Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawa historia z tym lanosem.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kasy wyebane fciuuull! :shock3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

psyt:wink:

Opublikowano

ale tu dziś spokój...:whistling:

Opublikowano

święta idą wszyscy zarobieni albo walą sake już pod święta :grin:

Opublikowano
święta idą wszyscy zarobieni albo walą sake już pod święta :grin:

dzisiaj lajtowo piwko :decayed: a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła :decayed:

Opublikowano

ja napierdzielam drugiego drina...standardowo finka, cytrynka i cola:wink:

Opublikowano
ja napierdzielam drugiego drina...standardowo finka, cytrynka i cola:wink:

spróbuj sobie finka lime+sprite+cytryna - mega :naughty:

Opublikowano

no własnie sprajjjjta to ja teraz raczej nie dostanę:grin::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
święta idą wszyscy zarobieni albo walą sake już pod święta :grin:

dzisiaj lajtowo piwko :decayed: a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła :decayed:

A to dlatego mi się wczoraj tak dobrze pracowało na nocnej zmianie :decayed:

pyrsk browar

Opublikowano
święta idą wszyscy zarobieni albo walą sake już pod święta :grin:

dzisiaj lajtowo piwko :decayed: a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła :decayed:

A to dlatego mi się wczoraj tak dobrze pracowało na nocnej zmianie :decayed:

pyrsk browar

no i kaszel powoli przechodzi.... dzisiaj też miały być herbaty, ale w barku najmniejsza butla to 1l finka i szkoda było :wink:

Opublikowano
święta idą wszyscy zarobieni albo walą sake już pod święta :grin:

dzisiaj lajtowo piwko :decayed: a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła :decayed:

A to dlatego mi się wczoraj tak dobrze pracowało na nocnej zmianie :decayed:

pyrsk browar

no i kaszel powoli przechodzi.... dzisiaj też miały być herbaty, ale w barku najmniejsza butla to 1l finka i szkoda było :wink:

Trzeba było dzwonić bo też miałem smaka na taką herbatkę :kox:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dobrze że jeszcze tylko jutro na 18 do roboty i wolne w święta :whistling:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

W sumie, jak byliśmy w Austrii to takie herbatki były na porządku dziennym :kox:

Opublikowano
święta idą wszyscy zarobieni albo walą sake już pod święta :grin:

dzisiaj lajtowo piwko :decayed: a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła :decayed:

A to dlatego mi się wczoraj tak dobrze pracowało na nocnej zmianie :decayed:

pyrsk browar

no i kaszel powoli przechodzi.... dzisiaj też miały być herbaty, ale w barku najmniejsza butla to 1l finka i szkoda było :wink:

Trzeba było dzwonić bo też miałem smaka na taką herbatkę :kox:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dobrze że jeszcze tylko jutro na 18 do roboty i wolne w święta :whistling:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

W sumie, jak byliśmy w Austrii to takie herbatki były na porządku dziennym :kox:

boję się, że jak pojedziemy na narty w inny region Austrii to nam się nie będzie podobać, bo nie bedzie strefy wolnocłowej w pobliżu :decayed:

Opublikowano
święta idą wszyscy zarobieni albo walą sake już pod święta :grin:

dzisiaj lajtowo piwko :decayed: a wczoraj wypilem chyba z 6 herbat, aż połówka pękła :decayed:

A to dlatego mi się wczoraj tak dobrze pracowało na nocnej zmianie :decayed:

pyrsk browar

no i kaszel powoli przechodzi.... dzisiaj też miały być herbaty, ale w barku najmniejsza butla to 1l finka i szkoda było :wink:

Trzeba było dzwonić bo też miałem smaka na taką herbatkę :kox:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dobrze że jeszcze tylko jutro na 18 do roboty i wolne w święta :whistling:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

W sumie, jak byliśmy w Austrii to takie herbatki były na porządku dziennym :kox:

boję się, że jak pojedziemy na narty w inny region Austrii to nam się nie będzie podobać, bo nie bedzie strefy wolnocłowej w pobliżu :decayed:

Nie biorę tej opcji pod uwagę :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.