Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

tumblr_mduh4zkDhR1rphzz2o1_1280.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema :hi:

wszyscy rezają na zlot mikołajkowy:kox:

co Ty znając życie nikt z naszych tam nie pojedzie

Mylisz sie kolego ... :whistling::whistling::whistling:

czytaj ze zrozumieniem :grin:

Opublikowano

ale doj**ało fioletem :kox:

Opublikowano

ja cierpiedole :kox:

Opublikowano

Stasiu idę jutro z Wami :banan:

Opublikowano

Stanley i Hammer dostali fiolet za zasługi widoczne 2 posty wyzej :slina:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

o juz 4 :decayed:

Opublikowano

darmowe wejściówki gdzieś są jak ktoś ma fiolet w tle:whistling::grin:

Opublikowano
akjam sprawdzałeś kabelek?
Nie ruszył u mnie ten kabel. :no:

Siema VIPy! :kox:

P.S. Pany zerknijcie na fotki i kliknijcie głosik... :hi:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-252658/

Opublikowano

psssssssssssyt :polew:

Opublikowano

siemanko i weekend, krew oddana :decayed:

Hammer, Stasiek graty fioleta

Hammer to jeszcze rozumiem ze dostal vipa ale Stasiek to ja niewiem:facepalm:, niezle przelewy musial robic :whistling:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

Stasiu idę jutro z Wami :banan:

na karczme?

Opublikowano

To pewnie za te "przelewy" weekendowe... :whistling: Ale w takim razie dlaczego Ty Kędzior, Miszka i ja nie mamy VIPa? :mysli::decayed: P.S. Głos oddałeś? :naughty:

Opublikowano
siemanko i weekend, krew oddana :decayed:

Hammer, Stasiek graty fioleta

Hammer to jeszcze rozumiem ze dostal vipa ale Stasiek to ja niewiem:facepalm:, niezle przelewy musial robic :whistling:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

Stasiu idę jutro z Wami :banan:

na karczme?

:naughty:

Opublikowano
siemanko i weekend, krew oddana :decayed:

Hammer, Stasiek graty fioleta

Hammer to jeszcze rozumiem ze dostal vipa ale Stasiek to ja niewiem:facepalm:, niezle przelewy musial robic :whistling:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

Stasiu idę jutro z Wami :banan:

na karczme?

:naughty:

no to patologia :grin::grin::grin::kox::kox::kox:

Akjam jaki głos?

Opublikowano

:hi:

akjam głos poszedł

Opublikowano
Graty stan :decayed:

Graty Hammer:decayed:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

Stasiu idę jutro z Wami :banan:

bierzesz wóde ? :polew:

Opublikowano

ja cie pier* ale vip - to teraz juz nie pogodosz :decayed:, razi ten fiolet w oczy aż

:hi:

Opublikowano

Miszka bierzemy wóde? :whistling::naughty:

Opublikowano

no mowiłem ze nie pogodosz - stanley juz ma (sekretarke - abonent niedostepny) - wyjdz z podziemi albo podaj wew na dół bi sie nie da połaczyc

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Miszka bierzemy wóde? :whistling::naughty:

nie opłaca sie wódy brać , jak masz piwo nie ograniczone -

po owszem, gdzieś pojdziemy dolać :decayed:?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.