Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

to odwieźliście stasia i po zawodach?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

to odwieźliście stasia i po zawodach?

weszlismy na chwile skonczylismy to co mielismy w kuflach, stasiu wyjebal glebe i pojechalismy do domu hehe :facepalm:

Opublikowano
stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

to odwieźliście stasia i po zawodach?

weszlismy na chwile skonczylismy to co mielismy w kuflach, stasiu wyjebal glebe i pojechalismy do domu hehe :facepalm:

to rzeczywiście chłop się zestarzał, może nic nie miał w barku?:grin:

Opublikowano

ja wiem kiedy powiedzieć stop :whistling:

Opublikowano
stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

to odwieźliście stasia i po zawodach?

weszlismy na chwile skonczylismy to co mielismy w kuflach, stasiu wyjebal glebe i pojechalismy do domu hehe :facepalm:

to rzeczywiście chłop się zestarzał, może nic nie miał w barku?:grin:

niestety chyba ta pierwsza opcja:kwasny: kryzys wieku sredniego go dopadl :facepalm:

:grin:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

ja wiem kiedy powiedzieć stop :whistling:
chyba ci sie metalowa plytka przestawila od upadku :decayed:
Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano

PS. upadles przez Basie, moge zeznawac w sadzie, trzeba walczyc z przemoca w rodzinie :decayed:

Opublikowano

łeb mnie cały dzień boli :thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

PS. upadles przez Basie, moge zeznawac w sadzie, trzeba walczyc z przemoca w rodzinie :decayed:

dokładnie :decayed:

Opublikowano

...od upadku...:decayed:

Opublikowano
stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

to odwieźliście stasia i po zawodach?

weszlismy na chwile skonczylismy to co mielismy w kuflach, stasiu wyjebal glebe i pojechalismy do domu hehe :facepalm:

to rzeczywiście chłop się zestarzał, może nic nie miał w barku?:grin:

niestety chyba ta pierwsza opcja:kwasny: kryzys wieku sredniego go dopadl :facepalm:

:grin:

Odebrać Stanleyowi VIPa! :naughty:
Opublikowano
stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

to odwieźliście stasia i po zawodach?

weszlismy na chwile skonczylismy to co mielismy w kuflach, stasiu wyjebal glebe i pojechalismy do domu hehe :facepalm:

to rzeczywiście chłop się zestarzał, może nic nie miał w barku?:grin:

niestety chyba ta pierwsza opcja:kwasny: kryzys wieku sredniego go dopadl :facepalm:

:grin:

Odebrać Stanleyowi VIPa! :naughty:

KOSZULKA ODDAJ FARTUCHA Master Chef Michel Moran (2757107996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oddaj VIPa!

Opublikowano
stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

to odwieźliście stasia i po zawodach?

weszlismy na chwile skonczylismy to co mielismy w kuflach, stasiu wyjebal glebe i pojechalismy do domu hehe :facepalm:

to rzeczywiście chłop się zestarzał, może nic nie miał w barku?:grin:

niestety chyba ta pierwsza opcja:kwasny: kryzys wieku sredniego go dopadl :facepalm:

:grin:

Odebrać Stanleyowi VIPa! :naughty:

hehe Akjam ty lepiej nie zaczynaj :grin: wiesz ze twoje pomysly i ankiety przybieraja zlych obrotow :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano

ciulam do wyrka :wink:

Opublikowano

Ja tam filmik jakiś obejrze. :wink:

Opublikowano

ja zaległości nadrabiam :wink:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

:decayed: Jakaś duża przeszkoda pewnie musiała nagle wyrosnąć...:grin:

tak ...nagle ze wskazaniem na zayebiście szybko :decayed:

:decayed:

stasiek zalacz gg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Pajda nom myslalem ze jakas flaszke zrobimy po karczmie

to odwieźliście stasia i po zawodach?

weszlismy na chwile skonczylismy to co mielismy w kuflach, stasiu wyjebal glebe i pojechalismy do domu hehe :facepalm:

to.................,że był grząski teren ...o niczym nie świadczy :decayed:

ja wiem kiedy powiedzieć stop :whistling:

to sięc liczy :wink:

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 06:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 22:05 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: morgen
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.