Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze wiedzieć, przyda się może kiedyś :wink:

Opublikowano
Jakie misie :decayed:
:decayed:
Opublikowano

Przerwa więc przełączyłem :naughty:

Opublikowano
z tym felerem idzie jeździć

:decayed:

l

ale jak program ma wpaść to trza to zrobić:naughty:

Na wykresie miałeś inezłe górki i doliny. Weź to Panie ogarnij bo szkoda fajnego motoru. Kulturka pracy tej V6 jest tego warta :thumbup1:

psyyt

Opublikowano
No to pewnie jesteś zadowolony. :wink4: Hamowałeś ją już kiedyś?

nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm :)

hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie.

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

talib1990 skad masz kreski pdf? Podesłali Ci chłopaki ?

zeskanowałem wykres :decayed::decayed:

Opublikowano
No to pewnie jesteś zadowolony. :wink4: Hamowałeś ją już kiedyś?

nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm :)

hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie.

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

talib1990 skad masz kreski pdf? Podesłali Ci chłopaki ?

zeskanowałem wykres :decayed::decayed:

ale przecież kiedyś Olaf gadał, że auto jest po programie na jakieś 140PS :wink:

Opublikowano

no to pssyt:beer:

Opublikowano

to psyt :kox:

Opublikowano
No to pewnie jesteś zadowolony. :wink4: Hamowałeś ją już kiedyś?

nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm :)

hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie.

Masz to. :wink::decayed:
Opublikowano
No to pewnie jesteś zadowolony. :wink4: Hamowałeś ją już kiedyś?

nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm :)

hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie.

Masz to. :wink::decayed:
Qrcze...Talib..musiałbym się z Tobą na kreskę ustawić, bo nie mam czasu na hamownie podjechać, a coś czuję że coś więcej mam tam pod maską...:wink:
Opublikowano
z tym felerem idzie jeździć

:decayed:

l

ale jak program ma wpaść to trza to zrobić:naughty:

Na wykresie miałeś inezłe górki i doliny. Weź to Panie ogarnij bo szkoda fajnego motoru. Kulturka pracy tej V6 jest tego warta :thumbup1:

psyyt

damy rade

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

wasze zdrówko

:wink:

Opublikowano

5-20KM i tyleż samo niutona w ogóle nie robi różnicy na drodze :wink:

Opublikowano

ja przy moim nie dłubię ...bo nie opanuję go później :decayed:

Opublikowano

ale na te górki nie da się patrzeć:grin:

Opublikowano
ale na te górki nie da się patrzeć:grin:

mi tez pod koniec wyszla niezla fala hehe

Opublikowano

może hamownia do d*py :whistling:

Opublikowano

mój coś nie tak idzie :facepalm:

niby OK ale to nie to co powinno być

i z tym się liczyłem

Opublikowano
z tym felerem idzie jeździć

:decayed:

l

ale jak program ma wpaść to trza to zrobić:naughty:

Na wykresie miałeś inezłe górki i doliny. Weź to Panie ogarnij bo szkoda fajnego motoru. Kulturka pracy tej V6 jest tego warta :thumbup1:

psyyt

damy rade

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

wasze zdrówko

:wink:

:drinks: thx my już w domu :decayed:

---------- Post dopisany 17-03-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 23:59 ----------

Pajda szuka do B6 :wink4:

A czymś się to różni? Większość części jest ta sama. :kwasny:

W B6 był tylko czujnik deszczu, a w B7 masz czujnik deszczu i zmierzchu. Tym samym w B6 nie było DRLu

już nie szukam :whistling:

b6 miało bez czujnika deszczu ale dzięki za pamięć :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.