Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema z rana :-)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

witam i pozdrawiam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
a to z wtorku jak na spota leciałem

http://s15.postimg.org/7090zj30r/09072013240.jpg

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

c*p. chciała się rozpaść :grin:

:hi:

Mój ojciec też śmiga Premiumką 450 dxi e5 zestaw z tandemem . Teraz przy 450 tys km zapchał się tłumik , kupili używkę wsadzili i 2 tyg i zapchany ...:facepalm:

Ktoś ją kiedyś przegrzał i w całym silniku jest taka gruba warstwa spalonego oleju i teraz coś się jej porobiło 4l/1000km oleju . Uszczelniacze albo pierścienie już :kwasny:

To jest Renault ... siadł na to kabinka mała , słabe to i wgl .

Opublikowano
a to z wtorku jak na spota leciałem

http://s15.postimg.org/7090zj30r/09072013240.jpg

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

c*p. chciała się rozpaść :grin:

:hi:

Mój ojciec też śmiga Premiumką 450 dxi e5 zestaw z tandemem . Teraz przy 450 tys km zapchał się tłumik , kupili używkę wsadzili i 2 tyg i zapchany ...:facepalm:

Ktoś ją kiedyś przegrzał i w całym silniku jest taka gruba warstwa spalonego oleju i teraz coś się jej porobiło 4l/1000km oleju . Uszczelniacze albo pierścienie już :kwasny:

To jest Renault ... siadł na to kabinka mała , słabe to i wgl .

co do tłumnika to standard to wina AdBlue

Jak to mówią starzy Górale

mercedes i renówka to .uj nie ciężarówka :grin:

Opublikowano
a to z wtorku jak na spota leciałem

http://s15.postimg.org/7090zj30r/09072013240.jpg

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

c*p. chciała się rozpaść :grin:

:hi:

Mój ojciec też śmiga Premiumką 450 dxi e5 zestaw z tandemem . Teraz przy 450 tys km zapchał się tłumik , kupili używkę wsadzili i 2 tyg i zapchany ...:facepalm:

Ktoś ją kiedyś przegrzał i w całym silniku jest taka gruba warstwa spalonego oleju i teraz coś się jej porobiło 4l/1000km oleju . Uszczelniacze albo pierścienie już :kwasny:

To jest Renault ... siadł na to kabinka mała , słabe to i wgl .

prawie jak w esach 4,2 :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
a to z wtorku jak na spota leciałem

http://s15.postimg.org/7090zj30r/09072013240.jpg

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

c*p. chciała się rozpaść :grin:

:hi:

Mój ojciec też śmiga Premiumką 450 dxi e5 zestaw z tandemem . Teraz przy 450 tys km zapchał się tłumik , kupili używkę wsadzili i 2 tyg i zapchany ...:facepalm:

Ktoś ją kiedyś przegrzał i w całym silniku jest taka gruba warstwa spalonego oleju i teraz coś się jej porobiło 4l/1000km oleju . Uszczelniacze albo pierścienie już :kwasny:

To jest Renault ... siadł na to kabinka mała , słabe to i wgl .

co do tłumnika to standard to wina AdBlue

Jak to mówią starzy Górale

mercedes i renówka to .uj nie ciężarówka :grin:

Najlepsze , że auto było z 30 razy na serwisie tu i w Inowrocławiu i nie nic :facepalm:

Taki serwis

Co się okazuje , że ona kopci przez olej i olej zawala tłumik :whistling:

Oczywiście serwis rozkłada ręce a sam szef doszedł to tego metodą prób i błędów .

Najlepsza akcja była jak staliśmy w Niemczech koło Francji już i podpinaliśmy radio i wszystko ok pauza 45min a tu nie kręci rozrusznik :grin:

Okazało się , że zwarcie zrobiło radio na desce rozdzielczej tam gdzie masz wyświetlacz od radia , tam pokazuje jaka stacja gra i wgl.

Rozwiązanie problemu trwało z 3h , to jest Premiumka ....:naughty:

Opublikowano

:slina::slina:

RS4-1.jpgRS4.jpg

Stasiu wiem że ją miałeś, ale byłem pierwszy :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hejka

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

walczę z olejem w mojej A4 i z kontrolką poziomu oleju OIL MIN, ewentualnie czujnikiem poziomu oleju:

http://a4-klub.pl/2-0-219/wymiana-poziom-oleju-279999/

może wesprzecie ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.