Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łączymy się z tobą w bólu. :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no i flaszeczka z dziadkami zrobiona :decayed:

jedna ?

no nie jedna, była i druga ale ja pozniej już odpuscilem jutro rano wsiadam w auto wiec sobie musiałem odmówić

to się nie opłacało podchodzić do takiej konsumpcji :wink:

Opublikowano

panowie w niedziele spotkalem sie na trasie z rs4 b7, co za niesamowite auto, "probowalem" sie z nia pogonic :grin: nie da sie opisac jakie ma przyspieszenie, :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Łączymy się z tobą w bólu. :wink::decayed:

dzieki ty to umisz człowieka pocieszyć :decayed:

Opublikowano
Łączymy się z tobą w bólu. :wink::decayed:

dzieki ty to umisz człowieka pocieszyć :decayed:

ale pewnie smaki są :decayed:

PS. My spędziliśmy całe święta w łóżku.... i nie chodzi o :sex::thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

PS. od 30 min na TVN fajny film :wink:

Opublikowano
panowie w niedziele spotkalem sie na trasie z rs4 b7, co za niesamowite auto, "probowalem" sie z nia pogonic :grin: nie da sie opisac jakie ma przyspieszenie, :decayed::decayed::decayed::decayed:
Tak? :grin:
Łączymy się z tobą w bólu. :wink::decayed:

dzieki ty to umisz człowieka pocieszyć :decayed:

:decayed::decayed:
Łączymy się z tobą w bólu. :wink::decayed:

dzieki ty to umisz człowieka pocieszyć :decayed:

ale pewnie smaki są :decayed:

PS. My spędziliśmy całe święta w łóżku.... i nie chodzi o :sex::thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

PS. od 30 min na TVN fajny film :wink:

Oglądałem go ostatnio kolejny raz ale fakt - dobry. :good: Na TVP2 teraz sie też fajny zaczął. :wink:
Opublikowano

kilka fajnych filmów przez święta było :whistling:

Opublikowano

No było co obejrzeć. I standard - Kevin. :kox::grin:

Opublikowano

Zawsze mnie rozwala ta scena jak te cegły zwala z budynku, i ciągle w tego jednego gościa :grin::grin::grin::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: wieczorową porą

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Pany potrzebuję transport na jutro a raczej już na dziś z Brzęczkowic do Tychów.Najlepiej w godzinach rannych tak koło 10-12.Kto by mnie poratował :question::question::question:

Jak coś to PW albo tel.511 205 717

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

:hi: wieczorową porą

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Pany potrzebuję transport na jutro a raczej już na dziś z Brzęczkowic do Tychów.Najlepiej w godzinach rannych tak koło 10-12.Kto by mnie poratował :question::question::question:

Jak coś to PW albo tel.511 205 717

niestety jestem o tej godz w pracy :whistling:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

:hi: wieczorową porą

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Pany potrzebuję transport na jutro a raczej już na dziś z Brzęczkowic do Tychów.Najlepiej w godzinach rannych tak koło 10-12.Kto by mnie poratował :question::question::question:

Jak coś to PW albo tel.511 205 717

niestety jestem o tej godz w pracy :whistling:

No ktoś musi pracować :grin::grin::grin:

Od biedy wezmę taryfę :facepalm:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

:hi: wieczorową porą

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Pany potrzebuję transport na jutro a raczej już na dziś z Brzęczkowic do Tychów.Najlepiej w godzinach rannych tak koło 10-12.Kto by mnie poratował :question::question::question:

Jak coś to PW albo tel.511 205 717

niestety jestem o tej godz w pracy :whistling:

No ktoś musi pracować :grin::grin::grin:

Od biedy wezmę taryfę :facepalm:

przecież jeździ autobus - 788 :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

:hi: wieczorową porą

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Pany potrzebuję transport na jutro a raczej już na dziś z Brzęczkowic do Tychów.Najlepiej w godzinach rannych tak koło 10-12.Kto by mnie poratował :question::question::question:

Jak coś to PW albo tel.511 205 717

niestety jestem o tej godz w pracy :whistling:

No ktoś musi pracować :grin::grin::grin:

Od biedy wezmę taryfę :facepalm:

przecież jeździ autobus - 788 :decayed:

Mam dwie duże torby więc autobusem to raczej nie bardzo :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

:hi: wieczorową porą

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

Pany potrzebuję transport na jutro a raczej już na dziś z Brzęczkowic do Tychów.Najlepiej w godzinach rannych tak koło 10-12.Kto by mnie poratował :question::question::question:

Jak coś to PW albo tel.511 205 717

jestem w pracy.....było wczoraj napisać byś se wziął mojego hebla ,a wieczorem po mnie przyjechał i odwiózł do domu :whistling:

ja i tak nie potrzebuję przez dzień jak jestem w pracy 14h:facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.