Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka, jesteście już w tej ciąży ? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Miszka, jesteście już w tej ciąży ? :naughty:
:fool::decayed:
Opublikowano
Miszka, jesteście już w tej ciąży ? :naughty:
:fool::decayed:

Miszka nauczyl plemniki zeby plywaly w druga strone :decayed:

Opublikowano

byłem, jeżdziłem :decayed: kiedyś :kwasny:

na starość sobie kupisz taki z wózkiem bocznym żeby bachora też wozić :wink:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

a ja coś takiego :decayed:

pojazdy044.jpglambretta_van_vw.jpg

Opublikowano

byłem, jeżdziłem :decayed: kiedyś :kwasny:

na starość sobie kupisz taki z wózkiem bocznym żeby bachora też wozić :wink:

:polew: kupie se ściga R1- żeby sie odmłodzić

Opublikowano

byłem, jeżdziłem :decayed: kiedyś :kwasny:

na starość sobie kupisz taki z wózkiem bocznym żeby bachora też wozić :wink:

:polew: kupie se ściga R1- żeby sie odmłodzić

chyba żeby se zdjęcia przy nim robić :decayed:

Opublikowano

byłem, jeżdziłem :decayed: kiedyś :kwasny:

na starość sobie kupisz taki z wózkiem bocznym żeby bachora też wozić :wink:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

a ja coś takiego :decayed:

http://www.duzohumoru.pl/galeria_zdjec/fotki/pojazdy044.jpghttp://static.blogo.it/motoblog/lambretta_van_vw.jpg

a gdzie ja sie tam zmieszcze? :grin:

Opublikowano

byłem, jeżdziłem :decayed: kiedyś :kwasny:

na starość sobie kupisz taki z wózkiem bocznym żeby bachora też wozić :wink:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

a ja coś takiego :decayed:

http://www.duzohumoru.pl/galeria_zdjec/fotki/pojazdy044.jpghttp://static.blogo.it/motoblog/lambretta_van_vw.jpg

a gdzie ja sie tam zmieszcze? :grin:

Ty bedziesz miał drugi na wóde :naughty:

Opublikowano

byłem, jeżdziłem :decayed: kiedyś :kwasny:

na starość sobie kupisz taki z wózkiem bocznym żeby bachora też wozić :wink:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

a ja coś takiego :decayed:

http://www.duzohumoru.pl/galeria_zdjec/fotki/pojazdy044.jpghttp://static.blogo.it/motoblog/lambretta_van_vw.jpg

a gdzie ja sie tam zmieszcze? :grin:

Ty bedziesz miał drugi na wóde :naughty:

:kox::kox::kox: i dlatego cie szanuje :kox::kox::kox:

Opublikowano

byłem, jeżdziłem :decayed: kiedyś :kwasny:

na starość sobie kupisz taki z wózkiem bocznym żeby bachora też wozić :wink:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

a ja coś takiego :decayed:

http://www.duzohumoru.pl/galeria_zdjec/fotki/pojazdy044.jpghttp://static.blogo.it/motoblog/lambretta_van_vw.jpg

a gdzie ja sie tam zmieszcze? :grin:

Ty bedziesz miał drugi na wóde :naughty:

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Co za chlory :doh:

A ja kolejny dzień na trzeźwo :facepalm:

Opublikowano

Mówi to ten, który po nocce wali bronxy nosem! :polew:

Opublikowano

Whisky Johnnie Walker Black Label 1l SmaczaJama.pl

wiem ze lubicie perfumy do picia, mam takie cos do zalatwienia ;) ostatnie 2butelki, szt 125zl

Opublikowano
Mówi to ten, który po nocce wali bronxy nosem! :polew:

Walił jak już :decayed:

Opublikowano
Mówi to ten, który po nocce wali bronxy nosem! :polew:

Walił jak już :decayed:

okej okej :decayed:

Opublikowano
Mówi to ten, który po nocce wali bronxy nosem! :polew:

Walił jak już :decayed:

jasne jasne ludzie się tak nie zmieniają :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Co za chlory :doh:

A ja kolejny dzień na trzeźwo :facepalm:

kolejny.. ? czyli drugi :grin:

Opublikowano
Whisky Johnnie Walker Black Label 1l SmaczaJama.pl

wiem ze lubicie perfumy do picia, mam takie cos do zalatwienia ;) ostatnie 2butelki, szt 125zl

Pewnie z Czech :grin:

ciiiiii nikomu niemow hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.