Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze, że nie padło Ci turbo, sprzęgło albo inne troche droższe. :whistling: Nie narzekaj. :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może Audi czy grupa VAG ma swoje bolączki ( mniejsze czy większe) ale mnie moje padło jeszcze nigdy nie zawiodło, nigdy nie stanęło nagle w trasie itp

Wiem też, że naprawy raczej nie są drogie w porównaniu do japońców czy francuzów.... o fiatach, dacii czy innych dziwnych markach nie wspominam :wink:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

PS. Inne marki mają chyba dużo więcej "słabych miejsc" :wink:

Opublikowano

ale ja niemowie ze audi to padlo wrecz odwrotnie:a4fan: tylko kwestia czesci kupilem w aso zeby miec spokoj a tu sami widzicie:decayed: akjam sprzeglo i dwumas juz przerabialem:naughty:

Opublikowano

A co do termostatu kupowałem go 2 tyg temu dawałem 50zł , a mi wczoraj pękła obudowa czujnika temeratury. Nie ma zamiennika tylko ASO 300zł , ale dorwałem używke za 55zł z przesyłką :naughty::naughty:

Opublikowano

oby tez nie ciekla:decayed:

Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano

i zmiana tematu psssst :grin:

Opublikowano
psyt :decayed:
"gdzie nie wejdę tam chleją :whistling:"

:whistling: Stan przypomina Ci to coś:decayed:

Opublikowano
psyt :decayed:
"gdzie nie wejdę tam chleją :whistling:"

:whistling: Stan przypomina Ci to coś:decayed:

czujność 10 :decayed:

Opublikowano
psyt :decayed:
"gdzie nie wejdę tam chleją :whistling:"

:whistling: Stan przypomina Ci to coś:decayed:

czujność 10 :decayed:

i to mimo, że jednym z głównych składników tegorocznych świąt jest alkohol...to ma czujność jest na poziomie hard:decayed:

Opublikowano
psyt :decayed:
"gdzie nie wejdę tam chleją :whistling:"

:whistling: Stan przypomina Ci to coś:decayed:

czujność 10 :decayed:

i to mimo, że jednym z głównych składników tegorocznych świąt jest alkohol...to ma czujność jest na poziomie hard:decayed:

dostaniesz order dzielnego forumowicza :decayed:

Opublikowano

:grin: jestem zaszczycony:decayed:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

spadam :lazy: rano trzeba wstawać

...dobranoc:hi:

Opublikowano
:grin: jestem zaszczycony:decayed:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

spadam :lazy: rano trzeba wstawać

...dobranoc:hi:

ja mam dzisiaj dyżur :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

co tam ?

Opublikowano

delirka :decayed:

Opublikowano
delirka :decayed:

no to pyrsk :decayed:

Opublikowano

kuźwa audi zawiódł :facepalm:, aku się rozładował a jest nowy bosch :facepalm: trzeba było kable uruchomic dobrze że miałem w bagażniku

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

trzeźwy :decayed: dziś nie pije

Opublikowano
kuźwa audi zawiódł :facepalm:, aku się rozładował a jest nowy bosch :facepalm: trzeba było kable uruchomic dobrze że miałem w bagażniku

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

trzeźwy :decayed: dziś nie pije

pewnie masz tego nędznęgo boscha co gregory na niego narzekał.... :whistling:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

albo ładowanie do d*py:whistling:

Opublikowano
kuźwa audi zawiódł :facepalm:, aku się rozładował a jest nowy bosch :facepalm: trzeba było kable uruchomic dobrze że miałem w bagażniku

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

trzeźwy :decayed: dziś nie pije

pewnie masz tego nędznęgo boscha co gregory na niego narzekał.... :whistling:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

albo ładowanie do d*py:whistling:

hmm dziwne bo jezdze i jezdze i przychodzi niespodziewanie taki dzień i audi ma focha :facepalm: aku null i potem 2-3 miesiące wszystko ok

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.