Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja sie pytam: kto wybrał zawodnikiem meczu Lewandowskiego :doh::doh: ( tak jak z Anglią :thumbdown: )

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Szwecja 4 - 2 Anglia

4 bramki Ibry :whistling:

no widziałem wynik właśnie , musial byc fajny meczyk dużo bramek :wink:

Opublikowano
a ja sie pytam: kto wybrał zawodnikiem meczu Lewandowskiego :doh::doh: ( tak jak z Anglią :thumbdown: )

wogole kto wysyla tam sms :grin::grin::grin::grin: rozumiem na taniec z gwiazdami ale na zawodnika meczu :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

spijam piwo i trza uciekac do wyrka

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

a wogole kto powolal kuszczaka do reprezentacji :polew::polew::polew::polew::doh::thumbdown:

Opublikowano
a ja sie pytam: kto wybrał zawodnikiem meczu Lewandowskiego :doh::doh: ( tak jak z Anglią :thumbdown: )

wogole kto wysyla tam sms :grin::grin::grin::grin: rozumiem na taniec z gwiazdami ale na zawodnika meczu :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

spijam piwo i trza uciekac do wyrka

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

a wogole kto powolal kuszczaka do reprezentacji :polew::polew::polew::polew::doh::thumbdown:

Kędzior, apropo Kuszczaka - widzę, że znasz się na piłce :decayed:

PS. Nie wierzę, że pijesz piwo :whistling: wyslij mi mmsa :naughty:

Opublikowano
a ja sie pytam: kto wybrał zawodnikiem meczu Lewandowskiego :doh::doh: ( tak jak z Anglią :thumbdown: )

wogole kto wysyla tam sms :grin::grin::grin::grin: rozumiem na taniec z gwiazdami ale na zawodnika meczu :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

spijam piwo i trza uciekac do wyrka

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

a wogole kto powolal kuszczaka do reprezentacji :polew::polew::polew::polew::doh::thumbdown:

Kędzior, apropo Kuszczaka - widzę, że znasz się na piłce :decayed:

PS. Nie wierzę, że pijesz piwo :whistling: wyslij mi mmsa :naughty:

Kuszczak jest slaba pipa i tyle :decayed:

niemam nic na karcie niemoge ci przeslac mms :polew:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

TVP1 - PSY :decayed:

Opublikowano
Dzięki za spota ... następnym razem trzeba się spotkać i skosztować jakiś specyfik z %

... no te kebaby to macie niezłe ... musicie zniżki załatwić klubowe bo się zaczynają znane robić ;)

ten kabab ma już leko 10 lat :grin: i smak cały czas zbliżony , jam Cię nie poznał ale widzę, że fajna d*pa musisz być skoro wszyscy tak zachwalają :naughty:

Jak bysmy mieli sie spiknąc na zlocie ... zarządam pokoju jak najdalej od Ciebie :polew:

Opublikowano
a ja sie pytam: kto wybrał zawodnikiem meczu Lewandowskiego :doh::doh: ( tak jak z Anglią :thumbdown: )

wogole kto wysyla tam sms :grin::grin::grin::grin: rozumiem na taniec z gwiazdami ale na zawodnika meczu :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

spijam piwo i trza uciekac do wyrka

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

a wogole kto powolal kuszczaka do reprezentacji :polew::polew::polew::polew::doh::thumbdown:

Kędzior, apropo Kuszczaka - widzę, że znasz się na piłce :decayed:

PS. Nie wierzę, że pijesz piwo :whistling: wyslij mi mmsa :naughty:

Kuszczak jest slaba pipa i tyle :decayed:

niemam nic na karcie niemoge ci przeslac mms :polew:

Kuszczak od początku sezonu jest jedynką w swoim klubie i ma najmniej puszczonych bramek w premiership, oprócz tego zbiera niemal same pochwały od angielskich dziennikarzy :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Dzięki za spota ... następnym razem trzeba się spotkać i skosztować jakiś specyfik z %

