Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

łaa...zayebiste:slina:

Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio...:whistling:

i kto to mów o kasie :polew:, kasa sie nie liczy - liczy sie mod ja na takie choruje :decayed: i na pewno zawitaja u mnie i włacznik swiateł też w chromie musi być :wink:

:whistling::whistling:

Ty też żeś się rozkręcił. :cool::naughty:

no staram sie, licznik kolor fis już do mnie idzie:banan: , a właśnie poszukaj namiar a tego gościa do kodowania :decayed:

Poszło PW...
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od nowego roku tu wszyscy ostro razaja :wink:

Opublikowano
a są takie w chromie ??:kox:

oj są i ładnie wyglądają

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

łaa...zayebiste:slina:

Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio...:whistling:

i kto to mów o kasie :polew:, kasa sie nie liczy - liczy sie mod ja na takie choruje :decayed: i na pewno zawitaja u mnie i włacznik swiateł też w chromie musi być :wink:

:whistling::whistling:

Ty też żeś się rozkręcił. :cool::naughty:

no staram sie, licznik kolor fis już do mnie idzie:banan: , a właśnie poszukaj namiar a tego gościa do kodowania :decayed:

pajda, webasto fajna rzecz..... :whistling::decayed:

Opublikowano

k**wa same rezacze :polew:

Opublikowano
Grzesiu a ty co rewir zmieniłeś :grin::decayed:

a Ty co ty tu curva robisz... a mnie się czepiasz :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

:good:

:decayed:

Szpieguje i szukam nowych dłużników :polew:

Opublikowano

Nad webasto sam myślę! :polew:

Opublikowano
k**wa same rezacze :polew:

poczekamy miesiąc :polew:

Opublikowano
od nowego roku tu wszyscy ostro razaja :wink:

ja zacząłem od foteli...na wiosnę turbo BRD, fmic, programik i parę jeszcze bzdetów:decayed:

Opublikowano

Pany, felga 18" 8J ET 48 wchodzi do B5 bez problemu? oczywiście opona 235/40, no chyba ze 225/40 :whistling:

Opublikowano
Grzesiu a ty co rewir zmieniłeś :grin::decayed:

a Ty co ty tu curva robisz... a mnie się czepiasz :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

:good:

:decayed:

Szpieguje i szukam nowych dłużników :polew:

a co Ty na nowe audi chcesz narobić??:decayed:

Opublikowano
k**wa same rezacze :polew:

poczekamy miesiąc :polew:

to dobrze mi życzysz bo mówiłem Ci że będę rezał jak robota wpadnie :wink:

Opublikowano
od nowego roku tu wszyscy ostro razaja :wink:

ja zacząłem od foteli...na wiosnę turbo BRD, fmic, programik i parę jeszcze bzdetów:decayed:

To ja już te bzdety mam za sobą. :wink4::naughty:

Opublikowano
Pany, felga 18" 8J ET 48 wchodzi do B5 bez problemu? oczywiście opona 235/40, no chyba ze 225/40 :whistling:

wejdzie ale będzie schowana

Opublikowano
Pany, felga 18" 8J ET 48 wchodzi do B5 bez problemu? oczywiście opona 235/40, no chyba ze 225/40 :whistling:
ja mam flaty i powiem , że wręcz idealnie pasują a one mają ET 43 (poprawcie jak się mylę) ale między spręzyną a felgą z przodu mam 2-3 mm miejsca więc chyba ET 48 nie wejdzie:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

popraiwam się ja mam 8.5" więc te 8" wejdzie jak Miszka pisze:wink:

Opublikowano
od nowego roku tu wszyscy ostro razaja :wink:

ja zacząłem od foteli...na wiosnę turbo BRD, fmic, programik i parę jeszcze bzdetów:decayed:

To ja już te bzdety mam za sobą. :wink4::naughty:

ja też ostro idę jak brzytwa: dywaniki, bagnet oleju, rozrząd, filtry, oleje, kratka zderzaka bo nie było, brelok Audi :kox:

Opublikowano

Miszka82 coś nie widu nie słychu tego nabytku twojego, a kręciłem sie dzisiaj w okolicach :whistling:

Opublikowano
Pany, felga 18" 8J ET 48 wchodzi do B5 bez problemu? oczywiście opona 235/40, no chyba ze 225/40 :whistling:
Jakiej felgi szukasz albo już masz na oku?:whistling:
Opublikowano
od nowego roku tu wszyscy ostro razaja :wink:

ja zacząłem od foteli...na wiosnę turbo BRD, fmic, programik i parę jeszcze bzdetów:decayed:

To ja już te bzdety mam za sobą. :wink4::naughty:

ale wiesz ja ma tylko b5 a tu to będzie raczej robiło robotę:naughty:

a właśnie powiedzcie mi ile uda mi się wyksztusić z 1.9 PD przy tym zestawie ??:wink:

Opublikowano
Miszka82 coś nie widu nie słychu tego nabytku twojego, a kręciłem sie dzisiaj w okolicach :whistling:

ramek jeszcze nie założył

a ja widziałem i jest git

Opublikowano
Miszka82 coś nie widu nie słychu tego nabytku twojego, a kręciłem sie dzisiaj w okolicach :whistling:

bo dziś od rana byłem w Kato a później w garażu :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.