Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lusterko jest do B7 :facepalm: a nie B6

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie podejdzie ? jak mi przykro...życie :grin:

Opublikowano

rezacze.... :grin:

psyt :decayed:

Opublikowano
a nie podejdzie ? jak mi przykro...życie :grin:

jak nie jak tak, podejdzie ale trzeba rezać mocowanie :decayed:, a jakoś mi sie nie chce wole szukac ory b6

Opublikowano
a nie podejdzie ? jak mi przykro...życie :grin:

jak nie jak tak, podejdzie ale trzeba rezać mocowanie :decayed:, a jakoś mi sie nie chce wole szukac ory b6

:naughty:

PS. Jak tam licznik ?

Opublikowano
a nie podejdzie ? jak mi przykro...życie :grin:

jak nie jak tak, podejdzie ale trzeba rezać mocowanie :decayed:, a jakoś mi sie nie chce wole szukac ory b6

:naughty:

PS. Jak tam licznik ?

narazie d*pa :facepalm:, gość z wrocławia twierdzi że nie da rady tego podmienić, pozostaje jeszcze jeden gościu - jutro mu bede dzwonił

Opublikowano
a nie podejdzie ? jak mi przykro...życie :grin:

jak nie jak tak, podejdzie ale trzeba rezać mocowanie :decayed:, a jakoś mi sie nie chce wole szukac ory b6

:naughty:

PS. Jak tam licznik ?

narazie d*pa :facepalm:, gość z wrocławia twierdzi że nie da rady tego podmienić, pozostaje jeszcze jeden gościu - jutro mu bede dzwonił

dasz radę :decayed:

Opublikowano

psyt qr** :decayed:

nie ma jak wrocic z delegacji i wywalic sie z bronem na wyrku

Opublikowano

jutro do roboty:thumbdown: po ch*j się to było uczyć :doh:

Opublikowano
a nie podejdzie ? jak mi przykro...życie :grin:

jak nie jak tak, podejdzie ale trzeba rezać mocowanie :decayed:, a jakoś mi sie nie chce wole szukac ory b6

:naughty:

PS. Jak tam licznik ?

narazie d*pa :facepalm:, gość z wrocławia twierdzi że nie da rady tego podmienić, pozostaje jeszcze jeden gościu - jutro mu bede dzwonił

Co jest? Jak nie da rady podmienić? Dzwoń do patryka zobaczymy co Ci powie. :wink4:

Opublikowano

ostatnio na każdym wątku gadka o motoryzacji, czy to katowickie, śląskie, czy żorskie :whistling:

Opublikowano
jutro do roboty:thumbdown: po ch*j się to było uczyć :doh:

Ja jutro i w niedziele...na 16 zmiana ...:facepalm:

Opublikowano
jutro do roboty:thumbdown: po ch*j się to było uczyć :doh:

Ja jutro i w niedziele...na 16 zmiana ...:facepalm:

tyś to chyba rzucał w szkołe kamieniami :decayed:

Opublikowano
jutro do roboty:thumbdown: po ch*j się to było uczyć :doh:
Nie narzekaj bo jakbyś się nie uczył to nie dość że byś musiał jutro zapier... do robo to jeszcze do łopaty. :wink4::cool: A tak to od czasu do czasu odwiedzi Cie jakas ładna Pani... :naughty:
ostatnio na każdym wątku gadka o motoryzacji, czy to katowickie, śląskie, czy żorskie :whistling:

Sami rezacze. :whistling:

Opublikowano
a nie podejdzie ? jak mi przykro...życie :grin:

jak nie jak tak, podejdzie ale trzeba rezać mocowanie :decayed:, a jakoś mi sie nie chce wole szukac ory b6

:naughty:

PS. Jak tam licznik ?

narazie d*pa :facepalm:, gość z wrocławia twierdzi że nie da rady tego podmienić, pozostaje jeszcze jeden gościu - jutro mu bede dzwonił

Co jest? Jak nie da rady podmienić? Dzwoń do patryka zobaczymy co Ci powie. :wink4:

no jest inne crypto tzn gdzie indziej, no jutro dzwonie do patryka w nim nadzieja, a jak nie to musze szukac innego licznika bo kupiłem z 2001 a ja mam auto z 2003

Opublikowano

Od pół roku raczej nie mam już styczności z klientami :whistling: SIedzę w podziemiach :wink:

Opublikowano

Mn

ostatnio na każdym wątku gadka o motoryzacji, czy to katowickie, śląskie, czy żorskie :whistling:

ani nie mów :facepalm:

to tak z innej beczki......

w końcu mój hebel stoi równo...wpadły na tył springi h&r i amory z S4.....normalnie zaczął wyglądać....a nie jak załadowany ziemniakami żuk :grin:

Opublikowano
a nie podejdzie ? jak mi przykro...życie :grin:

jak nie jak tak, podejdzie ale trzeba rezać mocowanie :decayed:, a jakoś mi sie nie chce wole szukac ory b6

:naughty:

PS. Jak tam licznik ?

narazie d*pa :facepalm:, gość z wrocławia twierdzi że nie da rady tego podmienić, pozostaje jeszcze jeden gościu - jutro mu bede dzwonił

Co jest? Jak nie da rady podmienić? Dzwoń do patryka zobaczymy co Ci powie. :wink4:

no jest inne crypto tzn gdzie indziej, no jutro dzwonie do patryka w nim nadzieja, a jak nie to musze szukac innego licznika bo kupiłem z 2001 a ja mam auto z 2003

łosz Qrrwa! :kwasny: No to ujowo! może cos pomoże. :mysli:
Od pół roku raczej nie mam już styczności z klientami :whistling: SIedzę w podziemiach :wink:
Kierownictwo... To teraz tylko łapówki, nie przepraszam... dowody wdzięczności... :naughty:
Opublikowano
jutro do roboty:thumbdown: po ch*j się to było uczyć :doh:

Ja jutro i w niedziele...na 16 zmiana ...:facepalm:

tyś to chyba rzucał w szkołe kamieniami :decayed:

no :kwasny:

a Dziadek zawsze powtarzał ...."ucz się".....człowiek głupi był i nie posłuchał....ehhhh :doh:

Opublikowano
Mn
ostatnio na każdym wątku gadka o motoryzacji, czy to katowickie, śląskie, czy żorskie :whistling:

ani nie mów :facepalm:

to tak z innej beczki......

w końcu mój hebel stoi równo...wpadły na tył springi h&r i amory z S4.....normalnie zaczął wyglądać....a nie jak załadowany ziemniakami żuk :grin:

:good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.