Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś może nową etk-e?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pajda Ty masz psa ?

nie

o co chodziło z tym psem ?

Opublikowano
Pajda Ty masz psa ?

nie

o co chodziło z tym psem ?

pewnie myślał, że widział Cię na Brzęczkach z psem :whistling:

Opublikowano
Pajda Ty masz psa ?
A co przejechałeś dziś coś?:shock3::decayed:

Aż takim sadystą nie jestem :naughty:

Pajda Ty masz psa ?

nie

o co chodziło z tym psem ?

pewnie myślał, że widział Cię na Brzęczkach z psem :whistling:

Ja nie,ale moja myślała że masz psa :decayed:

Opublikowano

kladkę obok mieszka koleś co ma psa i też jeździ audikiem ale niebieskim

Opublikowano
kladkę obok mieszka koleś co ma psa i też jeździ audikiem ale niebieskim

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ale ona po foto z Miszką patrzyła a nie po aucie i powiedziała że jakaś znajoma gęba :grin:

Opublikowano
kladkę obok mieszka koleś co ma psa i też jeździ audikiem ale niebieskim

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ale ona po foto z Miszką patrzyła a nie po aucie i powiedziała że jakaś znajoma gęba :grin:

jakim foto? a ja twoja ma na imie i nazwisko?

Opublikowano
kladkę obok mieszka koleś co ma psa i też jeździ audikiem ale niebieskim

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ale ona po foto z Miszką patrzyła a nie po aucie i powiedziała że jakaś znajoma gęba :grin:

Twoja stara :grin:

Opublikowano

gadka się klei :whistling:

Opublikowano

klei nie klei ale jak ktoś pier**li bo wypił dwa głębsze :facepalm:

Opublikowano
kladkę obok mieszka koleś co ma psa i też jeździ audikiem ale niebieskim

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ale ona po foto z Miszką patrzyła a nie po aucie i powiedziała że jakaś znajoma gęba :grin:

Twoja stara :grin:

że co bo nie kumam ?

Opublikowano

ja też nie :kwasny: idę w kime

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
kladkę obok mieszka koleś co ma psa i też jeździ audikiem ale niebieskim

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ale ona po foto z Miszką patrzyła a nie po aucie i powiedziała że jakaś znajoma gęba :grin:

jakim foto? a ja twoja ma na imie i nazwisko?

To foto co wrzuciłeś spod salonu mesia z Miszką.

My dopiero tam mieszkamy od Lipca tak że mało prawdopodobne żebyś ją znał

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

klei nie klei ale jak ktoś pier**li bo wypił dwa głębsze :facepalm:

Mówisz o sobie ???

Opublikowano

z jakim miszka, musisz chyba sie udać do okulisty kolego :polew: na zdjęciu jestem ze stanleyem, zdjecie z niemiec za starych czasów, nie stanley :decayed: pamietasz?

Opublikowano

w sumie to z miszką jesteśmy podobni :grin:

Opublikowano
w sumie to z miszką jesteśmy podobni :grin:

no kaj tam

jak ten transport jutro ? jest czy nie ?

Opublikowano
z jakim miszka, musisz chyba sie udać do okulisty kolego :polew: na zdjęciu jestem ze stanleyem, zdjecie z niemiec za starych czasów, nie stanley :decayed: pamietasz?

f*ck :doh: faktycznie to Staś a nie Miszka :polew::polew::polew::polew::polew: Ja muszę skończyć pić dziś już

Opublikowano
z jakim miszka, musisz chyba sie udać do okulisty kolego :polew: na zdjęciu jestem ze stanleyem, zdjecie z niemiec za starych czasów, nie stanley :decayed: pamietasz?

f*ck :doh: faktycznie to Staś a nie Miszka :polew::polew::polew::polew::polew: Ja muszę skończyć pić dziś już

ja pitolę......nie mam pytań :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

zaraz będzie ,że Mario jest podobny do Miszki .......:decayed:

i nie chodzi mi o upodobania :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.