Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siemanko

hej

co rezales w swoim ze ci tyle konia wyszlo? i gdzie robiles program?

Opublikowano
siemanko
hej

co rezales w swoim ze ci tyle konia wyszlo? i gdzie robiles program?

ja nie wiem co rezał ale wiem jak - GRUBO :kox:

Opublikowano

Dokładnie tak jak napisał Wandet15 do tego troszeczkę przeczyściłem pompki środkami liqui moly i teraz zapobiegawczo dolewa do paliwa powiem szczerze ze to jedyne specyfiki ktorym wierze i przy okazji był zrobiony downpipe dla lepszego wstawania :D

Opublikowano
Dokładnie tak jak napisał Wandet15 do tego troszeczkę przeczyściłem pompki środkami liqui moly i teraz zapobiegawczo dolewa do paliwa powiem szczerze ze to jedyne specyfiki ktorym wierze i przy okazji był zrobiony downpipe dla lepszego wstawania :D

No ja też u Aligatora robiłem :kox: . W week chyba będę miał możliwość sprawdzenia pompek zobaczymy jaki jest ich stan czy wystarczy środek do czyszczenia czy lecą do regeneracji tylko nie wiem czy jest sens regenerować :decayed: . Obiło mi się o uszy , że po małych modifikacjach pasują od 2.0 bo cięzko znaleść AL :kwasny: aaa nie będę gdybał . Ale 197 KM i 417NM to jest już czym jechać :good:

Opublikowano

AL-ki w dobrym stanie to prawie nie możliwe do dorwania to już bardziej BQ, słyszałem coś o przerabianiu popek i zakładaniu koncówek od AL-ek jest to tańsze rozwiązanie a efekt podobno jest. Ale mnie to jakoś nie przekonało, wiec zostawiłem to co mam a wyszlo i tak nieźle. Co do frajdy z jazdy to jak najbardziej tak ale przyznam szczerze że juz troche mi mało :D BRD ladnie ciagnie doły ale góry już niestety nie wytrzymuje :/

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wiecie co a ja mam pytanie z innej beczki jak wy robice takie fajne emotki ? bo ja nie mam pojecia : /

Opublikowano

Jutro po miesiacu obijania sie do roboty i to na drugo zmiana :shock3::sick3:

Opublikowano

ustawienia na górze klikasz potem z lewej szukasz ustawienia ogólne i zaznaczasz Zaawansowany edytor WYSIWYG

i masz takie emotki:decayed:

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

RalphA4 do Cia żech to pisoł :wink:

Opublikowano

Teraz już mam :naughty: thnx :thumbup:

Opublikowano
:wink: ni ma za co:wink:
Opublikowano

to jak już pytam to jeszcze coś dołącze. Istnieje możliwość zwieszenia pojemności skrzynki odbiorczej i nadawaczej? bo co chwile musze usuwać wiadomość :facepalm:

Opublikowano

Pajda wyslalem Ci PW:whistling:

Opublikowano
Pajda wyslalem Ci PW:whistling:

wyślij jeszcze raz bo mialem pełna skrzynke

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Pajda wyslalem Ci PW:whistling:

wyślij jeszcze raz bo mialem pełna skrzynke

jade na basen, bede potem

Opublikowano

Zadzwon do mnie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.