Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć :hi:

Opublikowano

Ziomki pakujecie sie na spota do SG dziś ?

Opublikowano

:polew: ja juz to widze, ile ludzi sie ogłaszało a i tak malo kto przyjezdza wiec nie gadaj tylko przyjedz :wink:

Opublikowano

:polew: ja juz to widze, ile ludzi sie ogłaszało a i tak malo kto przyjezdza wiec nie gadaj tylko przyjedz :wink:

Mnie tam się już kilka razy zdarzyło być na spocie i innych imprezkach klubowych.W tej chwili z tym ciężko bo nie ma mnie w pl więc i na spoty nie docieram.

Ale na święta planuję przyjazd więc się będę musiał uśmiechnąć do Ciebie cobyś mnie na spocika zabrał ze sobą.

Opublikowano

:polew: ja juz to widze, ile ludzi sie ogłaszało a i tak malo kto przyjezdza wiec nie gadaj tylko przyjedz :wink:

Mnie tam się już kilka razy zdarzyło być na spocie i innych imprezkach klubowych.W tej chwili z tym ciężko bo nie ma mnie w pl więc i na spoty nie docieram.

Ale na święta planuję przyjazd więc się będę musiał uśmiechnąć do Ciebie cobyś mnie na spocika zabrał ze sobą.

czyli co Pajda jest tą Twoją nową laską ?

Opublikowano

:polew: ja juz to widze, ile ludzi sie ogłaszało a i tak malo kto przyjezdza wiec nie gadaj tylko przyjedz :wink:

Mnie tam się już kilka razy zdarzyło być na spocie i innych imprezkach klubowych.W tej chwili z tym ciężko bo nie ma mnie w pl więc i na spoty nie docieram.

Ale na święta planuję przyjazd więc się będę musiał uśmiechnąć do Ciebie cobyś mnie na spocika zabrał ze sobą.

czyli co Pajda jest tą Twoją nową laską ?

Nie mierz wszystkich swoją miarką :polew::polew::polew:

Pajda jest prawie sąsiadem:decayed:

Opublikowano

no napisałeś, że wpadniesz na spota ze swoją :decayed:

ps. alko się już mrozi na dziś wieczór :kox:

Opublikowano

No właśnie ze swoją a nie ze swoim :facepalm:

Ja po alko to dopiero podjadę w drodze do robo bo dziś druga zmiana :thumbdown:

Opublikowano
No właśnie ze swoją a nie ze swoim :facepalm:

a jednak :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
No właśnie ze swoją a nie ze swoim :facepalm:

a jednak :polew::polew::polew::polew:

Tyś to jest jednak poryty :polew::polew::polew:

Ja nie gustuję w facetach,wolę płeć przeciwną :decayed:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

No nic trzeba się zrywać do roboty :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko, i weekend

troche mi sie zmienily plany i dopiero wlewik bedzie wieczorem a przynajmniej tak planuje :decayed:

Opublikowano

A mnie się nie zmieniły plany i wlewik będzie wieczorem. :decayed:

Opublikowano

no mi też nie dzięki Bogu :grin:

Opublikowano
no mi też nie dzięki Bogu :grin:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
no mi też nie dzięki Bogu :grin:

po kolanach do Częstochowy ,a przynajmniej do Piekar :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
no mi też nie dzięki Bogu :grin:

po kolanach do Częstochowy ,a przynajmniej do Piekar :polew::polew::polew::polew::polew:

raczej do najblizszego monopolu :grin::grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.