Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpada, ,ma być klekot, spytam się czy może być A6 :decayed:

no te 2,5 i h*j :naughty:

Tomek tego gościa nie słuchaj on jest na detoksie :decayed:

:decayed: ale wstanę jutro bez kaca :kox:

---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ----------

Odpada, ,ma być klekot, spytam się czy może być A6 :decayed:

no te 2,5 i h*j :naughty:

Tomek tego gościa nie słuchaj on jest na detoksie :decayed:

Kupil A4 to teraz proponuje byle co, byle Tomasz znow mial prawidlowe logo przed nosem :polew:

a jak niech chłopak też ma :grin:

Profil uzupelnij, bo "Inny" to tak nie pasuje :polew:

Miszki nie znasz! Do n0iego zawsze oten profil pasował. :cool::wink:

:decayed:

W sumie nie bylo tematu :grin::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odpada, ,ma być klekot, spytam się czy może być A6 :decayed:

no te 2,5 i h*j :naughty:

Tomek tego gościa nie słuchaj on jest na detoksie :decayed:

:decayed: ale wstanę jutro bez kaca :kox:

---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ----------

Odpada, ,ma być klekot, spytam się czy może być A6 :decayed:

no te 2,5 i h*j :naughty:

Tomek tego gościa nie słuchaj on jest na detoksie :decayed:

Kupil A4 to teraz proponuje byle co, byle Tomasz znow mial prawidlowe logo przed nosem :polew:

a jak niech chłopak też ma :grin:

Profil uzupelnij, bo "Inny" to tak nie pasuje :polew:

Miszki nie znasz! Do niego zawsze ten profil pasował. :cool::wink:

:decayed:

Wal się :polew:

Opublikowano

No... :grin::grin::grin:

Opublikowano

poprawione

Opublikowano
Ale Was teraz wzięło na gadki o motoryzacji. :decayed:

Ileż można gadać o Recaro ,kiedys trzeba zmienić temat :decayed:

Dlatego pytam kolejny raz czego się tu napić? :cool:

kielony zapijaj browarem :kox:

I takiej odpowiedzi oczekiwałem. :naughty:

już wiem jakie będziesz miał postanowienie Ty w przyszłym roku :naughty::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:facepalm::decayed:
Opublikowano

masakra z Wami :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

na TVN podrapałem Demi More :)

Opublikowano
Ale Was teraz wzięło na gadki o motoryzacji. :decayed:

Ileż można gadać o Recaro ,kiedys trzeba zmienić temat :decayed:

Dlatego pytam kolejny raz czego się tu napić? :cool:

kielony zapijaj browarem :kox:

I takiej odpowiedzi oczekiwałem. :naughty:

już wiem jakie będziesz miał postanowienie Ty w przyszłym roku :naughty::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Bankowo nie wiesz bo sam tego nie wiem. :cool:
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Na mnie przyjdzie jeszcze czas, na dzień dzisiejszy to lapka kupiłem 2x droższego od auta :doh::polew:

Opublikowano

test..... trzymajta się :wink:

Opublikowano
test..... trzymajta się :wink:

Tak szybko odpadasz :decayed:

Opublikowano
Na mnie przyjdzie jeszcze czas, na dzień dzisiejszy to lapka kupiłem 2x droższego od auta :doh::polew:
:grin::grin:
test..... trzymajta się :wink:
Nie wierzę. :decayed:
Opublikowano

i się zgasił :decayed:

Opublikowano
w obecnej sytuacji, ja nic nie doradzam :whistling:

:doh: kuźwa, wszyscy na tym forum mają problemy z alkoholem czy jak?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Artur, a co myślisz o tej czarnej? Pchać się w 2,5? Ewentualnie na co zwrócić uwagę, np. podczas jazdy?

po .uj Ci problemy ??????????

dziś bym tego nie szukał.....dłubanie przy silniku jest kosztowne ....grube tysie lecą jak km w drodze na spota z sjz do sg :decayed:

a takie cuś ??

Oferta - Audi A6 - Witam mam do sprzedania AUDI A6 AVANT z 2002r z silnikiem 2.7 BI-TURBO o mocy 250KM Auto świeżo sprowadzone ze Szwajcarii od pierwsze

Odpada, ,ma być klekot, spytam się czy może być A6 :decayed:

klekot jest tani w jeździe....przy dłubaniu już nie do końca :wink:

Chyba mówisz tu tylko o 2,5...

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
test..... trzymajta się :wink:

marian co jest ?

Opublikowano
Ale Was teraz wzięło na gadki o motoryzacji. :decayed:

Ileż można gadać o Recaro ,kiedys trzeba zmienić temat :decayed:

Dlatego pytam kolejny raz czego się tu napić? :cool:

kielony zapijaj browarem :kox:

I takiej odpowiedzi oczekiwałem. :naughty:

już wiem jakie będziesz miał postanowienie Ty w przyszłym roku :naughty::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Bankowo nie wiesz bo sam tego nie wiem. :cool:

zgapisz od Miszki :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.