Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: w ten kebabowy dzień :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: w ten kebabowy dzień :decayed:
Dziś już SCC więc nie wiem czy taki dobry kebab się tam znajdzie. :wink: Kto dziś wogóle planuje być? :guma:
Opublikowano

pamiętajcie, że dzisiaj spot już jest w SCC :naughty:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:hi: w ten kebabowy dzień :decayed:

kebab też tam jest, aczkolwiek d*py nie urywa ( tak jak ten w SG :decayed: )

Opublikowano

:hi::hi:

DZIEKUJE jeszcze raz za wszystkie ŻYCZENIA :decayed::decayed:

jasne ze bede na spocie :whistling:

Opublikowano
:hi::hi:

DZIEKUJE jeszcze raz za wszystkie ŻYCZENIA :decayed::decayed:

i tak nie były szczere :decayed:

Opublikowano

dobry

Opublikowano
dobry

Ucho PW

Opublikowano
pamiętajcie, że dzisiaj spot już jest w SCC :naughty:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:hi: w ten kebabowy dzień :decayed:

kebab też tam jest, aczkolwiek d*py nie urywa ( tak jak ten w SG :decayed: )

to najpierw pojade na kebaba potem do Was na zielony parking :decayed:

Opublikowano
pamiętajcie, że dzisiaj spot już jest w SCC :naughty:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:hi: w ten kebabowy dzień :decayed:

kebab też tam jest, aczkolwiek d*py nie urywa ( tak jak ten w SG :decayed: )

to najpierw pojade na kebaba potem do Was na zielony parking :decayed:

spryciarz :whistling:

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

może idziemy na mecz LM do Bierhalle ? :naughty:

Opublikowano

siemacie

pamiętajcie, że dzisiaj spot już jest w SCC :naughty:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:hi: w ten kebabowy dzień :decayed:

kebab też tam jest, aczkolwiek d*py nie urywa ( tak jak ten w SG :decayed: )

to najpierw pojade na kebaba potem do Was na zielony parking :decayed:

to wez mi tez jednego na wynos hehe

Opublikowano
siemacie
pamiętajcie, że dzisiaj spot już jest w SCC :naughty:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:hi: w ten kebabowy dzień :decayed:

kebab też tam jest, aczkolwiek d*py nie urywa ( tak jak ten w SG :decayed: )

to najpierw pojade na kebaba potem do Was na zielony parking :decayed:

to wez mi tez jednego na wynos hehe

z dowozem do......Sosnowca ? :decayed:

Opublikowano

Spoko.....zamowienia na pw :decayed:

Opublikowano

gon sie :decayed: chocby h*j na huju to dzisiaj jestem

Opublikowano

Do jakiego znowu sosnowca...???

Albo .uj trudno ale z dowozem to z 90 lekko bedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

gon sie :decayed: chocby h*j na huju to dzisiaj jestem

Ej no nie bądź taki.......żal Ci 90 na kebaba ? :grin:

Opublikowano
Do jakiego znowu sosnowca...???

Albo .uj trudno ale z dowozem to z 90 lekko bedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

gon sie :decayed: chocby h*j na huju to dzisiaj jestem

Ej no nie bądź taki.......żal Ci 90 na kebaba ? :grin:

to było do mnie :grin:

Opublikowano
:D
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.