Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koniec o motoryzacji ...:decayed: Psssyyytttt Wareczka ... :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolacyjka :decayed:

Opublikowano
A ile płacą za kata np. z B7?:naughty:

Jak co to mów że masz dwa :decayed:

:wink4: Ty już go masz wywalonego?
Dzieki wielkie wszystkim za głosy na zdjecie do kalendarza:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Zimny Lech. :decayed:

Opublikowano

Akjam jak co to ja mam na sprzedanie 2 katy z mojej 2.8 hehehe :decayed:

Opublikowano

Jutro zbiórka katów na spocie a ja to wszystko pogonie. :naughty::wink:

Opublikowano

to jutro spocik, a później KEBAB :slina::decayed:

Opublikowano
to jutro spocik, a później KEBAB :slina::decayed:

chyba sie skusze wkoncu na tego kebabka :decayed:

Opublikowano
to jutro spocik, a później KEBAB :slina::decayed:

chyba sie skusze wkoncu na tego kebabka :decayed:

albo nawet ze dwa:naughty:

Opublikowano
A ile płacą za kata np. z B7?:naughty:

Jak co to mów że masz dwa :decayed:

:wink4: Ty już go masz wywalonego?

Tak :wink:

Opublikowano
to jutro spocik, a później KEBAB :slina::decayed:
:good:
A ile płacą za kata np. z B7?:naughty:

Jak co to mów że masz dwa :decayed:

:wink4: Ty już go masz wywalonego?

Tak :wink:

No to przywieź jutro na spota. :naughty:

Opublikowano
to jutro spocik, a później KEBAB :slina::decayed:

chyba sie skusze wkoncu na tego kebabka :decayed:

albo nawet ze dwa:naughty:

nie no co ty hehe jeden styka :decayed:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Akjam serio jutro przywiezc katy?

Opublikowano

Jak chcesz to możesz przywieź a ja poszukam jakiegoś skupu. :wink4: A ile płacą za takiego kata? :mysli:

Opublikowano
Jak chcesz to możesz przywieź a ja poszukam jakiegoś skupu. :wink4: A ile płacą za takiego kata? :mysli:

Kolega z 2,5TDI dostał 1K tylko tam były trzy :whistling:

Opublikowano

Szukam na alledrogo i tam ceny różne... :mysli:

Opublikowano
Szukam na alledrogo i tam ceny różne... :mysli:

Ja mój wystawiłem za 750zł :whistling:

Opublikowano

Ja muszę go wyciąć i wystawić razem z tym co mi pozostało teraz po akcji wymiany turba, swapie pompy oleju i etc. :naughty:

Opublikowano
Ja muszę go wyciąć i wystawić razem z tym co mi pozostało teraz po akcji wymiany turba, swapie pompy oleju i etc. :naughty:

To kupuj zamiennik za 200zł :wink:

Katalizator zamiennik AUDI A4 B7 2.0 TDi BLB (2766009150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Tylko musisz flanszę przespawać pod CAHA

Opublikowano

Ty masz ten zamiennik czy teraz będziesz to robił przy akcji turbo CAHA?

Opublikowano

A ja wkładam przelot od MG :naughty:

Opublikowano
Ty masz ten zamiennik czy teraz będziesz to robił przy akcji turbo CAHA?

Mam zamiennik na aucie, a pod CAHA muszę przespawać flanszę, bo są inaczej śruby.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.