublikowano
Baska zas ty :doh:

Idź stąd ! :whistling:

zadzwońcie do siebie, nie róbcie OT w temacie :whistling:

Opublikowano
Baska zas ty :doh:

Idź stąd ! :whistling:

zadzwońcie do siebie, nie róbcie OT w temacie :whistling:

to Baska wydzwania nie ja:facepalm:

Baska wez przestan mnie nachodzic i wydzwaniac po nocach

Opublikowano

Idę, nic tu po mnie :doh:

Stasiu pozegnaj się ladnie, idziemy spać :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.