Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie sory ze tak zaśmiecam wątek pytaniami ,ale może wiecie gdzie naprawić radyjko concert jak mniemam po przeczytaniu kilku wątków na róznych forach padł procesor a grzać zapalniczką go nie zamierzam może wiecie kto gdzie i za ile to wymienia/naprawia to u nas na Śląsku.Pozdrawim

chyba wiemy :wink: Kolega Multis chyba to ogarnie, poczekaj to się on tutaj wypowie, mi robił wzmacniacz i hula jak ta lala

swoją drogą kiedy tą flaszkę robimy Multis ? albo podwiozę CI ją bo głupio mi już...tyle czasu :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wielki dzięki za życzenia :wink:

Tyle życzeń, że może coś postawi :decayed:

nie ma problemu, kiedy i gdzie :naughty:

Opublikowano

Najlepszego Pajda :drunk::drunk::grin:

Ty dziś ja jutro opijam :grin:

Opublikowano
:hi:

Wielki dzięki za życzenia :wink:

Tyle życzeń, że może coś postawi :decayed:

nie ma problemu, kiedy i gdzie :naughty:

Pajda powiedz, że na spocie postawisz to frekwencja będzie 100% :decayed:

Opublikowano
:hi:

Wielki dzięki za życzenia :wink:

Tyle życzeń, że może coś postawi :decayed:

nie ma problemu, kiedy i gdzie :naughty:

Pajda powiedz, że na spocie postawisz to frekwencja będzie 100% :decayed:

tu już jest takie stadium, że nawet jak się postawi gorzałę to pić nie chcą :grin:

Opublikowano

:hi:

Pajda wszystkiego naj. Naj.

Stasiu . Który concert? Glośność padła?

Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:

Pajda wszystkiego naj. Naj.

Stasiu . Który concert? Glośność padła?

Tapatalk 4

specjalista :grin:

kiedy ta flacha albo Ci podwiozę :wink:

Opublikowano

pajda wszystkiego najlepszego :drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano
:hi:

Pajda wszystkiego naj. Naj.

Stasiu . Który concert? Glośność padła?

Tapatalk 4

specjalista :grin:

kiedy ta flacha albo Ci podwiozę :wink:

W przyszlym tyg po 22 osiedlowo.?

Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Teraz przez weekend pije za zdrowie moich szkrabow :) łączone urodzinki. Dibrze celowalem heh

aruha7ep.jpg

Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:

Pajda wszystkiego naj. Naj.

Stasiu . Który concert? Glośność padła?

Tapatalk 4

specjalista :grin:

kiedy ta flacha albo Ci podwiozę :wink:

W przyszlym tyg po 22 osiedlowo.?

Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Teraz przez weekend pije za zdrowie moich szkrabow :) łączone urodzinki. Dibrze celowalem heh

http://img.tapatalk.com/d/13/08/29/aruha7ep.jpg

Tapatalk 4

Panie za 2 tyg to ja nie wiem czy będę żył

btw ten po prawej na bank coś pali :grin:

Opublikowano

Jeszcze nie pozwalam mu. ;)

Tapatalk 4

Opublikowano

Siemka z wieczora! :wink:

Opublikowano

jeszcze raz dzięki za życzonka :decayed:

no to psyt :drunk:

fajny mecz Celtic Glasgow - Szachtior Karaganda :naughty:

Opublikowano
:hi:

Pajda wszystkiego naj. Naj.

Stasiu . Który concert? Glośność padła?

Tapatalk 4

Kaseciak auto z 1999 roku

Opublikowano

Zerkałem na AC Milan - PSV. :wink4:

Opublikowano
:hi:

Pajda wszystkiego naj. Naj.

Stasiu . Który concert? Glośność padła?

Tapatalk 4

Kaseciak auto z 1999 roku

Sie ogarnie ;)

Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Kurde wszyscy psytaja. A ja do 6 o suchym pysku...

Tapatalk 4

Opublikowano

Teraz Superpuchar Hiszpani :wink4:FC Barcelona 2017.png - 2020.png Atlético Madryt

Opublikowano

Sie ogarnie ;)

Mam nadzieję że nie zapalniczką a ni innym źródłem ognia otwartego:decayed:

Opublikowano

Wandet15 Najlepszego życzę:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

Sie ogarnie ;)

Mam nadzieję że nie zapalniczką a ni innym źródłem ognia otwartego:decayed:

Jest kilka sposobow. Do grzania to mam podczerwien ;)

Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 03:41 ---------- Poprzedni post napisany at 03:39 ----------

No . Nocke uważam za dobrze spędzoną:

eqeheves.jpg

Tapatalk 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.