Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

kamera spox,ale grzane d*py z tyłu to rzecz zbędna bynajmniej raczej nie sprawdzisz jak grzeją :decayed:

kto wiem, jak na grzyby pojedzie to przetestuje... :decayed::polew: przeca jak bedzie ją ten tego w zime to przynajmniej jej pikpka nie zmarznie

tyś jest chyba wyposzczony :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

kamera spox,ale grzane d*py z tyłu to rzecz zbędna bynajmniej raczej nie sprawdzisz jak grzeją :decayed:

kto wiem, jak na grzyby pojedzie to przetestuje... :decayed::polew: przeca jak bedzie ją ten tego w zime to przynajmniej jej pikpka nie zmarznie

tyś jest chyba wyposzczony :decayed:

no brak grzanych d*p z tyłu :facepalm:albo nagrzanych ... hehe

Opublikowano
u mnie od roku leży lustro fotochrom :grin:
:grin:
To jeszcze nie masz? :decayed:
nie mam:facepalm:

a miałem już nic nie robić:grin:

Taaa... :whistling:BTW U mnie leżały LEDy A6 chyba z rok a dziś chwilę byłem w garażu i znalazłem zupełnie przypadkiem, AirBagi boczne tylne razem z boczkami, Tylna podgrzewana kanapa ze wszystkimi potrzebnymi przełącznikami, kamera cofania, PDC i jakieś tam... :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

słowo klucz, pewnie się o to potknął :grin: - przypadkiem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

grzana kanapa z tyłu jest w cipkę :decayed: kiedyś Miron, obecnie Pucek ma to w B7 :kox:

W drodze z Wisły do Kato, jak wracaliśmy z nart zawsze wysychały mi spodnie :decayed:

To jednak się na coś to przydaje... :mysli::decayed: BTW wymieniłem tylko te większe rzeczy o które się potknąłem. :decayed:
LOL, magiczny garaż :decayed::grin:

nie masz czasem przypadkiem w magicznym garażu fotochromu zewnetrzengo :whistling:

upps , a miałem już nic nie robić :facepalm::decayed:

No chyba nie a jak miałem to nie chciałeś. :guma:

Nad kamerą się zastanawiam i nad grzaniem tyłu też więc... :wink:

kamera spox,ale grzane d*py z tyłu to rzecz zbędna bynajmniej raczej nie sprawdzisz jak grzeją :decayed:

No chyba, że po pijoku. :naughty:

Opublikowano

Pajda, jak bedziesz szukać następne auto to po prostu silne CI nie wystarczy.... :decayed: a pamiętam jak szukalismy B6 i zastanawiałeś się: silne czy golas :grin: "na c**j mi ten silne" :decayed:

Opublikowano

He he he... :grin:

Opublikowano

mykam

Opublikowano

ja tez

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

:wink:

Opublikowano

Hm... Ja też. :naughty:

Opublikowano

a ja jeszcze raz psyt :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Tapatalk now Free

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wybiera sie ktos dziś na kato?

Tapatalk now Free

Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie? :naughty:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Wybiera sie ktos dziś na kato?

Tapatalk now Free

Ja tutaj jestem cały czas :decayed:

Opublikowano

Ja. Planuje;)

Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Wybiera sie ktos dziś na kato?

Tapatalk now Free

Ja tutaj jestem cały czas :decayed:

:)

Tapatalk now Free

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Wybiera sie ktos dziś na kato?

Tapatalk now Free

Ja tutaj jestem cały czas :decayed:

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Stasiu masz szanse być dzisiaj na zlocie ?

Jak ta to wpadłbym ze szwagrem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.