Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dawaj Miszka na koło.:decayed::decayed::naughty:

gdyby było kilka stopni więcej :decayed::kox: swoją drogą pojeździłbym bo dużo czasu mam ostatnio ale ta pogoda :thumbdown:

komunikacja miejska :decayed:

albo w 788 do M-ce a ja cie dalej podwioze

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dawaj Miszka na koło.:decayed::decayed::naughty:

gdyby było kilka stopni więcej :decayed::kox: swoją drogą pojeździłbym bo dużo czasu mam ostatnio ale ta pogoda :thumbdown:

komunikacja miejska :decayed:

albo w 788 do M-ce a ja cie dalej podwioze

Czy Ty jesteś normalny aby ? :decayed:

Opublikowano
Dawaj Miszka na koło.:decayed::decayed::naughty:

gdyby było kilka stopni więcej :decayed::kox: swoją drogą pojeździłbym bo dużo czasu mam ostatnio ale ta pogoda :thumbdown:

komunikacja miejska :decayed:

albo w 788 do M-ce a ja cie dalej podwioze

Czy Ty jesteś normalny aby ? :decayed:

co nie chce sie dupska ruszyc :grin:

Opublikowano

:naughty: Bez żadnego transportu sie nie ruszy z chaty.:decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Dobra, ja wyjeżdżam. Do zoba.:naughty:

Opublikowano
:naughty: Bez żadnego transportu sie nie ruszy z chaty.:decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Dobra, ja wyjeżdżam. Do zoba.:naughty:

byłem już dziś w Kato i nawet w SCC :naughty: więc mam już zaliczone z resztą Kędzior ma być to nie jadę :naughty:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

Stasiu tu jest ta B6 co wklejałeś kilka dni temu tyle, że inna aukcja - to przebieg będzie prawdziwy bo ona już od roku stoi więc nie kręcony ale cena wykręcona :decayed:

Oferta - Audi A4 - serwisowqany tylko aso audi.orginalny s-line xenon.samochod pochodzi ze szwaicarii!!!bardzo zadbany.

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

a ten jeszcze do niedawna był za 30,5k :grin:

Oferta - Audi A4 - AUDI A4 2.0TDI 140KM Z 2004r PIERWSZA REJESTRACJA 2005r PRZEBIEG; 143000 KM CZYSTE I ZADBANE WNĘTRZE NIGDY NIE BYŁO PALON

Opublikowano

Miszka bier te B7 ... cena mega :wink:

Opublikowano

Mario, widzę że nie pojechałeś na Kato

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

Ja jeszcze czekam na telefon :kwasny:

Opublikowano

pierwszy :decayed:

dzięki za spotkanko, adadur - fajnie, że nas odwiedziłeś :hi:

Opublikowano
pierwszy :decayed:

dzięki za spotkanko, adadur - fajnie, że nas odwiedziłeś :hi:

Drugi. :naughty:adadur Miło było poznać. :hi:
Opublikowano
Mario, widzę że nie pojechałeś na Kato

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

Ja jeszcze czekam na telefon :kwasny:

NIE pyklo mi :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota Pany..

PS.Trzeci :decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Dobrze,ze sa /jest ograniczenie w Tychach to idzie spokojnie kliknac :D.

Opublikowano
Dzięki za spota Pany..

PS.Trzeci :decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Dobrze,ze sa /jest ograniczenie w Tychach to idzie spokojnie kliknac :D.

dobre

Opublikowano
Dzięki za spota Pany..

PS.Trzeci :decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Dobrze,ze sa /jest ograniczenie w Tychach to idzie spokojnie kliknac :D.

Ja też odpaliłem tableta na skrzyżowaniu. :guma:
Opublikowano

dzięki za spota :decayed: i kolacje :wink:

Opublikowano

Sfaniak :wink:

Opublikowano

bylem :wink:

Opublikowano

ja tez thx :wink: krotko ale milo :wink:

adadur Miło było poznać :hi:

Opublikowano

Oglądnąć kube i spać :wink:

Ale będzie ciężko, Ala się obudziła i rządzi :facepalm::facepalm: ( chyba dam jej trochę piwa to pewnie łątwo uśnie :decayed: )

Opublikowano

Nie mów głośno bo Cię zamkną.:naughty:

Opublikowano

Dzięki za spota ... następnym razem trzeba się spotkać i skosztować jakiś specyfik z %

... no te kebaby to macie niezłe ... musicie zniżki załatwić klubowe bo się zaczynają znane robić ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.