Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stanley jedziemy jutro na giełde?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
stanley jedziemy jutro na giełde?

jaką giełdę? :eusathink:, ale raczej odpada, jutro czeka mnie pracowity dzień :kwasny:

Opublikowano
:naughty: ja jutro jade testowac nowe nartki :)
Opublikowano
:naughty: ja jutro jade testowac nowe nartki :)

co masz ?

Opublikowano
stanley jedziemy jutro na giełde?

jaką giełdę? :eusathink:, ale raczej odpada, jutro czeka mnie pracowity dzień :kwasny:

do gliwic :decayed:, co to za pracowity dzień - niedziela czas odpoczynku

Opublikowano

Elan`ki nowe :kox::kox:

Opublikowano

daj znac jak bedzie dla zwyklych szarakow hehe

dokładnie, szaraki na końcu, jebance :kwasny:

Napisz do prezesa że dajesz 2tys zł na klub charytatywnie to może miejsce się znajdzie :grin::decayed:

Opublikowano
Elan`ki nowe :kox::kox:

dzięki za cynk, jakie dokładnie.... ?

Nie rozmawiasz z amatorem :decayed:

Opublikowano

Ja wczoraj byłem w Szczyrku na rozpoczęciu sezonu, trasy przygotowane średnio powiem szczerze, ubita---ubita---puch---lód---puch---ubita---lód :facepalm: i tak w kółko nie wiadomo na jaki tryb się przestawić :grin: dodatkowo jeszcze śnieg trochę utrudniał bo zacinał prosto w twarz.

Elanki powiadasz, jakieś carvingi ? czy bardziej klasyczne nartki ?

Opublikowano

canal+ - niezła komedia :wink:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Ja wczoraj byłem w Szczyrku na rozpoczęciu sezonu, trasy przygotowane średnio powiem szczerze, ubita---ubita---puch---lód---puch---ubita---lód :facepalm: i tak w kółko nie wiadomo na jaki tryb się przestawić :grin: dodatkowo jeszcze śnieg trochę utrudniał bo zacinał prosto w twarz.

Elanki powiadasz, jakieś carvingi ? czy bardziej klasyczne nartki ?

Szczyrk - Czyrna, Solisko ?

Opublikowano

Elan Amphibio waveflex 88 XTI Fusion w rozmiarze 136/88/116 z promieniem skretu 15m :decayed::naughty:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

ja Solisko mam 2 ludzi na 5h do nauki a pozniej łogień :kox::kox:

Opublikowano

Ja tutaj od strony Soliska na Hale Skrzyczeńska i tam sobie pomykałem.

Elanka dobra narta widzę że zaczeli coś rzezbić bo ostatnio to mało fajnych wychodzilo. Przynajmniej jak w tamtym roku kupowałem dla Siebie to przekopałem neta potem kupiłem NTN-a i wybór padł na Head

Opublikowano

dosyć mocno wytaljowane, ja mam większy promień, chyba- 16m, i narty raczej gigantowe

Dasz się karnąć ?

Opublikowano

a jak wracałem to podjechałem na nowa osade, i na następny raz podjade tam bo nigdy nie byłem a wygląda Ciekawie

Opublikowano

i tak najlepsza frajda jest na dupolocie :decayed:

Opublikowano

Tak nowa osada jest OK ale orczyki ja sobie kupiłem niedawno takie dwie deski .. nówki , dobra cena i chyba godne polecenia.

atomic_st_race_1_skipaar.jpg

<br /><br />

Opublikowano
dosyć mocno wytaljowane, ja mam większy promień, chyba- 16m, i narty raczej gigantowe

Dasz się karnąć ?

no jaha :wink:

Opublikowano
i tak najlepsza frajda jest na dupolocie :decayed:

jak ma się 5 lat :jezyk:

Opublikowano

To kiedy atakujemy jakiś stok ???

Opublikowano
a jak wracałem to podjechałem na nowa osade, i na następny raz podjade tam bo nigdy nie byłem a wygląda Ciekawie

dobra do nauki jest OSADA dlatego zawsze tam jest ciezko posmigac bo ludzi masa :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.