Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piczki kto jedzie na narty ????? Odwiedzać temat wypadów narciarskich :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wybiła godzina 00 - czas uderzyć w kimono :kwasny:

Opublikowano
Piczki kto jedzie na narty ????? Odwiedzać temat wypadów narciarskich :naughty:
Jak zdejmę gips to na pewno pojadę. :decayed:
Opublikowano
Piczki kto jedzie na narty ????? Odwiedzać temat wypadów narciarskich :naughty:
Jak zdejmę gips to na pewno pojadę. :decayed:

po co? żeby CI się kontuzja odnowiła? :whistling:

tak, to masz rękę bezpieczną :naughty:

Opublikowano

Przemyśle to. :naughty:

Opublikowano
Piczki kto jedzie na narty ????? Odwiedzać temat wypadów narciarskich :naughty:
Jak zdejmę gips to na pewno pojadę. :decayed:

po co? żeby CI się kontuzja odnowiła? :whistling:

tak, to masz rękę bezpieczną :naughty:

Moja też jezdzi bez kijków to po ciul Ci sprawna ręka ... a browar bedzie przez słomke i dasz rade :grin:

Opublikowano
Piczki kto jedzie na narty ????? Odwiedzać temat wypadów narciarskich :naughty:
Jak zdejmę gips to na pewno pojadę. :decayed:

po co? żeby CI się kontuzja odnowiła? :whistling:

tak, to masz rękę bezpieczną :naughty:

Moja też jezdzi bez kijków to po ciul Ci sprawna ręka ... a browar bedzie przez słomke i dasz rade :grin:

Ciężko byłoby mi z kijkami na desce. :decayed:
Opublikowano
Piczki kto jedzie na narty ????? Odwiedzać temat wypadów narciarskich :naughty:
Jak zdejmę gips to na pewno pojadę. :decayed:

po co? żeby CI się kontuzja odnowiła? :whistling:

tak, to masz rękę bezpieczną :naughty:

Pewnie mu chodziło o to ,że jakby kogoś znajomego spotkał to się mu źle witać by było :wink::decayed:

Opublikowano

Witanie i polewanie wódki lewą ręką idzie mi doskonale. :kox: Zastanawiam się czy nie zostanę leworęcznym po tej kontuzji. :decayed:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Z piciem również nie ma problemu. :cool::naughty:

Opublikowano
Piczki kto jedzie na narty ????? Odwiedzać temat wypadów narciarskich :naughty:
Jak zdejmę gips to na pewno pojadę. :decayed:

po co? żeby CI się kontuzja odnowiła? :whistling:

tak, to masz rękę bezpieczną :naughty:

Moja też jezdzi bez kijków to po ciul Ci sprawna ręka ... a browar bedzie przez słomke i dasz rade :grin:

Ciężko byłoby mi z kijkami na desce. :decayed:

A widzisz .... ,a Maria instruktor nauczył ....:decayed:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin:

Ja jestem wszechstronny mam i deske i narty i i na tym i na tym nie potrafie jeździć a doświadczenia ponad 10 lat :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Nie wnikam co to był za instruktor i co robili z tymi kijkami...:naughty:

P.S. Tekkena warto obejrzeć? Chyba nie oglądałem. :mysli:

Opublikowano

Warto jezeli jestes fanem serii gier ... dlamnie pozycja obowiązkowa :wink:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

Ja na dzis mam polski "Lincz"

Opublikowano

O gierce słyszałem ale wolę inny rodzaj gier. :wink4: Obejrzę i może się przekonam. :naughty:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

Lincz widziałem. :good:

Opublikowano

Spoko

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Na razie ogladam Hyper+ na Cyfrze :decayed:

Opublikowano

W robo nie mam cyfry. :decayed::whistling:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: To zmien robote ... a ja mam cyfre i browary :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

I polsat Play ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Nie wierze. :grin::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.