Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[h=5]Jak odróżnić mężczyznę od chłopa?

- Po zapachu. Od chłopa zalatuje wódką i zakąskami, a od mężczyzny kobietą.:D:grin:[/h]

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

antyradary chyba nie działają na coraz bardziej popularne laserówki .... jeśli się mylę to mnie poprawcie :wink:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Również polecam Teddego : Thumbup1: w tasie super mi zbiera :wink: w mieście troche szumi ale jest ok :wink:

talib często widzę twoją b5 zaparkowaną przed blokiem :decayed:

Mi Johnny III idealnie wchodzi w lukę pod kierownicą :wink:
:good: A antenę jaką masz do tego? :wink4:

ja u siebie w audi mam presidenta Teddy, dla mnie idealne radio... 2 pokrętła i automatyczne wycinanie szumów ... antenka Wilson Little Will ma ok 100 cm. Dzisiaj szefowi kupowałem zestaw do nowego focusa i kupiłem tez teddy (230zł) i antenke Sirio Omege 27( 100 zł ) sam też chyba będe dziure w dachu robił na tą antenke

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

dokładnie tak szumy wycina :wink::wink::wink:

a gdzie ma stać hehehe :decayed::decayed: teraz się obudziłem po popołudniowej drzemce a ona pod śniegiem .. masakra jest z tą pogodą ....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano

antyradary chyba nie działają na coraz bardziej popularne laserówki .... jeśli się mylę to mnie poprawcie :wink:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Również polecam Teddego : Thumbup1: w tasie super mi zbiera :wink: w mieście troche szumi ale jest ok :wink:

talib często widzę twoją b5 zaparkowaną przed blokiem :decayed:

Mi Johnny III idealnie wchodzi w lukę pod kierownicą :wink:
:good: A antenę jaką masz do tego? :wink4:

ja u siebie w audi mam presidenta Teddy, dla mnie idealne radio... 2 pokrętła i automatyczne wycinanie szumów ... antenka Wilson Little Will ma ok 100 cm. Dzisiaj szefowi kupowałem zestaw do nowego focusa i kupiłem tez teddy (230zł) i antenke Sirio Omege 27( 100 zł ) sam też chyba będe dziure w dachu robił na tą antenke

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

dokładnie tak szumy wycina :wink::wink::wink:

a gdzie ma stać hehehe :decayed::decayed: teraz się obudziłem po popołudniowej drzemce a ona pod śniegiem .. masakra jest z tą pogodą ....

pogoda jest zayefajna :kox:

no to pyrsk razy 5 :slina:

Opublikowano

i walą od poniedziałku :grin:

Opublikowano

trenują :wink:

Opublikowano
i walą od poniedziałku :grin:

tydzień trzeba godnie zacząć

Opublikowano
i walą od poniedziałku :grin:

tydzień trzeba godnie zacząć

:yes2:

Opublikowano

no to pssyyt...:beer:. Ha! Dziś to pomodziłem...nowy zawias dałem drzwi już nie latają, zderzak przykręciłem po malowaniu i wreście pływak zrobiłem:guma::kox::polew:

Opublikowano

pyrks by 6 ....pod nowy zawiasik Grześka :decayed:

Opublikowano
pyrks by 6 ....pod nowy zawiasik Grześka :decayed:
:polew:

7...będzie pod przykręcony zderzak:naughty:

a 8...pod pływak:polew:

Opublikowano
pyrks by 6 ....pod nowy zawiasik Grześka :decayed:
:polew:

7...będzie pod przykręcony zderzak:naughty:

a 8...pod pływak:polew:

uuuuu brachu koniec na dziś :wink:....jutro heblem do pracy :facepalm::kwasny::wink:

Opublikowano
pyrks by 6 ....pod nowy zawiasik Grześka :decayed:
:polew:

7...będzie pod przykręcony zderzak:naughty:

a 8...pod pływak:polew:

uuuuu brachu koniec na dziś :wink:....jutro heblem do pracy :facepalm::kwasny::wink:

curvencja esencja...wiem coś o tym o 4.45 wstaję:facepalm:
Opublikowano

się czuję jak na bielskich....wszyscy piszą tylko nie Ci z okolic wątku :grin:

Opublikowano
się czuję jak na bielskich....wszyscy piszą tylko nie Ci z okolic wątku :grin:
:grin: ejj...no też mam takie dziwne mrowienie:grin:
Opublikowano

ja się ograniczam, dzisiaj mam only 3szt

już ostatni żubr czeka na polanie.... :wink:

Opublikowano

ekhymm...to się nazywa kłusownictwo :guma:

:decayed:

Opublikowano
pyrks by 6 ....pod nowy zawiasik Grześka :decayed:
:polew:

7...będzie pod przykręcony zderzak:naughty:

a 8...pod pływak:polew:

uuuuu brachu koniec na dziś :wink:....jutro heblem do pracy :facepalm::kwasny::wink:

curvencja esencja...wiem coś o tym o 4.45 wstaję:facepalm:

ja o 3.50 :nose:

Opublikowano
pyrks by 6 ....pod nowy zawiasik Grześka :decayed:
:polew:

7...będzie pod przykręcony zderzak:naughty:

a 8...pod pływak:polew:

uuuuu brachu koniec na dziś :wink:....jutro heblem do pracy :facepalm::kwasny::wink:

curvencja esencja...wiem coś o tym o 4.45 wstaję:facepalm:

ja o 3.50 :nose:

curva to przecież środek nocy:shock3::shock3:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.