Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema z FR :kox:
Zostajesz tam? :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siema z FR :kox:
Zostajesz tam? :naughty:

co najmniej do niedzieli :decayed:

ale tu mało audi jeździ same francuzy, do wieży ma 4 kilosy z hotelu jest git

Opublikowano

I walisz już pewnie WDE? :naughty::grin:

Opublikowano

przywiez mi kasztany z placu pigalle i bagietke :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

I walisz już pewnie WDE? :naughty::grin:

Miszka wali ale francuzy :polew::polew::polew:

Opublikowano

lajtowo k**wa zawsze wszyscy mi mówili że w FR nie mówią po angielsku a mówią :decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

przywiez mi kasztany z placu pigalle i bagietke :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

I walisz już pewnie WDE? :naughty::grin:

Miszka wali ale francuzy :polew::polew::polew:

chyba Ewalina :grin:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

dobra nara :hi:

Opublikowano
przywiez mi kasztany z placu pigalle i bagietke :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

I walisz już pewnie WDE? :naughty::grin:

Miszka wali ale francuzy :polew::polew::polew:

:polew: :polew:

Opublikowano
lajtowo k**wa zawsze wszyscy mi mówili że w FR nie mówią po angielsku a mówią :decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

przywiez mi kasztany z placu pigalle i bagietke :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

I walisz już pewnie WDE? :naughty::grin:

Miszka wali ale francuzy :polew::polew::polew:

chyba Ewalina :grin:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

dobra nara :hi:

niezmieniaj tematu tylko pamietaj o kasztanach i bagietce :decayed:

Opublikowano

jasne ze mowia :):decayed:

Opublikowano

:hi::hi:

Pany, auta nie mam dlugo nie orientuje sie w cenach czesci. Ile jest warta uzbrojona głowica do 1.9 AFN?

Graci mi w garazu a na felgi by bylo :tongue:

Opublikowano

ciulam do wyra :wink:

Opublikowano
:hi::hi:

Pany, auta nie mam dlugo nie orientuje sie w cenach czesci. Ile jest warta uzbrojona głowica do 1.9 AFN?

Graci mi w garazu a na felgi by bylo :tongue:

zalezy od stanu ale ok 400zl.

Opublikowano

Ja też spiżdżam. Do dziś. :wink4::hi:

Opublikowano

ja też :hi:

---------- Post dopisany at 06:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bonżur :facepalm::decayed:

Opublikowano

bagietki z dżemikiem opędzlowane na śniadanko ?? :decayed:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.