Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

także ten tego....kara musi być :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niestety dopiero w maju będę w zasięgu najprędzej:facepalm:

Opublikowano

....co się odwlecze ......:decayed:

Opublikowano

no to na pewno :wink:

Może do tego czasu kupię nowe :audi:

Opublikowano
To rzucim kapelonkiem :hi:

:decayed:

byłeś coś oglądać? :naughty:

Na poniedziałek się umówiliśmy bo weekend mamy cały w pracy. Jest jeszcze taka złota ale nie mam Vinu, może wieczorkiem Ci podeślę na PW

AUDI 1,9 TDI 131 PS,SKÓRY,TEMPOMAT,SZYBERDACH (2922488133) - motoAllegro

osobiście sprawdziłbym tą:

1.9TDI 131KM.BI-XENON -NAVI MMI -S-LINE EXTERIEUR! (2905198479) - motoAllegro :wink:

Patrzyliśmy na nią ale w automacie :kwasny:, i bez s-line wew. Wg mnie łatwiej dołożyć zderzaki niż środek :wink:

Dzisiaj jeszcze coś podzwonimy i dam znać :decayed:

Opublikowano

niebieska jest lepsza i lepiej wyposażona dołożyć podsufitke i fotele to najmniej roboty gorzej z elektroniką czujniki parkowania xenony więcej zabawy to co wydasz na złotą to dołożysz do niebieskiej i będzie full s-line:decayed:

Opublikowano

Nie ma ktoś z Was takiego przełącznika na sell albo na pożyczenie? Chce sprawdzić czy lusterka mi się składają :decayed:

SUpArl.jpg

Opublikowano
także ten tego....kara musi być :grin:

Co za konfident...

:decayed::wink:

Opublikowano
Nie ma ktoś z Was takiego przełącznika na sell albo na pożyczenie? Chce sprawdzić czy lusterka mi się składają :decayed:

http://i.imgur.com/SUpArl.jpg

Ja chyba będę miał. Muszę sprawdzić. :wink4: A co masz z lusterkami? Kupiłeś nowe i chcesz sprawdzić czy co?
Opublikowano

Widziałem na tablicy ten przełącznik wraz z przełącznikami do szyb za 50zł .

Może ktoś sprawdzić http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-257032/ :kox:

Przełączniki DO SZYB AUDI A4 B7 Dębica ? Tablica.pl

Opublikowano
Widziałem na tablicy ten przełącznik wraz z przełącznikami do szyb za 50zł .

Może ktoś sprawdzić http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-257032/ :kox:

Przełączniki DO SZYB AUDI A4 B7 Dębica ? Tablica.pl

Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jednak chyba wszyscy skacowani :decayed:

Opublikowano

psyt i spać :whistling:

Opublikowano
Widziałem na tablicy ten przełącznik wraz z przełącznikami do szyb za 50zł .

Może ktoś sprawdzić http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-257032/ :kox:

Przełączniki DO SZYB AUDI A4 B7 Dębica ? Tablica.pl

Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jednak chyba wszyscy skacowani :decayed:

A co masz zjechane guziki?
Opublikowano
psyt i spać :whistling:

Jasiu z colą :naughty: prezent od firmy :slina:ciężko było się powstrzymać

Opublikowano
psyt i spać :whistling:

Co tak szybko dzisiaj? :shock3:

Opublikowano

Coś forma spada... :naughty::mysli:

Opublikowano
Widziałem na tablicy ten przełącznik wraz z przełącznikami do szyb za 50zł .

Może ktoś sprawdzić http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-analize-logow-257032/ :kox:

Przełączniki DO SZYB AUDI A4 B7 Dębica ? Tablica.pl

Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

jednak chyba wszyscy skacowani :decayed:

A co masz zjechane guziki?

fc**j :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

psyt i spać :whistling:

orientujesz się może jaka cena bagnetu w ASO ?

Opublikowano

Nie wiem czy ja nie mam jakiegoś kompletu. Muszę poszukać. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.