Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dziś na ulicy na żywo widziałem nową Octavią VRS... zajebiaszcza :decayed::decayed::kox::naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostatnio byłem właśnie na szkoleniu organizowanym przez Skodę w Poznaiu i jeździłem Fabią, Yetim, Rapidem i Oktawką i naprawdę może podstawowe wersję nie powalają jak w każdym aucie ale Oktawka w pełnej wersji naprawdę mnie zaskoczyła nie było się do czego tak naprawdę doczepić :wink:

Opublikowano

tylko, że cena nowej Octavii na wypasie już nie jest taka fajna :kwasny:

Opublikowano

Tak jest :kwasny:

Taka jest prawda, że VW nie może pozwolić żeby Passat był gorszy niż Octavia.

Chodź też widziałem nową RSkę na ulicy i naprawdę fajne autko :naughty:

Opublikowano
Tak jest :kwasny:

Taka jest prawda, że VW nie może pozwolić żeby Passat był gorszy niż Octavia.

Chodź też widziałem nową RSkę na ulicy i naprawdę fajne autko :naughty:

no fajne, ale dali doopy, że nie ma napędu 4x4 :thumbdown:

Opublikowano

RSki nie mają nie wiem dlaczego :facepalm:

Ale do zwykłej 1.6 tdi 105 jest napęd 4x4 :grin:

Opublikowano

:hi:siema

Opublikowano

psyt ponownie :wink:

Opublikowano
psyt ponownie :wink:

no to psytt po robocie, dopiero teraz weekend zacząłem :facepalm::drunk:

Opublikowano
Ja ostatnio jeździłem rapidem i nową octavią i stwierdzam, że jest spora różnica w porównaniu tych dwóch aut do Golfa i Pasata na korzyść VW :wink:

No ale widać też odzwierciedlenie w cenie na korzyść Skody :wink:

gdzie to jeździłeś ?

różnica w skoda - VW poda jakim względem ?

powiem ci że kiedyś dałeś mi golfa VI zasępczego jak robiłem rozrząd to był chyba 1,4 i było średnio i leon bije VI na głowe :wink:

a rapid jest autem dla ludu za w miarę dobrę pieniądze, bo za golfa trzeba dać ok 15 k więcej jeśli chodzi o wersję lepiej wyposażone jednego i drugiego wozu

psyt drinek z finki do jamseon poszedł już do domu :grin: hehe

PS żona robiła porządki w barku i mówiła żęby resztki pospijać :decayed:

Opublikowano
Ja ostatnio jeździłem rapidem i nową octavią i stwierdzam, że jest spora różnica w porównaniu tych dwóch aut do Golfa i Pasata na korzyść VW :wink:

No ale widać też odzwierciedlenie w cenie na korzyść Skody :wink:

gdzie to jeździłeś ?

różnica w skoda - VW poda jakim względem ?

powiem ci że kiedyś dałeś mi golfa VI zasępczego jak robiłem rozrząd to był chyba 1,4 i było średnio i leon bije VI na głowe :wink:

a rapid jest autem dla ludu za w miarę dobrę pieniądze, bo za golfa trzeba dać ok 15 k więcej jeśli chodzi o wersję lepiej wyposażone

psyt drinek z finki do jamseon poszedł już do domu :grin: hehe

PS żona robiła porządki w barku i mówiła żęby resztki pospijać :decayed:

jeżdże prawie codziennie ode mnie do/z Rudy Śląskiej :wink:

Skoda jest przede wszystkim gorzej wygłuszona, drobne detale w środku gorzej wykonane, elementy nadwozia w Skodzie ( przede wszystkim Rapid) są fatalnie spasowane, powiedzialbym, że niektóre samochody wyglądaja jak po jakimś dzwonie...

Porówanie Golfa VI do nowego Leona nie na miejscu , porównac by trzeba było do Golfa VII :wink:

Jak odstawisz do mnie znowu na rorząd to mamy nówkę zastępcza w kolorze białym :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

którąkolwiek :decayed:

tumblr_mv0akqDmMn1qkcmb2o1_1280.jpg

Opublikowano
Ja ostatnio jeździłem rapidem i nową octavią i stwierdzam, że jest spora różnica w porównaniu tych dwóch aut do Golfa i Pasata na korzyść VW :wink:

No ale widać też odzwierciedlenie w cenie na korzyść Skody :wink:

gdzie to jeździłeś ?

różnica w skoda - VW poda jakim względem ?

powiem ci że kiedyś dałeś mi golfa VI zasępczego jak robiłem rozrząd to był chyba 1,4 i było średnio i leon bije VI na głowe :wink:

a rapid jest autem dla ludu za w miarę dobrę pieniądze, bo za golfa trzeba dać ok 15 k więcej jeśli chodzi o wersję lepiej wyposażone

psyt drinek z finki do jamseon poszedł już do domu :grin: hehe

PS żona robiła porządki w barku i mówiła żęby resztki pospijać :decayed:

jeżdże prawie codziennie ode mnie do/z Rudy Śląskiej :wink:

Skoda jest przede wszystkim gorzej wygłuszona, drobne detale w środku gorzej wykonane, elementy nadwozia w Skodzie ( przede wszystkim Rapid) są fatalnie spasowane, powiedzialbym, że niektóre samochody wyglądaja jak po jakimś dzwonie...

Porówanie Golfa VI do nowego Leona nie na miejscu , porównac by trzeba było do Golfa VII :wink:

Jak odstawisz do mnie znowu na rorząd to mamy nówkę zastępcza w kolorze białym :wink::decayed:

PS weź nie pierdziel ino bier golfa VII na weekend to pojeździmy :decayed: przetestujemy ten niemiecki kombajn dla ludu , bo narazie hiszpański temperament prowadzi :wink:

Opublikowano

pojedziemy na dziweksy :decayed:

Opublikowano
pojedziemy na dziweksy :decayed:

pewnie :wink:

możemy zrobić nawet test, jak w top gear

bedziemy podjeżdzać vw, skoda i seatm i bedziemy śledzic reakcje :grin:

PS. na głodzie jesteś ?

Opublikowano

PS. nie jestem na głodzie :wink::decayed:

Opublikowano
PS. nie jestem na głodzie :wink::decayed:

ale i tak możemy jechać :wink::whistling:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

no to zdrówko , finka lime + cola :decayed:

Opublikowano

:hi:

Zdrówko

img0623uy.jpg

s44k.jpg

:naughty::decayed:

Opublikowano
PS. nie jestem na głodzie :wink::decayed:

ale i tak możemy jechać :wink::whistling:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

no to zdrówko , finka lime + cola :decayed:

hehe

PS. Finka lime jest najlepsza ze spritem :wink:

Spadam w kimono :hi:

Opublikowano
PS. nie jestem na głodzie :wink::decayed:

ale i tak możemy jechać :wink::whistling:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

no to zdrówko , finka lime + cola :decayed:

hehe

PS. Finka lime jest najlepsza ze spritem :wink:

Spadam w kimono :hi:

nie mam sprite, ale cola też daje rade:decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

jak już to pisano wcześniej --> którąkolwiek :decayed:

Opublikowano

:decayed:

wysłane z one v :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.