Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak czy inacz musimy sie ogarnac z jakimis nartkami :)tak na jeden dzien i gites :)

śledź temat :wink:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaskie-wypady-narciarsko-snowboardowo-pijackie-2012-2013-a-250269/

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

a poza tym

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-19-01-2013-city-rock-255512/

:naughty:

curvus...ciekawe jak będę mieć w sobotę do roboty...:mysli:

wolne :decayed:

wróżbita stanley ??? :kox:

tak mnie jeszcze nie nazywali :grin:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

po Kato zapier*lają na quadach :police:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ano widzisz ...zawsze musi być ten pierwszy raz :decayed::wink:......u nas latają astrami.... :decayed:........też fajne....,a jakie mają yebnięcie :decayed:....prawie jak mój :polew: ,czyli jak pociąg z 47'ma wagonami węgla :polew:

Opublikowano
Tak czy inacz musimy sie ogarnac z jakimis nartkami :)tak na jeden dzien i gites :)

śledź temat :wink:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaskie-wypady-narciarsko-snowboardowo-pijackie-2012-2013-a-250269/

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

a poza tym

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-19-01-2013-city-rock-255512/

:naughty:

curvus...ciekawe jak będę mieć w sobotę do roboty...:mysli:

wolne :decayed:

chłopie ja mam 31 dni wolnego...ale to jest sobota 2x więcej płatna, a dwie w miesiącu by się przydały:decayed:

Opublikowano

apropo...

ostatnio po naprawie robiłem jazdy próbne A6 2.5tdi w automacie i ośce - ......... :facepalm::facepalm:

Opublikowano
apropo...

ostatnio po naprawie robiłem jazdy próbne A6 2.5tdi w automacie i ośce - ......... :facepalm::facepalm:

i jak ?? nuda?? ...nie jedzie co ?? :decayed:

Opublikowano
apropo...

ostatnio po naprawie robiłem jazdy próbne A6 2.5tdi w automacie i ośce - ......... :facepalm::facepalm:

i jak ?? nuda?? ...nie jedzie co ?? :decayed:

mój tak jechał ze zjebaną przepływką :wink:

jedziemy.... :decayed:

Opublikowano
apropo...

ostatnio po naprawie robiłem jazdy próbne A6 2.5tdi w automacie i ośce - ......... :facepalm::facepalm:

wrażenia nie do opisania:decayed::polew:

Opublikowano
apropo...

ostatnio po naprawie robiłem jazdy próbne A6 2.5tdi w automacie i ośce - ......... :facepalm::facepalm:

i jak ?? nuda?? ...nie jedzie co ?? :decayed:

mój tak jechał ze zjebaną przepływką :wink:

jedziemy.... :decayed:

na yt szaleństwo w odsłonach :decayed:

:dancing::dancing::dancing::dancing:

Opublikowano

mi się to dzisiaj spodobało....

w aucie klienta obok płyt Toni Braxton, The Rolling Stones, tudzież muzyki klasycznej lażała CD grupy Weekend - no to zapodałem :decayed:

Opublikowano

ctrl c-> ctrl v na pendraka było co ?? :decayed:

Opublikowano
mi się to dzisiaj spodobało....

w aucie klienta obok płyt Toni Braxton, The Rolling Stones, tudzież muzyki klasycznej lażała CD grupy Weekend - no to zapodałem :decayed:

disco maniak hehe
Opublikowano

no co...mnie to się podoba:naughty::decayed::dancing:

Opublikowano
mi się to dzisiaj spodobało....

w aucie klienta obok płyt Toni Braxton, The Rolling Stones, tudzież muzyki klasycznej lażała CD grupy Weekend - no to zapodałem :decayed:

disco maniak hehe

ogólnie niezły szit, ale refren wpada w ucho :kox:

Opublikowano
mi się to dzisiaj spodobało....

w aucie klienta obok płyt Toni Braxton, The Rolling Stones, tudzież muzyki klasycznej lażała CD grupy Weekend - no to zapodałem :decayed:

disco maniak hehe

ogólnie niezły szit, ale refren wpada w ucho :kox:

niby niezły szit, ale zobacz...kilka "sklejek" słów i :kox:

Opublikowano

.... i zarobiony kolo będzie na jakiś czas :kox:

Opublikowano

Panowie świetny utwór, nawet w radiu leci i 38 milionów wyświetleń - niby nikt nie słucha disco polo a jak się zanuci refren to każdy śpiewa :naughty:

Opublikowano
.... i zarobiony kolo będzie na jakiś czas :kox:

spójrz na Bayer Full:wink: teraz nawet nutki po chińsku piszą i potężną kasiorkę trzepią:wink:

Opublikowano

czas na prawdziwą muzykę :kox:

Opublikowano
czas na prawdziwą muzykę :kox:

i zaś kolejne więcej wyświetlenie:decayed:
Opublikowano
no co...mnie to się podoba:naughty::decayed::dancing:

luzik mi wpadl od razu od ucha, lubie polskie piosenki.

a ci ktorzy sluchaja tylko zagranicznych piosenek to chyba niewiedza co one znacza hehe

np tak popularny flo rida i piosenka whistle, proponuje sobie to przetlumaczyc :decayed: szit nad szitami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.