Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

Opublikowano
ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

No ......ale tylko powietrza :wink:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

ja mam...z malucha, zastavy 750, dacii 1300 i nawet mercedesa "kaczki" by się znalazła:decayed: no chyba...że chcesz z roweru ze "składaka"

...chociaż ciii...nie gadajmy o rowerach, bo jak tu przemo z bielskich wpadnie to będzie łomot:decayed:

Opublikowano

siemanderko.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

Mam z B7 tylko że bez poduchy :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

Mam z B7 tylko że bez poduchy :whistling:

spoko moze być bez, swoją chce wysłać do obszycia i potrzebuje na tydzień zeby jakos jezdzić

Opublikowano
ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

Mam z B7 tylko że bez poduchy :whistling:

spoko moze być bez, swoją chce wysłać do obszycia i potrzebuje na tydzień zeby jakos jezdzić

Kiedy wysyłasz? Dziś jestem w Kato to możesz sobie podjechać.

Opublikowano
ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

Mam z B7 tylko że bez poduchy :whistling:

spoko moze być bez, swoją chce wysłać do obszycia i potrzebuje na tydzień zeby jakos jezdzić

Kiedy wysyłasz? Dziś jestem w Kato to możesz sobie podjechać.

jeszcze nie wiem kiedy, narazie nic nie dogadane jest wiec spokojnie, najpierw zacząłem od rezerwowej kiery, jak dogadam termin wysyłki to sie do ciebie odezwe, bywasz na spotach - to bysmy sie na spocie spotkali

Opublikowano
ma ktoś kierownice pożyczyć na tydzień czasu?

Mam z B7 tylko że bez poduchy :whistling:

spoko moze być bez, swoją chce wysłać do obszycia i potrzebuje na tydzień zeby jakos jezdzić

Kiedy wysyłasz? Dziś jestem w Kato to możesz sobie podjechać.

jeszcze nie wiem kiedy, narazie nic nie dogadane jest wiec spokojnie, najpierw zacząłem od rezerwowej kiery, jak dogadam termin wysyłki to sie do ciebie odezwe, bywasz na spotach - to bysmy sie na spocie spotkali

Bywam, w Żorach :decayed: czasem wpadnę do Kato albo Gliwic.

Opublikowano
chopki musze zakupic klocuszki do AJM na przod z czujnikami. macie jakies dobrej firmy heble?

zna ktos takie cus?

EBC BLACK KLOCKI PRZÓD AUDI A4 A6 B5 B6 KRAKÓW (2752156122) - motoAllegro

Jak chcesz żeby Ci piszczało przy hamowaniu jak w pociągu to kupuj :decayed:

Kup 10 piw mniej i dołóż do czegoś lepszego, choćby i ATE

Opublikowano

nom to raczej wpadna ferodo :wink:

Opublikowano

Dobry wybór. :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.