Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miszka, kiedy piszesz podanie o klubowicza,ten nudny kolor od dawna do Ciebie nie pasuje:whistling:

PS. Masz moje poparcie :decayed:

nie będę się o nic nikogo prosił , sami przyjdą jak będą chcieli :decayed: z resztą nie chcę żadnych zobowiązań :polew:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

no i nie mam AUDI

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

k**wa ja przecież żadnego auta nie mam :polew:

Ty bys chciał się od razu z klubem wiązać, bycie różowym do niczego nie zobowiązuje :decayed:

PS. byłbyś jedynym różowym bez auta:grin:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Chciałem wspomnieć też o Kędziorze, ale jego kandydaturta nie przejdzie z uwagi na straszenie dzieci w BT od jednego z zielonych :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I nagła starość też by go wykluczyła.:naughty:

Opublikowano

ja jestem zwykły prosty chłop na co mi to :decayed:

Opublikowano

Chciałem wspomnieć też o Kędziorze, ale jego kandydaturta nie przejdzie z uwagi na straszenie dzieci w BT od jednego z zielonych :grin:

hehehe a tam od razu nieprzejdzie hehehe :grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

ja jestem zwykły prosty chłop na co mi to :decayed:

:drunk::lol1::dance2:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

I nagła starość też by go wykluczyła.:naughty:

nagla i nie spodziewana :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Chciałem wspomnieć też o Kędziorze, ale jego kandydaturta nie przejdzie z uwagi na straszenie dzieci w BT od jednego z zielonych :grin:

hehehe a tam od razu nieprzejdzie hehehe :grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

ja jestem zwykły prosty chłop na co mi to :decayed:

:drunk::lol1::dance2:

czas leczy rany ? :decayed:

Opublikowano

Ale blizny zostają.:naughty:

Opublikowano

Na TVP1 kultowy film :kox::kox:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

jakie mądrości życiowe :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

TVP HD Szczęśliwego Nowego Jorku :grin:

Opublikowano
cycki.jpg
Opublikowano

A później Różowa Pantera! To jest kultowy film.:polew:

Opublikowano

miałeś nie wklejać zdjęć z wczoraj :whistling:

chcialem pokazac jak ladnie ewka pomalowala sobie paznokcie :decayed:
:naughty:
Opublikowano

:hi:

Późnym wieczorem na 307 kilometrze w kierunku Katowic zginął 24-latek udzielający pomocy innemu kierowcy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że najpierw doszło tam do kolizji. Jadący z Poznania 42 latek, kierując volkswagenem stracił panowanie nad autem, uderzył w bariery energochłonne, po czym zatrzymał się na lewym pasie jezdni. 24-latek ominął uszkodzonego i nieoświetlonego volkswagena, po czym zatrzymał się. W czasie udzielania pomocy, został śmiertelnie potrącony przez toyotę. Okoliczności tej tragedii wyjaśnia gliwicka drogówka.

i weź się zatrzymaj :doh: i .......

Opublikowano
:hi:

Późnym wieczorem na 307 kilometrze w kierunku Katowic zginął 24-latek udzielający pomocy innemu kierowcy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że najpierw doszło tam do kolizji. Jadący z Poznania 42 latek, kierując volkswagenem stracił panowanie nad autem, uderzył w bariery energochłonne, po czym zatrzymał się na lewym pasie jezdni. 24-latek ominął uszkodzonego i nieoświetlonego volkswagena, po czym zatrzymał się. W czasie udzielania pomocy, został śmiertelnie potrącony przez toyotę. Okoliczności tej tragedii wyjaśnia gliwicka drogówka.

i weź się zatrzymaj :doh: i .......

widocznie był mało ostrożny i tyle

Opublikowano

Aleś Soprano zagadał...:whistling:BTW przykre.:kwasny:

Opublikowano

pytanie mam jest spocik we wtorek ? czy wszyscy zdychać będą po imprezach sylwestrowych ?

Opublikowano

Ją będę aktywny więc jakby co to się pisze.:wink:

Opublikowano
pytanie mam jest spocik we wtorek ? czy wszyscy zdychać będą po imprezach sylwestrowych ?

możemy jechać na kebaba :naughty:

Opublikowano
pytanie mam jest spocik we wtorek ? czy wszyscy zdychać będą po imprezach sylwestrowych ?

możemy jechać na kebaba :naughty:

:yes2::good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.