Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musi mieć z tego dolę :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

curva, miało być :

:grin::grin:

Opublikowano
curva, miało być :

:grin::grin:

sciull hehehe

Opublikowano
curva, miało być :

:grin::grin:

:good:

Opublikowano
:decayed::kox:
Opublikowano

słuchacie takiej muzy ? :whistling::naughty:

Opublikowano
słuchacie takiej muzy ? :whistling::naughty:

tiaaa...yhyy...i depresja murowana:polew::decayed:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

:wink::grin:

Opublikowano
słuchacie takiej muzy ? :whistling::naughty:

tiaaa...yhyy...i depresja murowana:polew::decayed:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

:wink::grin:

ehhhh...

gdybyś nie jeździł Audi.... :whistling:

Opublikowano

:decayed:

curva dziś już drugi raz "-" u Stasia:facepalm::polew:

Opublikowano

w aucie się można wyciszyć przy tym stan

Opublikowano
w aucie się można wyciszyć przy tym stan

ja się już nie odzywam:decayed::grin:

Opublikowano

ja tego namiętnie słucham...

PS. W niedziele jest jego koncert w Knurowie z okazji WOŚP :naughty:

Opublikowano

może pogadamy o pogodzie, bynajmniej nagrody nie otrzymam:grin:

:decayed:

Opublikowano
słuchacie takiej muzy ? :whistling::naughty:

kazdy kto byl w zatorze to tego musial sluchac gdy zrobiles "petle utworu" na wiezy :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Kędzior, Ty stary Hiphopowcu :decayed:

uderzamy na koncert ? :naughty:

Opublikowano

jak będzie znośnie(pogoda) to z dziewczynami pojedziemy :eusathink:

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

słuchacie takiej muzy ? :whistling::naughty:

kazdy kto byl w zatorze to tego musial sluchac gdy zrobiles "petle utworu" na wiezy :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Kędzior, Ty stary Hiphopowcu :decayed:

uderzamy na koncert ? :naughty:

moje szerokie spodie sa akurat w praniu :kwasny:

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oave-jKePH0 przed chwilą na esce leciało...kaczki wymiatają:decayed:
zdecydowanie wole ori wersje :wink:

mi ostatnio w ucho wpadlo to:

---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

These chicks clappin’, and they ain’t using hands

:decayed::decayed::decayed::decayed::kox::kox::kox:

Opublikowano
Kędzior, Ty stary Hiphopowcu :decayed:

uderzamy na koncert ? :naughty:

moje szerokie spodie sa akurat w praniu :kwasny:

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oave-jKePH0 przed chwilą na esce leciało...kaczki wymiatają:decayed:
zdecydowanie wole ori wersje :wink:

mi ostatnio w ucho wpadlo to:

---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

These chicks clappin’, and they ain’t using hands

:decayed::decayed::decayed::decayed::kox::kox::kox:

zdrowe.... ale zbyt wolne :wink:

Opublikowano
Kędzior, Ty stary Hiphopowcu :decayed:

uderzamy na koncert ? :naughty:

moje szerokie spodie sa akurat w praniu :kwasny:

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oave-jKePH0 przed chwilą na esce leciało...kaczki wymiatają:decayed:
zdecydowanie wole ori wersje :wink:

mi ostatnio w ucho wpadlo to:

---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

These chicks clappin’, and they ain’t using hands

:decayed::decayed::decayed::decayed::kox::kox::kox:

zdrowe.... ale zbyt wolne :wink:

usnąć idzie:wink::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.