Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty::kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam . Audi a4 b6 2.0 alt , czy jest ktoś z okolic kto mógłby zrobić mi logi i je rozszyfrować??? ( oczywiście za opłatą ) . Auto zaczęło szarpać , brak mocy , błędy jakie wyskoczyły to 17536 i 17545 czyli mieszanka za uboga . Jeżeli ktoś sie zdecyduje proszę o kontakt na priv. Ewentualnie może ktoś wskaże kogoś w okolicy kto by to ogarnął.

Opublikowano

:hi: morgen

Po 4 herbatach z prądem przeziębienie odeszło w zapomnienie:decayed:

Opublikowano

:hi:muszę chyba spróbować bo też mnie coś łapie :kwasny:

Opublikowano

heheh przeziembienie przeszlo w upojenie hehehe :grin:

Opublikowano
:hi:muszę chyba spróbować bo też mnie coś łapie :kwasny:

mam to sprawdzone, zawsze działa

Kubek herbaty+100ml czystej+bogata łyżka miodu+trochę cytryny :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:muszę chyba spróbować bo też mnie coś łapie :kwasny:

mam to sprawdzone, zawsze działa

Kubek herbaty+100ml czystej+bogata łyżka miodu+trochę cytryny :naughty:

:shock3::grin:

kubek 250ml pojemności...czyli z tego co piszesz...150 ml herbaty, 100ml czystej + miód i cytryna gdzieś się to jeszcze musi zmieścic, więc na pewno mniej herbaty nalałeś... i pomnóżmy to x4...licząc, że przy każdej herbatce juz nie będziesz miał takiej miary w oku (czyt. więcej czystej:decayed:) czyli na koniec będzie za pewne 100ml herbaty i 150 czystej + miód bez cytryny, bo ile można jedną cytrynę wyciskać...:mysli:

...jednym słowem 0.5l herbaty i conajmniej 0.5l czystej:naughty:

Opublikowano
:hi:muszę chyba spróbować bo też mnie coś łapie :kwasny:

mam to sprawdzone, zawsze działa

Kubek herbaty+100ml czystej+bogata łyżka miodu+trochę cytryny :naughty:

:shock3::grin:

kubek 250ml pojemności...czyli z tego co piszesz...150 ml herbaty, 100ml czystej + miód i cytryna gdzieś się to jeszcze musi zmieścic, więc na pewno mniej herbaty nalałeś... i pomnóżmy to x4...licząc, że przy każdej herbatce juz nie będziesz miał takiej miary w oku (czyt. więcej czystej:decayed:) czyli na koniec będzie za pewne 100ml herbaty i 150 czystej + miód bez cytryny, bo ile można jedną cytrynę wyciskać...:mysli:

...jednym słowem 0.5l herbaty i conajmniej 0.5l czystej:naughty:

ale działa :decayed:

Opublikowano

przy tej dawce, by tylko nie spróbowało :whistling::decayed:

Opublikowano
przy tej dawce, by tylko nie spróbowało :whistling::decayed:

trzeba szanować swoją wątrobę.... przez to nie biorę żadnych tabletek :decayed:

Opublikowano

:polew:

...naturalne metody są zawsze najlepsze:decayed:

Opublikowano
:polew:

...naturalne metody są zawsze najlepsze:decayed:

miód musi być z pewnoego źródła :decayed:

Opublikowano

no ba...a z jakie pasieki,bo też spróbuje:decayed: ??

Opublikowano
no ba...a z jakie pasieki,bo też spróbuje:decayed: ??

miód mam od dobrego znajomego :wink:

Opublikowano

no wo to to ja nie wątpię :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:muszę chyba spróbować bo też mnie coś łapie :kwasny:

mam to sprawdzone, zawsze działa

Kubek herbaty+100ml czystej+bogata łyżka miodu+trochę cytryny :naughty:

:shock3::grin:

kubek 250ml pojemności...czyli z tego co piszesz...150 ml herbaty, 100ml czystej + miód i cytryna gdzieś się to jeszcze musi zmieścic, więc na pewno mniej herbaty nalałeś... i pomnóżmy to x4...licząc, że przy każdej herbatce juz nie będziesz miał takiej miary w oku (czyt. więcej czystej:decayed:) czyli na koniec będzie za pewne 100ml herbaty i 150 czystej + miód bez cytryny, bo ile można jedną cytrynę wyciskać...:mysli:

...jednym słowem 0.5l herbaty i conajmniej 0.5l czystej:naughty:

Co prawda mam tylko katar ale dziś też chyba tego spróbuje. :naughty:
Opublikowano

:hi:

:polew:

...naturalne metody są zawsze najlepsze:decayed:

miód musi być z pewnoego źródła :decayed:

:polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.