Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Panowie, wpadne jutro chyba się przywitać :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mnie jutro nie będzie :thumbdown:

chyba 2gi lub 3ci opuszczony spot w tym roku :whistling:

jak to Ci nie bedzie? jak juz masz fioletowy to juz nie jeździsz? co ?:whistling:

Opublikowano
mnie jutro nie będzie :thumbdown:

chyba 2gi lub 3ci opuszczony spot w tym roku :whistling:

jak to Ci nie bedzie? jak juz masz fioletowy to juz nie jeździsz? co ?:whistling:

bede w pracy do 22 :facepalm:

Opublikowano
mnie jutro nie będzie :thumbdown:

chyba 2gi lub 3ci opuszczony spot w tym roku :whistling:

jak to Ci nie bedzie? jak juz masz fioletowy to juz nie jeździsz? co ?:whistling:

bede w pracy do 22 :facepalm:

dobrze ci tak, to kara za sobote :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
No Panowie, wpadne jutro chyba się przywitać :wink:

:good:

Miszka licytuje pewnie samochody z amber gold :wink:

Dorwał może lowridera

:grin::grin:

Jeszcze jeden filmik był chyba z białą Ładzianą ale teraz nie mogę go znaleść

Audi A4 B7 3.0TDI S-line 312KM navi ksenon Quattro (2823821970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przyjąłbym na klatę :kox::kox:

Opublikowano
No Panowie, wpadne jutro chyba się przywitać :wink:
:thumbup1:
Opublikowano
Miszka dalej na dołku :facepalm:

co z tym Miszką? coś długo na tym dołku ? przecież max 48h trzymają to już powinien byc w domu?

Opublikowano

Z tego co się orientuje, spotykacie się zimą na Silesii, tak? :wink: W której części dokładnie?

Opublikowano

Dolny parking :decayed:

Też jutro nie zawitam :facepalm:

pajda jak tam kierka wysłana ??

Opublikowano
Dolny parking :decayed:

Też jutro nie zawitam :facepalm:

pajda jak tam kierka wysłana ??

jeszcze nie - jutro wysyłka, już jest rozebrana :decayed: i czeka na jutrzejszy dzień

Opublikowano
Dolny parking :decayed:

Też jutro nie zawitam :facepalm:

pajda jak tam kierka wysłana ??

jeszcze nie - jutro wysyłka, już jest rozebrana :decayed: i czeka na jutrzejszy dzień

A to dorwałeś tą kierke inną na czas wysyłki :decayed:

Ja na 100% wyślę za 2-3 tyg jak tylko będzie kasa bo teraz mam problem z hamulcami i myślę , że to problem łącznika takiego gumowego co jest problemem w tym roczniku B6 jak nie to vacum ewentualnie pompa może zalało ją i zardzewiała nie wiem . Przeczyszczę te kanaliki od odpływu wody jak będę sprawdzał te hamulce a może to tylko zapowietrzony układ :wallbash:.

Opublikowano
Dolny parking :decayed:

Też jutro nie zawitam :facepalm:

pajda jak tam kierka wysłana ??

jeszcze nie - jutro wysyłka, już jest rozebrana :decayed: i czeka na jutrzejszy dzień

ja jadę swoim do Austrii więc narazie nie wysyłam :wink:

Opublikowano
mnie jutro nie będzie :thumbdown:

chyba 2gi lub 3ci opuszczony spot w tym roku :whistling:

jak to Ci nie bedzie? jak juz masz fioletowy to juz nie jeździsz? co ?:whistling:

bede w pracy do 22 :facepalm:

zjem za ciebie kebaba :decayed:

Opublikowano
Z tego co się orientuje, spotykacie się zimą na Silesii, tak? :wink: W której części dokładnie?

Wtorek 27.11.2012_ _godzina 19ta_ _Zielony parking z królikiem pod SCC

:decayed:

Opublikowano
mnie jutro nie będzie :thumbdown:

chyba 2gi lub 3ci opuszczony spot w tym roku :whistling:

jak to Ci nie bedzie? jak juz masz fioletowy to juz nie jeździsz? co ?:whistling:

bede w pracy do 22 :facepalm:

zjem za ciebie kebaba :decayed:

ok, pamiętaj, że ma być ostry :naughty:

Opublikowano

Jako koledzy powinniśmy odbić Miszkę albo zrobić akcję promocyjną "Gdzie jest Miszka" :polew:

Opublikowano
Z tego co się orientuje, spotykacie się zimą na Silesii, tak? :wink: W której części dokładnie?

Wtorek 27.11.2012_ _godzina 19ta_ _Zielony parking z królikiem pod SCC

:decayed:

o to chodziło :wink:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.