Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
:polew:

...naturalne metody są zawsze najlepsze:decayed:

miód musi być z pewnoego źródła :decayed:

:polew::polew::polew:

nie ma to tamto, dzisiaj powtórka :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma to tamto...:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema

Opublikowano

bry:hi: ja nie dojade musze grzebac przy aucie:facepalm:

Opublikowano

dzisiaj to chyba nikogo nie będzie :whistling:

Opublikowano
Witam . Audi a4 b6 2.0 alt , czy jest ktoś z okolic kto mógłby zrobić mi logi i je rozszyfrować??? ( oczywiście za opłatą ) . Auto zaczęło szarpać , brak mocy , błędy jakie wyskoczyły to 17536 i 17545 czyli mieszanka za uboga . Jeżeli ktoś sie zdecyduje proszę o kontakt na priv. Ewentualnie może ktoś wskaże kogoś w okolicy kto by to ogarnął.

jestesmy anty SO:polew:

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

dzisiaj to chyba nikogo nie będzie :whistling:

wlasnie stanley mam pytanko ile jest czasu gwarancji na czesci z aso?? o termostat mi chodzi dokladniej:whistling:

Opublikowano

chyba 24 mies gwarantuje Ci prawo konsumenckie, ale ja się na tym nie znam :whistling:

Opublikowano

bo kupilem termostat w aso noma 2 na plebiscytowej 28.11.2011r i sie okazjue ze go szlak trafil:facepalm:

Opublikowano

czyli 12 mies ASO+ 12 mies prawo konsumenckie

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

bo kupilem termostat w aso noma 2 na plebiscytowej 28.11.2011r i sie okazjue ze go szlak trafil:facepalm:

montowałeś go sam?

Opublikowano
czyli 12 mies ASO+ 12 mies prawo konsumenckie

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

bo kupilem termostat w aso noma 2 na plebiscytowej 28.11.2011r i sie okazjue ze go szlak trafil:facepalm:

montowałeś go sam?

tak

Opublikowano
czyli 12 mies ASO+ 12 mies prawo konsumenckie

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

bo kupilem termostat w aso noma 2 na plebiscytowej 28.11.2011r i sie okazjue ze go szlak trafil:facepalm:

montowałeś go sam?

tak

no to d*pa :decayed:

musisz sobie załatwić pisemko z jakiegoś warsztatu, że to warsztat próbował Ci go zamontować, bez tego nic nie zdziałasz :wink:

Opublikowano

:shock3::facepalm:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

no to kapa termostat na 100% sie nie otwiera do wymiany...watpie ze kupie juz w aso.....:thumbdown:

Opublikowano

A co to ma do rzeczy gdzie go kupisz? Każdy może się spier... :cool:

Opublikowano

to najpierw psyt, a później herbatka :decayed:

Opublikowano
A co to ma do rzeczy gdzie go kupisz? Każdy może się spier... :cool:

a w aso trzy razy drozej:kwasny:

Opublikowano
A co to ma do rzeczy gdzie go kupisz? Każdy może się spier... :cool:

a w aso trzy razy drozej:kwasny:

ale przecież cena termostatu w ASO nie jest jakaś kosmiczna....

np. do byle głupiej Astry czy Vectry termostaty ori są droższe :wink:

Opublikowano

wiesz w poprzednich autach kupowalem z gatez i niebylo problemow do a4 z gatza kosztuje 30-40zl w aso ok 100zl a padl po 1.5roku wiec zaryzykuje i tym razem kupie z getza i zobacze co sie bedzie dzialo:wink:

Opublikowano

Cena termostatu w ASO jest OK. :cool: A co do tego, że się zepsuł to po prostu peszek. :zemdlal:

Opublikowano

jak i inne 3 czesci w ciagu roku:grin: wisko czujnik temp i termostat....laikiem niejestem bo mam praktyke elekto mechanika a przy autach dlubie fc**j czasu:decayed: i sie lubuje w tym wiec mam chyba peszka:kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.