... no te kebaby to macie niezłe ... musicie zniżki załatwić klubowe bo się zaczynają znane robić ;)

ten kabab ma już leko 10 lat :grin: i smak cały czas zbliżony , jam Cię nie poznał ale widzę, że fajna d*pa musisz być skoro wszyscy tak zachwalają :naughty:

Jak bysmy mieli sie spiknąc na zlocie ... zarządam pokoju jak najdalej od Ciebie :polew:

Miszka musi zmienić nick na Hannibal Lecter :decayed:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ----------

:hi:

Dzięki za spocik myśle , że następnym razem będę dłużej bo kolega mni już mędził .:decayed:

Niee no muszę coś modzić bo moja przy innych s-line :facepalm:

.... makakryczny wkład ... pajda będzii sprzedawał to łykaj autko

Opublikowano

PSY :kox:

Opublikowano

Kuszczak od początku sezonu jest jedynką w swoim klubie i ma najmniej puszczonych bramek w premiership, oprócz tego zbiera niemal same pochwały od angielskich dziennikarzy :wink::decayed:

kolo dzyndzla mi to lata, jest slaby w reprezentacji i tyle

Stas jeszcze raz tak zmienisz i pojdzie podjebka :whistling:

Opublikowano
Przed burzą :naughty:

Spadam na meczyk! :whistling:

Ciekawe czy będzie co oglądać :whistling:

Na następny spocik zabieram kumpla z jego B7 :decayed:

Fajnie jak by ktoś zabrał VAGa ,VCDSa itp na spocik bo wyświetla mi się serwis prówałem to usunąć ale d*pa może nie mam uprawnień :polew:.

A teraz tak na poważnie wyświetla mi się błąd lewe hamulce może przez to świeci się serwis jak nie to stawiam na Long Life :whistling:. Jeszcze jutro postaram się sam to usunąć .

Jak by ktoś wzioł kabel na spocik to bym całował :notworthy:

Madafak to teraz podaje która strona:shock3: ... eeee podaj kolor błędu i sprawdź lewą żarówkę stopu.... a serwis to serwis, kasujesz z licznika lub VAGiem

Opublikowano

Siema :decayed:

Szwecja 4 - 2 Anglia

4 bramki Ibry :whistling:

no widziałem wynik właśnie , musial byc fajny meczyk dużo bramek :wink:

A bramki widziałeś? Ostatnia Ibry...:kox:Absolutnie genialny gol Ibrahimovica! (wideo)
PSY :kox:
:kox:

Dobrej nocy.:wink:

Opublikowano
Siema :decayed:
Szwecja 4 - 2 Anglia

4 bramki Ibry :whistling:

no widziałem wynik właśnie , musial byc fajny meczyk dużo bramek :wink:

A bramki widziałeś? Ostatnia Ibry...:kox:Absolutnie genialny gol Ibrahimovica! (wideo)
PSY :kox:
:kox:

Dobrej nocy.:wink:

I co bramkarz mial na celu? :polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Przed burzą :naughty:

Spadam na meczyk! :whistling:

Ciekawe czy będzie co oglądać :whistling:

Na następny spocik zabieram kumpla z jego B7 :decayed:

Fajnie jak by ktoś zabrał VAGa ,VCDSa itp na spocik bo wyświetla mi się serwis prówałem to usunąć ale d*pa może nie mam uprawnień :polew:.

A teraz tak na poważnie wyświetla mi się błąd lewe hamulce może przez to świeci się serwis jak nie to stawiam na Long Life :whistling:. Jeszcze jutro postaram się sam to usunąć .

Jak by ktoś wzioł kabel na spocik to bym całował :notworthy:

Madafak to teraz podaje która strona:shock3: ... eeee podaj kolor błędu i sprawdź lewą żarówkę stopu.... a serwis to serwis, kasujesz z licznika lub VAGiem

Dziś dokładnie powiem jak sprawdzę ale myśle , że na czerwono i to nie żarówka . Dziś dokładnie powiem co świeci i chciałem skasować serwis przez licznik i nie mogę jeszcze dziś z tym będę walczył :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.