Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest jakiś konkurs na najtańszą B6 ? :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kumpel chce sprzedać a cena chyba dobra, co? :grin:

Opublikowano
a teraz psyt :decayed:

tradycyjnie Ci odpowiem no to kielon myk :wink:

pier**lisz?

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Jest A4 w sedanie 2.5TDI za 13k do wzięcia 2001r. w skórze i tam takie. :naughty:

B6 jak w muliti to biorę :kox:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

ps z Zawiercia może ?

Opublikowano

Manual. Nie z Zawiercia. Zapomniałem dodać, że :quattro:

Opublikowano
Manual. Nie z Zawiercia. Zapomniałem dodać, że :quattro:

przemyślałem to za drogo,niech zejdzie z ceną jakieś 2-3k to znajdzie kupca :polew:

Opublikowano

a zamiana wchodzi w gre? hehehe

Opublikowano
Manual. Nie z Zawiercia. Zapomniałem dodać, że :quattro:

przemyślałem to za drogo,niech zejdzie z ceną jakieś 2-3k to znajdzie kupca :polew:

:cool:
a zamiana wchodzi w gre? hehehe

CHyba nie. :wink:

Opublikowano

dej foty :decayed:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Miszka chcesz moja za 19tys kupic? :grin:

Opublikowano

prawda jest taka, że 20k spokojnie kupisz b6 to już nie te czasy co 5lat temu że b6 to 40k kosztowało, auta się starzeją i Audi również

ta jest ciekawa tylko ciekawe jak ten zawias z tyłu i czy po zrobieniu będzie jeździła prosto a nie będzie 4 ślad

AUDI A4 B6 XENON NAVI MMI ALCANTARA SZWAJCARIA (2742617532) - motoAllegro

Opublikowano
prawda jest taka, że 20k spokojnie kupisz b6 to już nie te czasy co 5lat temu że b6 to 40k kosztowało, auta się starzeją i Audi również

ta jest ciekawa tylko ciekawe jak ten zawias z tyłu i czy po zrobieniu będzie jeździła prosto a nie będzie 4 ślad

AUDI A4 B6 XENON NAVI MMI ALCANTARA SZWAJCARIA (2742617532) - motoAllegro

to nie jest quattro ?

w przypadku takiego uszkodzenia q troche bałbym się brać, jeżeli to jest ośka - nie powinno być problemu :wink:

a za 2-3 tys spokojnie naprawisz

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

aha, a tu jeszcze prawa strona uszkodzona.... trocgę dziwne te uszkodzenia... :whistling:

Opublikowano

to je ośka ile lpg do 3.0 v6 jak 3.0 to pewnie 3k :decayed:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

no i przód też lekko dostał

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

dobra kielon myk :wink:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

z tyłu chyba belka do wymiany, ale częsci do B6 tanie :decayed:

ta lewa str + prawa + belka - myślę, że z 5k wyjdzie ta naprawa :wink:

zbieram się w kimono :hi:

Opublikowano

ja jeszcze posiedzę w sieci póki co na fajkę skoczę

Opublikowano

dziękówa za spota i za wpólne żarełko :wink:

w końcu dotarłem.....jeszcze w pracy musiałem być :facepalm:

Opublikowano

Arturoo praca czyni wolnym :naughty:

Opublikowano

Tak mówią :wink:

---------- Post dopisany at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ----------

Kędzior luknij :wink:5X112 17 5.112.17 AUDI VW FELGI 4SZT JAK NOWE (2773648531) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 01:40 ----------

:hi:

Opublikowano

:hi: Spiżdżam powoli na chatę.

Miszka jakbyś coś potrzebował to dzwoń. :wink4:

Opublikowano
:hi: morgen
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.