Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

inside.jpg1973-Ford-LTD-Interior-Picture-courtesy-of-Old-Car-Brochures.jpg4367287467_5d48609e22.jpg38874054009_large.jpg137706_Interior_Web.jpg1962LincolnContinental_04_700.jpg13016478-700-0.jpg?rev=1

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

może być Lincoln Continental z lat 60...... :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Green mi się podoba!:kox:

Opublikowano

lepsze jest połączenie różu z czerwienią:kox:

Opublikowano
fajna by była taka 3 osobowa kanapa na przód jak w starszych amerykanskich autach :kox::kox:

:sick3:

w moim wieku i ze statusem VIPa będziesz myślał podobnie :decayed:

prosza Cię, cóż za skromność :facepalm:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
lepsze jest połączenie różu z czerwienią:kox:

i z silnikiem ponad 5l :kox:

Opublikowano
lepsze jest połączenie różu z czerwienią:kox:

Jakbym mógł wybrać to jkednak zostałbym przy zieleni.:wink::whistling:

Opublikowano
lepsze jest połączenie różu z czerwienią:kox:

i z silnikiem ponad 5l :kox:

ojj ten piękny bulgot z 5l :jerk:

Opublikowano
lepsze jest połączenie różu z czerwienią:kox:

i z silnikiem ponad 5l :kox:

ojj ten piękny bulgot z 5l :jerk:

I bulgot w żałądku z głodu bo kasa by szła na paliwko...:polew:

Opublikowano
lepsze jest połączenie różu z czerwienią:kox:

i z silnikiem ponad 5l :kox:

ojj ten piękny bulgot z 5l :jerk:

I bulgot w żałądku z głodu bo kasa by szła na paliwko...:polew:

jakbyś był alfonsem i handlarzem narkotykami, nie zwracałbyś uwagi na cenę wachy :decayed:

Opublikowano
lepsze jest połączenie różu z czerwienią:kox:

i z silnikiem ponad 5l :kox:

ojj ten piękny bulgot z 5l :jerk:

I bulgot w żałądku z głodu bo kasa by szła na paliwko...:polew:

zawsze można podtlenek do bagażnika założyć :polew:

Opublikowano
lepsze jest połączenie różu z czerwienią:kox:

i z silnikiem ponad 5l :kox:

ojj ten piękny bulgot z 5l :jerk:

I bulgot w żałądku z głodu bo kasa by szła na paliwko...:polew:

jakbyś był alfonsem i handlarzem narkotykami, nie zwracałbyś uwagi na cenę wachy :decayed:

To jest wyjście! :naughty::decayed:
Opublikowano

czas spać... :hi:

Opublikowano

Też może chwilę odpocznę...:wink::whistling:

Opublikowano

dobranoc

Opublikowano

no to w końcu pssyt :decayed:,jedno ,małe ,szybkie bo jutro od nowa maraton :wink:

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ----------

fajna by była taka 3 osobowa kanapa na przód jak w starszych amerykanskich autach :kox::kox:

:sick3:

w moim wieku i ze statusem VIPa będziesz myślał podobnie :decayed:

prosza Cię, cóż za skromność :facepalm:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:

no jak na VIP'a przystało w końcu :grin::grin::grin::grin:

:decayed::wink:

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 01:55 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Od PUMY :whistling:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

:hi:

Opublikowano

Od PUMY :whistling:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

:hi:

a to dlaczego sprzedaje? będzie zmiana furmanki?

Opublikowano

Nie odpowiadaja mu ...

Wysłane z mojego MT11i

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.