Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jest co raz lepiej. :grin:

coraz więcej wlane mają wszyscy :grin:

Ja mam coraz mniej i więcej nie mam. :kwasny::decayed::decayed::decayed::decayed:

:thumbdown: serducho mi się kroi jak tak piszesz....mi na 2-3 driny zostało ....dziękować Bogu :decayed:

Normalnie. :good:
Jest co raz lepiej. :grin:

coraz więcej wlane mają wszyscy :grin:

Ja mam coraz mniej i więcej nie mam. :kwasny::decayed::decayed::decayed::decayed:

:thumbdown: serducho mi się kroi jak tak piszesz....mi na 2-3 driny zostało ....dziękować Bogu :decayed:

Zazdroszczę :slina:

Ja też. :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Nie, Ty to stary piernik jesteś i juz Ci dwa razy z d*py huba wycinali :decayed:

Tak, ja nie Przemo że lubię pałki z drzazgami, w sumie to obaj coś tam w d... mieliście, ja nie z takich :decayed:

Znowu mam Ci link podać co to huba :facepalm:

Raczej nie bo te Twoje linki mi w pracy nie działają a w domu to strach patrzeć :wink:

No tak blokada rodzicielska :decayed: ale spoko to akurat na Wikipedii znajdziesz :wink:

Opublikowano

akjam jedź A1 w kierunku granicy czeskiej, zgarniesz mnie po drodze i jedziemy na te jarzębie :wink:

Opublikowano
Raczej prawie 2 miechy jeszcze :naughty:

Tomek gdzieś czytałem że ostatnio na kebabie jak byłem, to byłeś z synem, a ja kurna myślałem że to Twój brat...

To niby że ja tak młodo wyglądam :naughty::grin:

Nie, Ty to stary piernik jesteś i juz Ci dwa razy z d*py huba wycinali :decayed:

jak hub wpadnie to się dowiesz za co on Cię szanuje :polew::polew::polew::polew::polew:

:polew: :polew: :polew:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: nie będzie hihi ani haha

Opublikowano
akjam jedź A1 w kierunku granicy czeskiej, zgarniesz mnie po drodze i jedziemy na te jarzębie :wink:
Po pijoku nie jeżdżę... :naughty: P.S. Cza by coś kiedyś takiego ogarnąć... :wink:
Opublikowano
akjam jedź A1 w kierunku granicy czeskiej, zgarniesz mnie po drodze i jedziemy na te jarzębie :wink:

to mam do zamrażarki coś chować ,czy se jaja robicie....bo nie chciał bym Was ciepłym trunkiem raczyć....jeszcze byście sie pochorowali albo co :thumbdown:

Opublikowano

Idę kartofelki odcedzić, nie piszcie za dużo bo nie będę mógł nadążyć z czytaniem :decayed:

---------- Post dopisany at 02:23 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ----------

akjam jedź A1 w kierunku granicy czeskiej, zgarniesz mnie po drodze i jedziemy na te jarzębie :wink:

to mam do zamrażarki coś chować ,czy se jaja robicie....bo nie chciał bym Was ciepłym trunkiem raczyć....jeszcze byście sie pochorowali albo co :thumbdown:

Chyba innym razem, Grześ nie jeździ po jednym a ja tylko wodę muszę pić :wink:

Opublikowano
akjam jedź A1 w kierunku granicy czeskiej, zgarniesz mnie po drodze i jedziemy na te jarzębie :wink:

to mam do zamrażarki coś chować ,czy se jaja robicie....bo nie chciał bym Was ciepłym trunkiem raczyć....jeszcze byście sie pochorowali albo co :thumbdown:

Się chwali, że kolega się o nas trosczy. :good::naughty:
Opublikowano
akjam jedź A1 w kierunku granicy czeskiej, zgarniesz mnie po drodze i jedziemy na te jarzębie :wink:
Po pijoku nie jeżdżę... :naughty: P.S. Cza by coś kiedyś takiego ogarnąć... :wink:

:good:

Opublikowano

I tym optymistycznem akcentem spiżdżam... Si ja lejter. :wink4:

Opublikowano

ja idę na dymka ,a potem też nyny :wink:

do zaś :hi:

Opublikowano

Kurcze, już ta godzina a ja nawet oka nie zmrużyłem w robocie :doh:

---------- Post dopisany at 02:33 ---------- Poprzedni post napisany at 02:32 ----------

akjam jedź A1 w kierunku granicy czeskiej, zgarniesz mnie po drodze i jedziemy na te jarzębie :wink:

to mam do zamrażarki coś chować ,czy se jaja robicie....bo nie chciał bym Was ciepłym trunkiem raczyć....jeszcze byście sie pochorowali albo co :thumbdown:

Się chwali, że kolega się o nas trosczy. :good::naughty:

Co racja to racja :decayed:

Opublikowano

:hi:siemanko z rańca :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jak samopoczucie chlory :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.