Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

akjam jak do bukowiny to ci nie pożyczę :naughty:, chyba że audi się całkiem rozsypie i bede sie musiał do kogoś wprosić żeby mnie zabrał :facepalm:

Opublikowano
rozgryzłem cię:decayed:
:decayed: Noszę się z zamiarem kupna sprzętu już chyba z rok! Już raz nawet z Tolkiem ostro temat był nawinięty ale jakoś się nie udało. :decayed: Teraz już chyba nie odpuszczę. :naughty:
Opublikowano

no mówiłeś myślałem że dziś na basen pojedziesz :kwasny:

Opublikowano
czujnik może się zdupcył...tak po prostu.....40-50pln i po sprawie

Jak dobrze pamiętam to ten czujnik nowy kosztuje jakieś 300-400PLN..

Opublikowano
czujnik może się zdupcył...tak po prostu.....40-50pln i po sprawie

Jak dobrze pamiętam to ten czujnik nowy kosztuje jakieś 300-400PLN..

:whistling:

Opublikowano

we wtorek u KW ciekawi goście :kox:

Opublikowano

no mówiłeś myślałem że dziś na basen pojedziesz :kwasny:

auto składałem

Opublikowano
we wtorek u KW ciekawi goście :kox:
Kto będzie bo nie widziałem reklamówki? :naughty:
Opublikowano
rozgryzłem cię:decayed:
:decayed: Noszę się z zamiarem kupna sprzętu już chyba z rok! Już raz nawet z Tolkiem ostro temat był nawinięty ale jakoś się nie udało. :decayed: Teraz już chyba nie odpuszczę. :naughty:

czasem się przydaje jak się w kilku jedzie

bo tak na co dzień to straszny syf jest :wink:

Opublikowano

Syf? Znaczy, że niby czemu? :decayed::cool:

Opublikowano
we wtorek u KW ciekawi goście :kox:
Kto będzie bo nie widziałem reklamówki? :naughty:

Aberald Giza i jakaś d*pa z jakiegoś polskiego tasiemca :wink:

Opublikowano

obecnie na radiu jest jeden śmietnik nic się nie idzie dowiedzieć

jednym słowem chamstwo

Opublikowano
we wtorek u KW ciekawi goście :kox:
Kto będzie bo nie widziałem reklamówki? :naughty:

Aberald Giza i jakaś d*pa z jakiegoś polskiego tasiemca :wink:

No to trzeba będzie obejrzeć. :good:
obecnie na radiu jest jeden śmietnik nic się nie idzie dowiedzieć

jednym słowem chamstwo

:kwasny: No to jak nic się nie idzie dowiedzieć to po choooj mi to? :decayed: Jak ja właśnie potrzebuje do tego żeby się czegoś dowiadywać kontrole radarowe, nieoznakowane wozy, wypadki) :guma:
Opublikowano
we wtorek u KW ciekawi goście :kox:
Kto będzie bo nie widziałem reklamówki? :naughty:

Aberald Giza i jakaś d*pa z jakiegoś polskiego tasiemca :wink:

No to trzeba będzie obejrzeć. :good:
obecnie na radiu jest jeden śmietnik nic się nie idzie dowiedzieć

jednym słowem chamstwo

:kwasny: No to jak nic się nie idzie dowiedzieć to po choooj mi to? :decayed: Jak ja właśnie potrzebuje do tego żeby się czegoś dowiadywać kontrole radarowe, nieoznakowane wozy, wypadki) :guma:

Co to za śmiechy wcześniej były, sam od pewnego czasu jestem na etapie kupna cb ale zawsze jakoś tak...

Jest tego tyle że aż za dużo :facepalm: Masz Akjam jakieś typy?

Opublikowano

Nic qr** nie wiem! Najlepiej jakby mi ktoś to kupił zamontował i... sam już będę się tym posługiwał. :naughty:

Opublikowano

ja tam spadam w kimono :hi:

Opublikowano
Nic qr** nie wiem! Najlepiej jakby mi ktoś to kupił zamontował i... sam już będę się tym posługiwał. :naughty:

No właśnie, najlepiej coś kupić bez wiedzy i opinii innych bo jak zagłębisz się w temat to jest wieeelki problem :facepalm:

Opublikowano

Wiem jedno! Nie chcę mieć długiego bata na dachu i radio chcę zmieścić pod kolumną kierownicy w tym schowku. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.