Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

DZIĘKI PANY

Mykam

Jutro musze młodemu w koncu pokój skończyć:facepalm:

to jak skonczysz u mlodego to dawaj do mnie hehe

a alkoholu starczy:grin:

bo u siebie już 2tygodnie sie już bawie z powodu braku czasu:facepalm:

kończ kończ bo inspekcje trzeba bedzie zrobić :decayed::whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Damy radę:wink:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Pajda coś mi się o ucho obiło że na jakiś kiermasz jedziemy do Krakowa:eusathink:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

WeekendFm.pl -Jechali z wypadku na sygnale. Straż chce dać im mandat (FOTO)- Radio Weekend

Quwa tragedia to co się dzieje w naszym kraju:facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Damy radę:wink:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Pajda coś mi się o ucho obiło że na jakiś kiermasz jedziemy do Krakowa:eusathink:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

WeekendFm.pl -Jechali z wypadku na sygnale. Straż chce dać im mandat (FOTO)- Radio Weekend

Quwa tragedia to co się dzieje w naszym kraju:facepalm:

Nie n na spokojnie... Ostatecznie nie będzie mandatu, więc nie jest tak źle. :wink4::guma:
Opublikowano

:hi:

Kolęda na święta :naughty:

Opublikowano

co tam pijusy :naughty:

Opublikowano

właśnie pssyt czas na piwko :decayed:

Opublikowano

tak sobie pomyślałem, że dawno nie waliliśmy klubowo gorzały :whistling::kox:

Opublikowano
tak sobie pomyślałem, że dawno nie waliliśmy klubowo gorzały :whistling::kox:

chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu :kwasny:

zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku :kox:

Opublikowano
tak sobie pomyślałem, że dawno nie waliliśmy klubowo gorzały :whistling::kox:

chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu :kwasny:

zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku :kox:

no ja też nie mówię, że jutro...też z małą sam jestem cały dzień :kox:

ale z nowym rokiem i nowym krokiem...to będzie moja pierwsza impreza klubowa bez alko :polew:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

ostatnio poza Zatorem i innymi imprezami plenerowymi opijaliśmy jakoś rok temu mojego sztrucla jakoś w styczniu

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
:whistling:

Tyi tak jak zwykle przypalisz janka :grin:

Opublikowano
tak sobie pomyślałem, że dawno nie waliliśmy klubowo gorzały :whistling::kox:

chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu :kwasny:

zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku :kox:

no no dobrze gadasz z początkiem nowego roku :naughty:

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

ja dalej nic, w sylwka se polece lampka szampana i do wyra :grin:

Opublikowano
tak sobie pomyślałem, że dawno nie waliliśmy klubowo gorzały :whistling::kox:

chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu :kwasny:

zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku :kox:

no no dobrze gadasz z początkiem nowego roku :naughty:

Ale w weekend bo inaczej d*pa:wink:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Pokuj ogarniety, Zdrówko:decayed:

Opublikowano
tak sobie pomyślałem, że dawno nie waliliśmy klubowo gorzały :whistling::kox:

chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu :kwasny:

zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku :kox:

no no dobrze gadasz z początkiem nowego roku :naughty:

Ale w weekend bo inaczej d*pa:wink:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Pokuj ogarniety, Zdrówko:decayed:

to psyt :wink:

Ja jutro mam skręcać szafki w kuchnii.... :facepalm: mam tylko pocięte kawalki płyty, widze to w ciemnych barwach :whistling:

Opublikowano
tak sobie pomyślałem, że dawno nie waliliśmy klubowo gorzały :whistling::kox:

chciałem coś organizować jutro, ale sam niestety nie mam czasu :kwasny:

zrobi sie jakiś melanż z początkiem nowego roku :kox:

no no dobrze gadasz z początkiem nowego roku :naughty:

Ale w weekend bo inaczej d*pa:wink:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Pokuj ogarniety, Zdrówko:decayed:

no to psyt , komoda skręcona :decayed: - drugi zakup do szafy :naughty:

PS. no chcemy jechać na jarmark do KRK w niedziele , ale słyszalem że wy cięzko z czasem

Opublikowano

obaczymy

Multis jutro robisz???

zdrówko wyborowa limonkowa miodzio:naughty:

Opublikowano

PS ucho kiedy co rezamy ??:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.