Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
turzol to co to za auto było na 3 litery ??:whistling:

Bayerische Motoren Werke

e46 touring, polift

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

normalnie szok prze 3 minuty nikt nic nie napisał a przed chwilą nie dawałem rady odświeżać strony:kox::decayed:

Opublikowano
a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

łaa...zayebiste:slina:

Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio...:whistling:
ja tu jestem 3 rok, a A4 mam od roku . Teraz mysle jak to mozliwe :D

czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę :decayed:

Gdzieś to słyszał? W klubie AA?:grin::decayed:

w d*pie k**wa :kox:

Emocje na bok. :cool: Widzę, że spotkania nie pomagają... :decayed::grin:

:grin: mam bronka w lodówce - trenuję silną wolę choć jakby tam stała gorzała to już by było po zawodach :grin:

:polew::grin:

Opublikowano
qurwa , za***ali mi z roweru klocki :facepalm:, rower stał na klatce spięty łańcuchem, ale klocki za***ali tył a przod probowali ale odkręcili jedna srubke tylko.

jak tu nie pić,

napisz do mirona...on potrafi znaleźć zgubę:kox:

:polew:

:polew: tego by nie znalazł

Opublikowano
turzol to co to za auto było na 3 litery ??:whistling:

Bayerische Motoren Werke

e46 touring, polift

:doh: rzeczywiście bi em dablju:wink:
Opublikowano

silna wola miszki

foto_29b205c68e1c055e32269e521b6fab7a_org.jpg

<br /><br />

Opublikowano
turzol to co to za auto było na 3 litery ??:whistling:

Bayerische Motoren Werke

e46 touring, polift

patrzyłem też za tym, wizualnie w M pakiecie daje radę ale środek nie moja estetyka chyba, że kiera 3 ramienna navi i kubełki :decayed:

Opublikowano
:decayed::naughty:
Opublikowano
a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

łaa...zayebiste:slina:

Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio...:whistling:

i kto to mów o kasie :polew:, kasa sie nie liczy - liczy sie mod ja na takie choruje :decayed: i na pewno zawitaja u mnie i włacznik swiateł też w chromie musi być :wink:

Opublikowano
qurwa , za***ali mi z roweru klocki :facepalm:, rower stał na klatce spięty łańcuchem, ale klocki za***ali tył a przod probowali ale odkręcili jedna srubke tylko.

jak tu nie pić,

napisz do mirona...on potrafi znaleźć zgubę:kox:

:polew:

:polew: tego by nie znalazł

haa...audi było też na stratę a jednak:kox: Ty curva nie znasz możliwości mirona:naughty::polew: a może miałeś coś tam aby namierzyć satelitarnie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

łaa...zayebiste:slina:

Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio...:whistling:

i kto to mów o kasie :polew:, kasa sie nie liczy - liczy sie mod ja na takie choruje :decayed: i na pewno zawitaja u mnie i włacznik swiateł też w chromie musi być :wink:

:slina::slina: to musi być piynke Pane :naughty:

Opublikowano

mi się nie podoba :thumbdown:

Opublikowano
a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

łaa...zayebiste:slina:

Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio...:whistling:

i kto to mów o kasie :polew:, kasa sie nie liczy - liczy sie mod ja na takie choruje :decayed: i na pewno zawitaja u mnie i włacznik swiateł też w chromie musi być :wink:

:whistling::whistling:

Ty też żeś się rozkręcił. :cool::naughty:

Opublikowano

Ty masz postanowienie noworoczne, więc się nie znasz:decayed::grin: ...do Miszki:decayed:

Opublikowano

patrzyłem też za tym, wizualnie w M pakiecie daje radę ale środek nie moja estetyka chyba, że kiera 3 ramienna navi i kubełki :decayed:

ja miałem golasa....totalnego. Wnętrze muzeum, cokolwiek tam wyrezać to pół auta trzeba przerzucić. Idź Pan w piz.u.

Mało palił i skręcał, to tyle plusów :)

Opublikowano

Grzesiu a ty co rewir zmieniłeś :grin::decayed:

Opublikowano
qurwa , za***ali mi z roweru klocki :facepalm:, rower stał na klatce spięty łańcuchem, ale klocki za***ali tył a przod probowali ale odkręcili jedna srubke tylko.

jak tu nie pić,

:polew: o kunerwa

Opublikowano
Grzesiu a ty co rewir zmieniłeś :grin::decayed:
a bo na żorskich cicho na sgl też, więc kolegów odwiedzam:decayed:
Opublikowano
:good:
Opublikowano
a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

łaa...zayebiste:slina:

Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio...:whistling:

i kto to mów o kasie :polew:, kasa sie nie liczy - liczy sie mod ja na takie choruje :decayed: i na pewno zawitaja u mnie i włacznik swiateł też w chromie musi być :wink:

:whistling::whistling:

Ty też żeś się rozkręcił. :cool::naughty:

no staram sie, licznik kolor fis już do mnie idzie:banan: , a właśnie poszukaj namiar a tego gościa do kodowania :decayed:

Opublikowano
Grzesiu a ty co rewir zmieniłeś :grin::decayed:

a Ty co ty tu curva robisz... a mnie się czepiasz :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

:good:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.